Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
tht Extraliga - třetí dvoukolo 10.01.16

Ve dnech 9.-10.ledna 2016 pokračovala tht Extraliga ŠSČR třetím dvoukolem, v němž se náš zástupce Rapid Pardubice v sobotu podlehl obhájci titulu Novému Boru nejtěsnějším poměrem 3,5:4,5 (při sedmi remizách !) a v neděli pouze remizoval s posledním Turnovem 4:4.
Další výsledky: sobota: Lysá n/L. B - Třinec 4:4, Lysá n/L. A - Frýdek-Místek 3,5:4,5, Turnov - Mahrla Praha 4:4, Labortech Ostrava - Duras Brno 5:3, Poruba - Litovel 4,5:3,5
neděle: Frýdek-Místek - Lysá n/L. B 3,5:4,5, Třinec - Lysá n/L. A 3,5:4,5, Mahrla Praha - Nový Bor 0,5:7,5, Litovel - Labortech Ostrava 4,5:3,5, Duras Brno - Poruba 3,5:4,5


THT EXTRALIGA 2015/2016 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 09. 01. 2016
ŠK města Lysá nad Labem B – TŽ Třinec Výstaviště Lysá nad Labem – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Šimeček Alexej Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Potkin V. C 2580 1:0 Michalík P. C 2582 1. Najer E. C 2674 1/2 Azarov S. C 2597
2. Khenkin I. C 2592 1/2 Biolek R. 2414 2. Yemelin V. C 2566 0:1 Antoniewski R. C 2534
3. Petényi T. C 2460 0:1 Petrík T. C 2468 3. Landa K. C 2634 1/2 Rojíček V. 2405
4. Červený M. 2423 0:1 Štohl I. C 2477 4. Štoček J. 2541 0:1 Zwardoň V. 2446
5. Nguyen T. 2410 1/2 Szotkowski J. 2348 5. Krejčí J. 2510 1:0 Pisk P. 2369
6. Šuráň J. 2403 1/2 Langner L. 2361 6. Oral T. 2501 1/2 Vesselovsky S. 2346
7. Londýn R. 2401 1:0 Walek M. 2326 7. Jansa V. 2455 1:0 Jasný S. 2372
8. Priehoda V. 2363 1/2 Sikora J. 2227 8. Plát V. 2473 0:1 Rabatin J. 2316
4 : 4 3.5 : 4.5
1. Novoborský ŠK – Rapid Pardubice Zikuda Turnov – AD Mahrla Praha
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Pentala H. C 2755 1/2 Kryvoruchko Y. C 2695 1. Ftáčník L. C 2556 1/2 Gajewski G. C 2634
2. Navara D. 2730 1/2 Rodshtein M. C 2685 2. Bindrich F. C 2585 0:1 Swiercz D. C 2664
3. Shirov A. C 2671 1/2 Movsesian S. C 2655 3. Cyborowski L. C 2513 1/2 Klekowski M. C 2457
4. Láznička V. 2664 1/2 Votava J. 2525 4. Šimáček P. 2436 1:0 Spirin O. 2459
5. Bartel M. C 2608 1:0 Neuman P. 2426 5. Vokáč M. 2416 1:0 Bureš J. 2396
6. Hráček Z. 2601 1/2 Černoušek L. 2473 6. Konopka M. 2411 0:1 Kraus T. 2425
7. Babula V. 2559 1/2 Petr M. 2512 7. Čech P. 2372 1/2 Kourousis E. 2408
8. Cvek R. 2520 1/2 Bernášek J. 2522 8. Sodoma J. 2337 1/2 Vlasák L. 2379
4.5 : 3.5 4 : 4
Labortech Ostrava – ŠK Duras BVK ŠK Slavoj Poruba – Tatran Litovel
Rozhodčí: Kořínek Jaroslav Rozhodčí: Kudla Richard
1. Jakubiec A. C 2513 0:1 Shengelia D. C 2554 1. Mišta A. C 2574 0:1 Piorun K. C 2649
2. Pakleza Z. C 2518 1/2 Demidov M. C 2494 2. Bobras P. C 2522 0:1 Dragun K. C 2561
3. Stopa J. C 2463 1/2 Polák T. 2524 3. Kaňovský D. 2454 1/2 Sadzikowski D. C 2534
4. Rašík V. 2446 1/2 Ponížil C. 2493 4. Murdzia P. C 2416 1/2 Studnička T. 2355
5. Kočiščák J. 2466 1:0 Blahynka M. 2409 5. Malinovský K. 2455 1:0 Roško L. 2334
6. Velička P. 2418 1:0 Vyskočil N. 2339 6. Caletka R. 2336 1/2 Zpěvák P. 2382
7. Biolek R. 2453 1:0 Blatný P. 2390 7. Klíma L. 2324 1:0 Straka V. 2317
8. Talla V. 2454 1/2 Chytilek R. 2339 8. Sosna J. 2345 1:0 Bělunek V. 2260
5 : 3 4.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 5 5 0 0 15 27 : 13 17
2. BŠŠ Frýdek-Místek 5 4 1 0 13 25.5 : 14.5 17
3. Výstaviště Lysá nad Labem 6 4 1 1 13 28 : 20 17
4. AD Mahrla Praha 5 2 2 1 8 23 : 17 14
5. Rapid Pardubice 5 2 1 2 7 21 : 19 11
6. ŠK Slavoj Poruba 5 2 1 2 7 20 : 20 8
7. Labortech Ostrava 5 2 1 2 7 19 : 21 10
8. TŽ Třinec 5 1 2 2 5 18 : 22 10
9. ŠK Duras BVK 5 1 1 3 4 16.5 : 23.5 7
10. ŠK města Lysá nad Labem B 6 0 3 3 3 20 : 28 9
11. Tatran Litovel 5 1 0 4 3 13.5 : 26.5 7
12. Zikuda Turnov 5 0 1 4 1 16.5 : 23.5 6
THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 10. 01. 2016
BŠŠ Frýdek-Místek – ŠK města Lysá nad Labem B TŽ Třinec – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Koreček Michail
1. Azarov S. C 2597 1/2 Potkin V. C 2580 1. Michalík P. C 2582 1/2 Najer E. C 2674
2. Antoniewski R. C 2534 1/2 Khenkin I. C 2592 2. Biolek R. 2414 1/2 Yemelin V. C 2566
3. Rojíček V. 2405 1/2 Petényi T. C 2460 3. Petrík T. C 2468 0:1 Landa K. C 2634
4. Zwardoň V. 2446 1:0 Červený M. 2423 4. Štohl I. C 2477 1/2 Štoček J. 2541
5. Pisk P. 2369 0:1 Nguyen T. 2410 5. Szotkowski J. 2348 1/2 Krejčí J. 2510
6. Vesselovsky S. 2346 1/2 Šuráň J. 2403 6. Langner L. 2361 1/2 Oral T. 2501
7. Jasný S. 2372 1/2 Londýn R. 2401 7. Walek M. 2326 0:1 Jansa V. 2455
8. Rabatin J. 2316 0:1 Hausner I. 2326 8. Sikora J. 2227 1:0 Meduna E. 2399
3.5 : 4.5 3.5 : 4.5
AD Mahrla Praha – 1. Novoborský ŠK Rapid Pardubice – Zikuda Turnov
Rozhodčí: Pletánek Danouš Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Gajewski G. C 2634 1/2 Pentala H. C 2755 1. Kryvoruchko Y. C 2695 1/2 Ftáčník L. C 2556
2. Swiercz D. C 2664 0:1 Navara D. 2730 2. Rodshtein M. C 2685 1/2 Bindrich F. C 2585
3. Klekowski M. C 2457 0:1 Shirov A. C 2671 3. Movsesian S. C 2655 1/2 Cyborowski L. C 2513
4. Kraus T. 2425 0:1 Láznička V. 2664 4. Votava J. 2525 1/2 Šimáček P. 2436
5. Kourousis E. 2408 0:1 Bartel M. C 2608 5. Neuman P. 2426 1/2 Vokáč M. 2416
6. Svoboda V. 2406 0:1 Hráček Z. 2601 6. Černoušek L. 2473 0:1 Konopka M. 2411
7. Vlasák L. 2379 0:1 Babula V. 2559 7. Petr M. 2512 1/2 Čech P. 2372
8. Orság M. 2346 0:1 Žilka Š. 2519 8. Bernášek J. 2522 1:0 Sodoma J. 2337
0.5 : 7.5 4 : 4
Tatran Litovel – Labortech Ostrava ŠK Duras BVK – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Záruba Petr Rozhodčí: Kudla Richard
1. Piorun K. C 2649 1/2 Jakubiec A. C 2513 1. Shengelia D. C 2554 1:0 Mišta A. C 2574
2. Dragun K. C 2561 1:0 Pakleza Z. C 2518 2. Demidov M. C 2494 0:1 Bobras P. C 2522
3. Sadzikowski D. C 2534 1:0 Stopa J. C 2463 3. Polák T. 2524 1:0 Kaňovský D. 2454
4. Studnička T. 2355 0:1 Rašík V. 2446 4. Ponížil C. 2493 0:1 Murdzia P. C 2416
5. Roško L. 2334 1/2 Kočiščák J. 2466 5. Blahynka M. 2409 1/2 Malinovský K. 2455
6. Zpěvák P. 2382 1/2 Velička P. 2418 6. Vyskočil N. 2339 1/2 Caletka R. 2336
7. Straka V. 2317 1:0 Biolek R. 2453 7. Blatný P. 2390 0:1 Sosna J. 2345
8. Bělunek V. 2260 0:1 Talla V. 2454 8. Chytilek R. 2339 1/2 Malík J. 2312
4.5 : 3.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 6 6 0 0 18 34.5 : 13.5 24
2. Výstaviště Lysá nad Labem 7 5 1 1 16 32.5 : 23.5 19
3. BŠŠ Frýdek-Místek 6 4 1 1 13 29 : 19 18
4. ŠK Slavoj Poruba 6 3 1 2 10 24.5 : 23.5 11
5. Rapid Pardubice 6 2 2 2 8 25 : 23 12
6. AD Mahrla Praha 6 2 2 2 8 23.5 : 24.5 14
7. Labortech Ostrava 6 2 1 3 7 22.5 : 25.5 12
8. ŠK města Lysá nad Labem B 7 1 3 3 6 24.5 : 31.5 11
9. Tatran Litovel 6 2 0 4 6 18 : 30 10
10. TŽ Třinec 6 1 2 3 5 21.5 : 26.5 11
11. ŠK Duras BVK 6 1 1 4 4 20 : 28 9
12. Zikuda Turnov 6 0 2 4 2 20.5 : 27.5 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.