Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
tht Extraliga - druhé dvoukolo 06.12.15

Ve dnech 5.-6.prosince 2015 pokračovala tht Extraliga ŠSČR druhým dvoukolem, v němž náš zástupce Rapid Pardubice v sobotu nejprve zvítězil nad Třincem přesvědčivě 6:2, ale v neděli podlehl Frýdku-Místku 3:5.
Další výsledky: sobota: Ostrava - Lysá n/L. B 4:4, Poruba - Lysá n/L. A 3,5:4,5, Brno - Nový Bor 2,5:5,5, Litovel - Turnov 4,5:3,5, Mahrla Praha - Frýdek-Místek 4:4.
neděle: Lysá n/L. A - Ostrava 6:2, Lysá n/L. B - Poruba 4:4, Turnov - Brno 3:5, Nový Bor - Litovel 7:1, Třinec - Mahrla Praha 2,5:5,5


THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 05. 12. 2015
Labortech Ostrava – ŠK města Lysá nad Labem B ŠK Slavoj Poruba – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Kořínek Jaroslav Rozhodčí: Kudla Richard
1. Miton K. C 2612 1:0 Potkin V. C 2590 1. Mišta A. C 2575 1/2 Najer E. C 2674
2. Jakubiec A. C 2514 1/2 Vorobiov E. C 2574 2. Bobras P. C 2520 1/2 Yemelin V. C 2561
3. Pakleza Z. C 2520 1:0 Petényi T. C 2469 3. Kaňovský D. 2455 1/2 Landa K. C 2625
4. Rašík V. 2446 0:1 Červený M. 2415 4. Murdzia P. C 2416 1/2 Štoček J. 2557
5. Velička P. 2412 0:1 Nguyen T. 2399 5. Malinovský K. 2456 1/2 Krejčí J. 2500
6. Biolek R. 2449 1/2 Šuráň J. 2397 6. Caletka R. 2345 0:1 Jansa V. 2458
7. Talla V. 2447 1/2 Londýn R. 2386 7. Klíma L. 2318 1/2 Plát V. 2463
8. Michenka J. 2323 1/2 Priehoda V. 2367 8. Adámek J. 2350 1/2 Meduna E. 2397
4 : 4 3.5 : 4.5
ŠK Duras BVK – 1. Novoborský ŠK Tatran Litovel – Zikuda Turnov
Rozhodčí: Palovský Ladislav Rozhodčí: Volek Karel
1. Shengelia D. C 2579 0:1 Pentala H. C 2743 1. Luch M. C 2449 1/2 Ftáčník L. C 2555
2. Demidov M. C 2497 1:0 Navara D. 2730 2. Studnička T. 2373 0:1 Bindrich F. C 2590
3. Polák T. 2519 1/2 Láznička V. 2665 3. Stachowiak K. C 2440 1:0 Šimáček P. 2454
4. Ponížil C. 2469 1/2 Hráček Z. 2609 4. Zpěvák P. 2383 1/2 Jaracz P. C 2499
5. Lipka J. C 2414 0:1 Markoš J. C 2566 5. Straka V. 2302 0:1 Vokáč M. 2430
6. Blahynka M. 2417 1/2 Cvek R. 2535 6. Butkiewicz L. C 2441 1:0 Konopka M. 2416
7. Blatný P. 2390 0:1 Hába P. 2488 7. Bělunek V. 2239 1:0 Čech P. 2388
8. Chytilek R. 2349 0:1 Kriebel T. 2465 8. Vaněk L. 2229 1/2 Sodoma J. 2340
2.5 : 5.5 4.5 : 3.5
Rapid Pardubice – TŽ Třinec AD Mahrla Praha – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Gonsior Evžen Rozhodčí: Háse Pavel
1. Rodshtein M. C 2677 1/2 Michalík P. C 2573 1. Socko B. C 2587 0:1 Korobov A. C 2709
2. Movsesian S. C 2666 1:0 Biolek R. 2435 2. Swiercz D. C 2634 1:0 Azarov S. C 2589
3. Kempinski R. C 2614 1:0 Petrík T. C 2474 3. Tazbir M. C 2515 1/2 Zhigalko A. C 2584
4. Votava J. 2522 0:1 Štohl I. C 2486 4. Spirin O. 2464 1/2 Rojíček V. 2417
5. Neuman P. 2427 1:0 Szotkowski J. 2339 5. Bureš J. 2402 0:1 Zwardoň V. 2430
6. Petr M. 2511 1:0 Langner L. 2362 6. Kraus T. 2405 1:0 Pisk P. 2372
7. Bernášek J. 2515 1:0 Walek M. 2325 7. Kourousis E. 2420 1/2 Vesselovsky S. 2339
8. Jirovský M. 2458 1/2 Frolík M. 2189 8. Orság M. 2359 1/2 Jasný S. 2371
6 : 2 4 : 4
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Výstaviště Lysá nad Labem 4 3 1 0 10 18.5 : 13.5 10
2. 1. Novoborský ŠK 3 3 0 0 9 15.5 : 8.5 10
3. BŠŠ Frýdek-Místek 3 2 1 0 7 16 : 8 11
4. Rapid Pardubice 3 2 1 0 7 14.5 : 9.5 10
5. AD Mahrla Praha 3 1 1 1 4 13.5 : 10.5 8
6. Labortech Ostrava 3 1 1 1 4 12 : 12 6
7. TŽ Třinec 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 7
8. ŠK Slavoj Poruba 3 1 0 2 3 11.5 : 12.5 3
9. Tatran Litovel 3 1 0 2 3 9 : 15 5
10. ŠK Duras BVK 3 0 1 2 1 8.5 : 15.5 3
11. ŠK města Lysá nad Labem B 4 0 1 3 1 12 : 20 5
12. Zikuda Turnov 3 0 0 3 0 9.5 : 14.5 3
THT EXTRALIGA 2015/2016 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 06. 12. 2015
Výstaviště Lysá nad Labem – Labortech Ostrava ŠK města Lysá nad Labem B – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Záruba Petr Rozhodčí: Kudla Richard
1. Najer E. C 2674 1:0 Miton K. C 2608 1. Potkin V. C 2590 0:1 Mišta A. C 2567
2. Yemelin V. C 2562 1:0 Jakubiec A. C 2517 2. Vorobiov E. C 2574 1/2 Bobras P. C 2520
3. Landa K. C 2625 1:0 Pakleza Z. C 2517 3. Petényi T. C 2466 1/2 Kaňovský D. 2451
4. Štoček J. 2550 0:1 Rašík V. 2445 4. Červený M. 2417 1/2 Murdzia P. C 2414
5. Krejčí J. 2503 1:0 Velička P. 2416 5. Nguyen T. 2396 1:0 Malinovský K. 2460
6. Jansa V. 2460 1/2 Biolek R. 2456 6. Londýn R. 2401 1/2 Caletka R. 2347
7. Plát V. 2471 1:0 Talla V. 2456 7. Priehoda V. 2359 1:0 Klíma L. 2326
8. Meduna E. 2399 1/2 Michenka J. 2321 8. Baláček T. 2319 0:1 Adámek J. 2341
6 : 2 4 : 4
Zikuda Turnov – ŠK Duras BVK 1. Novoborský ŠK – Tatran Litovel
Rozhodčí: Palovský Ladislav Rozhodčí: Volek Karel
1. Ftáčník L. C 2558 1:0 Shengelia D. C 2562 1. Pentala H. C 2743 1:0 Luch M. C 2446
2. Bindrich F. C 2583 1/2 Demidov M. C 2485 2. Navara D. 2730 1:0 Studnička T. 2358
3. Šimáček P. 2439 1/2 Polák T. 2519 3. Láznička V. 2655 1:0 Stachowiak K. C 2422
4. Jaracz P. C 2497 0:1 Ponížil C. 2482 4. Hráček Z. 2596 1/2 Zpěvák P. 2373
5. Vokáč M. 2421 0:1 Lipka J. C 2406 5. Markoš J. C 2567 1:0 Straka V. 2328
6. Konopka M. 2415 1/2 Blahynka M. 2409 6. Žilka Š. 2518 1:0 Butkiewicz L. C 2441
7. Čech P. 2376 1/2 Vyskočil N. 2330 7. Hába P. 2485 1/2 Bělunek V. 2250
8. Sodoma J. 2343 0:1 Blatný P. 2389 8. Kriebel T. 2467 1:0 Mohapl P. 2106
3 : 5 7 : 1
BŠŠ Frýdek-Místek – Rapid Pardubice TŽ Třinec – AD Mahrla Praha
Rozhodčí: Gonsior Evžen Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Korobov A. C 2713 1/2 Rodshtein M. C 2678 1. Michalík P. C 2580 1/2 Socko B. C 2587
2. Azarov S. C 2595 1:0 Movsesian S. C 2659 2. Biolek R. 2425 0:1 Swiercz D. C 2646
3. Zhigalko A. C 2585 1/2 Kempinski R. C 2617 3. Petrík T. C 2470 0:1 Tazbir M. C 2517
4. Rojíček V. 2405 1/2 Votava J. 2534 4. Štohl I. C 2477 1/2 Spirin O. 2462
5. Zwardoň V. 2433 1:0 Neuman P. 2426 5. Szotkowski J. 2351 1/2 Bureš J. 2402
6. Pisk P. 2372 0:1 Černoušek L. 2466 6. Langner L. 2368 0:1 Kraus T. 2414
7. Vesselovsky S. 2341 1/2 Petr M. 2510 7. Walek M. 2326 1:0 Kourousis E. 2414
8. Jasný S. 2369 1:0 Bernášek J. 2524 8. Frolík M. 2194 0:1 Vlasák L. 2380
5 : 3 2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Výstaviště Lysá nad Labem 5 4 1 0 13 24.5 : 15.5 15
2. 1. Novoborský ŠK 4 4 0 0 12 22.5 : 9.5 16
3. BŠŠ Frýdek-Místek 4 3 1 0 10 21 : 11 14
4. AD Mahrla Praha 4 2 1 1 7 19 : 13 12
5. Rapid Pardubice 4 2 1 1 7 17.5 : 14.5 11
6. ŠK Slavoj Poruba 4 1 1 2 4 15.5 : 16.5 5
7. TŽ Třinec 4 1 1 2 4 14 : 18 8
8. Labortech Ostrava 4 1 1 2 4 14 : 18 7
9. ŠK Duras BVK 4 1 1 2 4 13.5 : 18.5 6
10. Tatran Litovel 4 1 0 3 3 10 : 22 5
11. ŠK města Lysá nad Labem B 5 0 2 3 2 16 : 24 7
12. Zikuda Turnov 4 0 0 4 0 12.5 : 19.5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.