Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
tht Extraliga - čtvrté dvoukolo 07.02.16

Ve dnech 6.-7.února 2016 pokračovala tht Extraliga ŠSČR zápasy čtvrtého dvoukola, v nichž náš zástupce Rapid Pardubice v sobotu zvítězil nad Labortechem Ostrava 5:3 a v neděli nestačil na Porubu a podlehl jí 3,5:4,5.
Další výsledky: sobota: Brno - Lysá n/L. B 3:5, Litovel - Lysá n/L. A 5:3, Mahrla Praha - Poruba 4:4, Třinec - Nový Bor 2:6, Frýdek-Místek - Turnov 2,5:5,5
neděle : Lysá n/L. A - Brno 5:3, Lysá n/L. B - Litovel 3,5:4,5, Labortech Ostrava - Mahrla Praha 5:3, Turnov - Třinec 4:4, Nový Bor - Frýdek-Místek 5:3


THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 06. 02. 2016
ŠK Duras BVK – ŠK města Lysá nad Labem B Tatran Litovel – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Palovský Ladislav Rozhodčí: Volek Karel
1. Shengelia D. C 2566 1:0 Sutovsky E. C 2638 1. Dragun K. C 2584 1:0 Najer E. C 2672
2. Polák T. 2523 1/2 Vorobiov E. C 2571 2. Sadzikowski D. C 2547 1/2 Yemelin V. C 2559
3. Ponížil C. 2484 0:1 Khenkin I. C 2584 3. Studnička T. 2324 1:0 Štoček J. 2535
4. Lipka J. C 2408 0:1 Červený M. 2413 4. Zpěvák P. 2387 0:1 Krejčí J. 2504
5. Blahynka M. 2409 1/2 Šuráň J. 2402 5. Straka V. 2315 0:1 Oral T. 2497
6. Blatný P. 2380 0:1 Londýn R. 2407 6. Butkiewicz L. C 2435 1:0 Jansa V. 2464
7. Roubalík J. H 2399 1:0 Priehoda V. 2364 7. Bělunek V. 2250 1:0 Rogozenco D. C 2513
8. Chytilek R. 2340 0:1 Hausner I. 2332 8. Vaněk L. 2269 1/2 Meduna E. 2395
3 : 5 5 : 3
Rapid Pardubice – Labortech Ostrava AD Mahrla Praha – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Gonsior Evžen Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1. Votava J. 2518 1:0 Jakubiec A. C 2510 1. Bulski K. C 2527 1:0 Mišta A. C 2580
2. Neuman P. 2425 1:0 Pakleza Z. C 2513 2. Klekowski M. C 2439 0:1 Jakubowski K. C 2567
3. Kovalev A. C 2525 1:0 Rašík V. 2452 3. Spirin O. 2454 1/2 Kaňovský D. 2449
4. Černoušek L. 2470 0:1 Kočiščák J. 2474 4. Bureš J. 2397 1/2 Murdzia P. C 2421
5. Petr M. 2510 1/2 Velička P. 2428 5. Kraus T. 2421 1/2 Malinovský K. 2457
6. Bernášek J. 2518 1/2 Biolek R. 2454 6. Kourousis E. 2399 1:0 Caletka R. 2336
7. Jirovský M. 2450 1:0 Talla V. 2452 7. Vlasák L. 2373 1/2 Klíma L. 2327
8. Hlavnička J. 2168 0:1 Jedynak R. C 2394 8. Orság M. 2345 0:1 Adámek J. 2353
5 : 3 4 : 4
TŽ Třinec – 1. Novoborský ŠK BŠŠ Frýdek-Místek – Zikuda Turnov
Rozhodčí: Sikorová Alena Rozhodčí: Záruba Petr
1. Biolek R. 2418 0:1 Navara D. 2734 1. Azarov S. C 2598 1/2 Ftáčník L. C 2559
2. Petrík T. C 2473 0:1 Vitiugov N. C 2721 2. Fedorov A. C 2559 1/2 Cyborowski L. C 2514
3. Štohl I. C 2480 1/2 Shirov A. C 2684 3. Antoniewski R. C 2543 1/2 Šimáček P. 2446
4. Langner L. 2364 0:1 Láznička V. 2664 4. Rausis I. 2578 1/2 Vokáč M. 2421
5. Walek M. 2319 0:1 Sasikiran K. C 2632 5. Zwardoň V. 2452 0:1 Konopka M. 2412
6. Frolík M. 2195 1/2 Babula V. 2559 6. Vesselovsky S. 2350 1/2 Čech P. 2374
7. Szwed J. C 2385 1/2 Cvek R. 2516 7. Jasný S. 2369 0:1 Sodoma J. 2340
8. Babula M. 2186 1/2 Kriebel T. 2463 8. Rabatin J. 2311 0:1 Maršálek Z. 2197
2 : 6 2,5 : 5,5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 7 7 0 0 21 40,5 : 15,5 28
2. Výstaviště Lysá nad Labem 8 5 1 2 16 35,5 : 28,5 21
3. BŠŠ Frýdek-Místek 7 4 1 2 13 31,5 : 24,5 18
4. Rapid Pardubice 7 3 2 2 11 30 : 26 16
5. ŠK Slavoj Poruba 7 3 2 2 11 28,5 : 27,5 13
6. AD Mahrla Praha 7 2 3 2 9 27,5 : 28,5 16
7. ŠK města Lysá nad Labem B 8 2 3 3 9 29,5 : 34,5 15
8. Tatran Litovel 7 3 0 4 9 23 : 33 14
9. Labortech Ostrava 7 2 1 4 7 25,5 : 30,5 14
10. Zikuda Turnov 7 1 2 4 5 26 : 30 10
11. TŽ Třinec 7 1 2 4 5 23,5 : 32,5 11
12. ŠK Duras BVK 7 1 1 5 4 23 : 33 11
THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 07. 02. 2016
Výstaviště Lysá nad Labem – ŠK Duras BVK ŠK města Lysá nad Labem B – Tatran Litovel
Rozhodčí: Palovský Ladislav Rozhodčí: Volek Karel
1. Najer E. C 2672 1/2 Shengelia D. C 2566 1. Sutovsky E. C 2638 0:1 Dragun K. C 2584
2. Yemelin V. C 2559 1/2 Polák T. 2523 2. Vorobiov E. C 2571 1/2 Sadzikowski D. C 2547
3. Štoček J. 2535 1:0 Ponížil C. 2484 3. Khenkin I. C 2584 1:0 Studnička T. 2324
4. Krejčí J. 2504 1/2 Lipka J. C 2408 4. Červený M. 2413 1/2 Zpěvák P. 2387
5. Oral T. 2497 1:0 Blahynka M. 2409 5. Nguyen T. 2414 1/2 Straka V. 2315
6. Jansa V. 2464 0:1 Vyskočil N. 2332 6. Šuráň J. 2402 0:1 Butkiewicz L. C 2435
7. Rogozenco D. C 2513 1/2 Blatný P. 2380 7. Londýn R. 2407 0:1 Bělunek V. 2250
8. Plát V. 2487 1:0 Roubalík J. H 2399 8. Priehoda V. 2364 1:0 Vaněk L. 2269
5 : 3 3,5 : 4,5
ŠK Slavoj Poruba – Rapid Pardubice Labortech Ostrava – AD Mahrla Praha
Rozhodčí: Gonsior Evžen Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Mišta A. C 2580 1/2 Votava J. 2518 1. Miton K. C 2620 1:0 Bulski K. C 2527
2. Jakubowski K. C 2567 1:0 Neuman P. 2425 2. Jakubiec A. C 2510 1/2 Klekowski M. C 2439
3. Kaňovský D. 2449 1/2 Kovalev A. C 2525 3. Pakleza Z. C 2513 1:0 Spirin O. 2454
4. Murdzia P. C 2421 0:1 Černoušek L. 2470 4. Rašík V. 2452 1/2 Kraus T. 2421
5. Malinovský K. 2457 0:1 Petr M. 2510 5. Kočiščák J. 2474 1:0 Kourousis E. 2399
6. Caletka R. 2336 1:0 Bernášek J. 2518 6. Velička P. 2428 0:1 Svoboda V. 2404
7. Klíma L. 2327 1/2 Jirovský M. 2450 7. Biolek R. 2454 1/2 Vlasák L. 2373
8. Adámek J. 2353 1:0 Hlavnička J. 2168 8. Talla V. 2452 1/2 Svoboda S. 2344
4,5 : 3,5 5 : 3
Zikuda Turnov – TŽ Třinec 1. Novoborský ŠK – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Sikorová Alena Rozhodčí: Záruba Petr
1. Ftáčník L. C 2559 1/2 Biolek R. 2418 1. Navara D. 2734 1/2 Azarov S. C 2598
2. Cyborowski L. C 2514 1/2 Petrík T. C 2473 2. Vitiugov N. C 2721 1/2 Fedorov A. C 2559
3. Šimáček P. 2446 1/2 Štohl I. C 2480 3. Shirov A. C 2684 1:0 Antoniewski R. C 2543
4. Vokáč M. 2421 1/2 Szotkowski J. 2369 4. Láznička V. 2664 1/2 Rausis I. 2578
5. Konopka M. 2412 1/2 Langner L. 2364 5. Sasikiran K. C 2632 1/2 Zwardoň V. 2452
6. Čech P. 2374 1/2 Walek M. 2319 6. Hráček Z. 2599 1/2 Vesselovsky S. 2350
7. Sodoma J. 2340 1/2 Szwed J. C 2385 7. Babula V. 2559 1:0 Jasný S. 2369
8. Maršálek Z. 2197 1/2 Sikora J. 2250 8. Žilka Š. 2515 1/2 Rabatin J. 2311
4 : 4 5 : 3
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 8 8 0 0 24 46 : 18,5 30
2. Výstaviště Lysá nad Labem 9 6 1 2 19 40,5 : 31,5 24
3. ŠK Slavoj Poruba 8 4 2 2 14 32,5 : 31 16
4. BŠŠ Frýdek-Místek 8 4 1 3 13 34,5 : 30 18
5. Tatran Litovel 8 4 0 4 12 27,5 : 37 17
6. Rapid Pardubice 8 3 2 3 11 33,5 : 30 18
7. Labortech Ostrava 8 3 1 4 10 31 : 33,5 17
8. AD Mahrla Praha 8 2 3 3 9 30,5 : 34 17
9. ŠK města Lysá nad Labem B 9 2 3 4 9 33,5 : 39 17
10. Zikuda Turnov 8 1 3 4 6 30 : 34 10
11. TŽ Třinec 8 1 3 4 6 27,5 : 36,5 11
12. ŠK Duras BVK 8 1 1 6 4 26 : 38 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.