Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
tht Extraliga - první dvoukolo 08.11.15

Ve dnech 7.-8.listopadu 2015 odstartoval nový ročník tht Extraligy ŠSČR prvním dvoukolem. Náš zástupce Rapid Pardubice v sobotu vstoupil do soutěže rozpačitou výhrou nad Lysou n/L. B 4,5:3,5 a v neděli po boji remizoval s Lysou n/L. A 4:4.
Další výsledky: sobota: Lysá n/L. A - Mahrla Praha 4,5:3,5, Třinec - Brno 4:4, Frýdek-Místek - Litovel 6:2, Nový Bor - Ostrava 5:3, Turnov - Poruba 3:5
neděle: Mahrla Praha - Lysá n/L. B 6:2, Litovel - Třinec 2,5:5,5, Brno - Frýdek-Místek 2:6, Poruba - Nový Bor 3:5, Ostrava - Turnov 5:3


THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 07. 11. 2015
ŠK města Lysá nad Labem B – Rapid Pardubice Výstaviště Lysá nad Labem – AD Mahrla Praha
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Koreček Michail
1. Petényi T. C 2462 0:1 Rodshtein M. C 2673 1. Yemelin V. C 2561 1:0 Gajewski G. C 2654
2. Červený M. 2411 0:1 Votava J. 2521 2. Landa K. C 2626 0:1 Swiercz D. C 2620
3. Nguyen T. 2409 1:0 Neuman P. 2428 3. Štoček J. 2566 1/2 Bulski K. C 2533
4. Šuráň J. 2398 1/2 Heberla B. C 2528 4. Krejčí J. 2503 1/2 Spirin O. 2465
5. Londýn R. 2380 1:0 Černoušek L. 2463 5. Oral T. 2506 1/2 Bureš J. 2394
6. Priehoda V. 2365 0:1 Petr M. 2508 6. Jansa V. 2456 0:1 Kraus T. 2398
7. Baláček T. 2294 1/2 Bernášek J. 2512 7. Rogozenco D. C 2524 1:0 Kourousis E. 2421
8. Kolář P. 2216 1/2 Jirovský M. 2458 8. Plát V. 2465 1:0 Svoboda S. 2323
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
TŽ Třinec – ŠK Duras BVK BŠŠ Frýdek-Místek – Tatran Litovel
Rozhodčí: Sikorová Alena Rozhodčí: Záruba Petr
1. Danin A. C 2579 1/2 Demidov M. C 2497 1. Korobov A. C 2700 1:0 Luch M. C 2449
2. Michalík P. C 2578 1/2 Polák T. 2525 2. Azarov S. C 2580 1:0 Studnička T. 2376
3. Biolek R. 2445 0:1 Ponížil C. 2464 3. Fedorov A. C 2553 1:0 Roško L. 2356
4. Petrík T. C 2477 0:1 Blahynka M. 2400 4. Rausis I. 2594 1:0 Stachowiak K. C 2440
5. Szotkowski J. 2328 1:0 Vyskočil N. 2364 5. Zwardoň V. 2424 1:0 Kuchynka L. 2248
6. Langner L. 2358 1/2 Blatný P. 2390 6. Pisk P. 2372 1/2 Zpěvák P. 2377
7. Walek M. 2329 1:0 Chytilek R. 2345 7. Jasný S. 2377 0:1 Straka V. 2290
8. Frolík M. 2189 1/2 Vymazal B. 2321 8. Rabatin J. 2307 1/2 Butkiewicz L. C 2441
4 : 4 6 : 2
1. Novoborský ŠK – Labortech Ostrava Zikuda Turnov – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Navara D. 2734 1:0 Miton K. C 2610 1. Ftáčník L. C 2554 1/2 Mišta A. C 2580
2. Láznička V. 2676 1/2 Pakleza Z. C 2517 2. Cyborowski L. C 2511 1/2 Jakubowski K. C 2554
3. Hráček Z. 2613 1:0 Stopa J. C 2469 3. Šimáček P. 2454 1/2 Kaňovský D. 2455
4. Markoš J. C 2571 1/2 Rašík V. 2447 4. Jaracz P. C 2496 1/2 Murdzia P. C 2416
5. Babula V. 2554 1:0 Kočiščák J. 2482 5. Vokáč M. 2430 1/2 Malinovský K. 2447
6. Cvek R. 2537 1/2 Velička P. 2412 6. Konopka M. 2416 1/2 Caletka R. 2350
7. Žilka Š. 2520 1/2 Biolek R. 2447 7. Čech P. 2388 0:1 Klíma L. 2325
8. Kriebel T. 2465 0:1 Talla V. 2445 8. Sodoma J. 2337 0:1 Adámek J. 2337
5 : 3 3 : 5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. BŠŠ Frýdek-Místek 1 1 0 0 3 6 : 2 5
2. 1. Novoborský ŠK 1 1 0 0 3 5 : 3 3
3. ŠK Slavoj Poruba 1 1 0 0 3 5 : 3 2
4. Rapid Pardubice 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
4. Výstaviště Lysá nad Labem 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
6. ŠK Duras BVK 1 0 1 0 1 4 : 4 2
6. TŽ Třinec 1 0 1 0 1 4 : 4 2
8. AD Mahrla Praha 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
8. ŠK města Lysá nad Labem B 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
10. Labortech Ostrava 1 0 0 1 0 3 : 5 1
11. Zikuda Turnov 1 0 0 1 0 3 : 5 0
12. Tatran Litovel 1 0 0 1 0 2 : 6 1
THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 08. 11. 2015
AD Mahrla Praha – ŠK města Lysá nad Labem B Rapid Pardubice – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Koreček Michail
1. Gajewski G. C 2647 1:0 Petényi T. C 2469 1. Rodshtein M. C 2677 1/2 Yemelin V. C 2561
2. Swiercz D. C 2634 1:0 Červený M. 2415 2. Kempinski R. C 2614 0:1 Landa K. C 2625
3. Bulski K. C 2528 1/2 Nguyen T. 2399 3. Votava J. 2522 1:0 Štoček J. 2557
4. Spirin O. 2464 1/2 Šuráň J. 2397 4. Neuman P. 2427 1/2 Krejčí J. 2500
5. Bureš J. 2402 1/2 Londýn R. 2386 5. Heberla B. C 2528 1:0 Oral T. 2506
6. Kraus T. 2405 1/2 Priehoda V. 2367 6. Černoušek L. 2466 0:1 Jansa V. 2458
7. Kourousis E. 2420 1:0 Hausner I. 2329 7. Petr M. 2511 1/2 Rogozenco D. C 2510
8. Vlasák L. 2352 1:0 Miesbauer J. 2189 8. Bernášek J. 2515 1/2 Plát V. 2463
6 : 2 4 : 4
Tatran Litovel – TŽ Třinec ŠK Duras BVK – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Sikorová Alena Rozhodčí: Záruba Petr
1. Luch M. C 2449 1/2 Danin A. C 2579 1. Demidov M. C 2497 0:1 Korobov A. C 2709
2. Studnička T. 2373 0:1 Michalík P. C 2573 2. Polák T. 2519 0:1 Azarov S. C 2589
3. Roško L. 2346 1/2 Biolek R. 2435 3. Ponížil C. 2469 1/2 Fedorov A. C 2562
4. Stachowiak K. C 2440 0:1 Petrík T. C 2474 4. Blahynka M. 2417 0:1 Rausis I. 2594
5. Kuchynka L. 2256 0:1 Szotkowski J. 2339 5. Vyskočil N. 2339 0:1 Zwardoň V. 2430
6. Zpěvák P. 2383 0:1 Langner L. 2362 6. Blatný P. 2390 1/2 Pisk P. 2372
7. Straka V. 2302 1:0 Walek M. 2325 7. Chytilek R. 2349 1/2 Jasný S. 2371
8. Bělunek V. 2239 1/2 Frolík M. 2189 8. Nepomucký O. 2249 1/2 Rabatin J. 2326
2.5 : 5.5 2 : 6
ŠK Slavoj Poruba – 1. Novoborský ŠK Labortech Ostrava – Zikuda Turnov
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Mišta A. C 2575 0:1 Navara D. 2730 1. Miton K. C 2612 1/2 Ftáčník L. C 2555
2. Jakubowski K. C 2564 1:0 Láznička V. 2665 2. Pakleza Z. C 2520 0:1 Cyborowski L. C 2511
3. Kaňovský D. 2455 1/2 Hráček Z. 2609 3. Stopa J. C 2475 1/2 Šimáček P. 2454
4. Murdzia P. C 2416 0:1 Markoš J. C 2566 4. Rašík V. 2446 1/2 Jaracz P. C 2499
5. Malinovský K. 2456 1/2 Babula V. 2559 5. Kočiščák J. 2473 1:0 Vokáč M. 2430
6. Caletka R. 2345 1/2 Cvek R. 2535 6. Velička P. 2412 1/2 Konopka M. 2416
7. Klíma L. 2318 1/2 Žilka Š. 2524 7. Biolek R. 2449 1:0 Čech P. 2388
8. Adámek J. 2350 0:1 Kriebel T. 2465 8. Talla V. 2447 1:0 Sodoma J. 2340
3 : 5 5 : 3
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. BŠŠ Frýdek-Místek 2 2 0 0 6 12 : 4 9
2. 1. Novoborský ŠK 2 2 0 0 6 10 : 6 6
3. TŽ Třinec 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 6
4. Rapid Pardubice 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
4. Výstaviště Lysá nad Labem 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
6. AD Mahrla Praha 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 6
7. Labortech Ostrava 2 1 0 1 3 8 : 8 4
8. ŠK Slavoj Poruba 2 1 0 1 3 8 : 8 3
9. ŠK Duras BVK 2 0 1 1 1 6 : 10 2
10. Zikuda Turnov 2 0 0 2 0 6 : 10 1
11. ŠK města Lysá nad Labem B 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 2
12. Tatran Litovel 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.