Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
tht Extraliga - závěrečné trojkolo 17.04.16

Závěrečné trojkolo Extraligy ŠSČR se stejně jako v loňském roce uskutečnilo formou soustředění všech týmů v Turnově ve dnech 15.-17.4.2015. Náš zástupce Rapid Pardubice během nich získal 6 bodů, což mu v závěrečném hodnocení tentokrát stačilo až na čtvrtou příčku tabulky.
9.kolo: Nový Bor - Turnov 6,5:1,5, Ostrava - Poruba 5:3, Duras Brno - Litovel 5,:2,5, Rapid Pardubice - Mahrla Praha 5:3, Třinec - Frýdek-Místek 4:4, Lysá n/L. B - Lysá n/L. A 2,5:5,5
10.kolo: Nový Bor - Lysá n/L. B 5,5:2,5, Turnov - Lysá n/L. A 3,5:4,5, Ostrava - Třinec 5,5:2,5, Poruba - Frýdek-Místek 3:5, Duras Brno - Rapid Pardubice 5:3, Litovel - Mahrla Praha 3:5
11.kolo: Lysá n/L. A - Nový Bor 2:6, Lysá n/L. B - Turnov 4:4, Frýdek-Místek - Ostrava 4,5:3,5, Třinec - Poruba 4,5:3,5, Mahrla Praha - Duras Brno 4,5:3,5, Rapid Pardubice - Litovel 5,5:2,5
Vítězem Extraligy se letošním stoprocentním výsledkem 33 bodů z 11 utkání (!) stal již posedmé za sebou Nový Bor, soutěž opouštějí družstva Třince a Turnova.


THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 15. 04. 2016
1. Novoborský ŠK – Zikuda Turnov Labortech Ostrava – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Prokopová Jiřina Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Wojtaszek R. C 2716 1:0 Ftáčník L. C 2539 1. Miton K. C 2625 1/2 Mišta A. C 2577
2. Navara D. 2726 1/2 Bindrich F. C 2574 2. Jakubiec A. C 2509 1/2 Bobras P. C 2525
3. Shirov A. C 2686 1:0 Šimáček P. 2455 3. Pakleza Z. C 2511 1/2 Jakubowski K. C 2573
4. Láznička V. 2673 1:0 Jaracz P. C 2485 4. Rašík V. 2451 1/2 Kaňovský D. 2441
5. Bartel M. C 2634 1/2 Vokáč M. 2422 5. Kočiščák J. 2454 1:0 Malinovský K. 2454
6. Babula V. 2561 1/2 Konopka M. 2416 6. Velička P. 2432 1/2 Caletka R. 2331
7. Žilka Š. 2518 1:0 Čech P. 2383 7. Biolek R. 2464 1:0 Klíma L. 2345
8. Kriebel T. 2467 1:0 Sodoma J. 2343 8. Talla V. 2426 1/2 Adámek J. 2363
6.5 : 1.5 5 : 3
ŠK Duras BVK – Tatran Litovel Rapid Pardubice – AD Mahrla Praha
Rozhodčí: Kudla Richard Rozhodčí: Kudla Richard
1. Shengelia D. C 2566 1/2 Dragun K. C 2597 1. Movsesian S. C 2659 1/2 Socko B. C 2584
2. Demidov M. C 2507 1:0 Studnička T. 2333 2. Kempinski R. C 2623 1/2 Tazbir M. C 2510
3. Polák T. 2511 1:0 Stachowiak K. C 2416 3. Votava J. 2522 1:0 Bulski K. C 2533
4. Ponížil C. 2487 1/2 Kuchynka L. 2257 4. Neuman P. 2443 1/2 Spirin O. 2450
5. Blahynka M. 2420 1:0 Zpěvák P. 2372 5. Kovalev A. C 2520 1/2 Bureš J. 2396
6. Vyskočil N. 2342 1/2 Straka V. 2323 6. Černoušek L. 2466 1:0 Kraus T. 2426
7. Blatný P. 2370 1:0 Butkiewicz L. C 2445 7. Bernášek J. 2508 1/2 Svoboda V. 2410
8. Roubalík J. H 2406 0:1 Bělunek V. 2260 8. Jirovský M. 2454 1/2 Vlasák L. 2375
5.5 : 2.5 5 : 3
TŽ Třinec – BŠŠ Frýdek-Místek ŠK města Lysá nad Labem B – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Skála Jaromír Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1. Danin A. C 2575 1:0 Azarov S. C 2589 1. Nguyen T. 2424 1:0 Yemelin V. C 2558
2. Michalík P. H 2552 0:1 Fedorov A. C 2561 2. Hausner I. 2351 1/2 Štoček J. 2534
3. Biolek R. 2421 1:0 Antoniewski R. C 2533 3. Neckář L. 2324 1/2 Krejčí J. 2512
4. Štohl I. C 2494 1/2 Rojíček V. 2404 4. Miesbauer J. 2217 0:1 Oral T. 2503
5. Szotkowski J. 2326 1/2 Zwardoň V. 2446 5. Baláček T. 2307 0:1 Jansa V. 2447
6. Langner L. 2366 1/2 Pisk P. 2355 6. Kolář P. 2221 0:1 Plát V. 2492
7. Frolík M. 2205 1/2 Vesselovsky S. 2352 7. Husárik B. 2138 0:1 Meduna E. 2392
8. Sikora J. 2252 0:1 Jasný S. 2367 8. Kožený P. 2045 1/2 Košnář M. 2147
4 : 4 2.5 : 5.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 9 9 0 0 27 52 : 20 35
2. Výstaviště Lysá nad Labem 9 6 1 2 19 40.5 : 31.5 24
3. Rapid Pardubice 9 4 2 3 14 38.5 : 33.5 20
3. BŠŠ Frýdek-Místek 9 4 2 3 14 38.5 : 33.5 20
5. ŠK Slavoj Poruba 9 4 2 3 14 36 : 36 16
6. Labortech Ostrava 9 4 1 4 13 35.5 : 36.5 19
7. Tatran Litovel 9 4 0 5 12 30 : 42 18
8. AD Mahrla Praha 9 2 3 4 9 33.5 : 38.5 17
9. ŠK města Lysá nad Labem B 9 2 3 4 9 33 : 39 17
10. ŠK Duras BVK 9 2 1 6 7 31.5 : 40.5 16
11. TŽ Třinec 9 1 4 4 7 31.5 : 40.5 13
12. Zikuda Turnov 9 1 3 5 6 31.5 : 40.5 10
THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 16. 04. 2016
1. Novoborský ŠK – ŠK města Lysá nad Labem B Zikuda Turnov – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí: Prokopová Jiřina Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Vitiugov N. C 2725 1/2 Potkin V. C 2596 1. Ftáčník L. C 2539 0:1 Ponomariov R. C 2712
2. Shirov A. C 2686 1/2 Vorobiov E. C 2572 2. Bindrich F. C 2574 1/2 Najer E. C 2682
3. Hráček Z. 2599 1:0 Khenkin I. C 2586 3. Cyborowski L. C 2512 1/2 Štoček J. 2534
4. Markoš J. C 2569 1:0 Červený M. 2398 4. Šimáček P. 2455 1/2 Krejčí J. 2512
5. Babula V. 2561 1/2 Nguyen T. 2424 5. Vokáč M. 2422 1/2 Oral T. 2503
6. Cvek R. 2523 1/2 Šuráň J. 2405 6. Konopka M. 2416 1/2 Jansa V. 2447
7. Hába P. 2481 1/2 Priehoda V. 2364 7. Čech P. 2383 1/2 Rogozenco D. C 2489
8. Kriebel T. 2467 1:0 Hausner I. 2351 8. Sodoma J. 2343 1/2 Plát V. 2492
5.5 : 2.5 3.5 : 4.5
Labortech Ostrava – TŽ Třinec ŠK Slavoj Poruba – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí: Kudla Richard Rozhodčí: Kudla Richard
1. Miton K. C 2625 1/2 Danin A. C 2575 1. Mišta A. C 2577 1/2 Azarov S. C 2589
2. Jakubiec A. C 2509 1:0 Michalík P. H 2552 2. Bobras P. C 2525 1/2 Fedorov A. C 2561
3. Pakleza Z. C 2511 1/2 Biolek R. 2421 3. Jakubowski K. C 2573 0:1 Antoniewski R. C 2533
4. Rašík V. 2451 1/2 Štohl I. C 2494 4. Kaňovský D. 2441 1/2 Rojíček V. 2404
5. Kočiščák J. 2454 1/2 Szotkowski J. 2326 5. Malinovský K. 2454 1/2 Zwardoň V. 2446
6. Biolek R. 2464 1/2 Langner L. 2366 6. Klíma L. 2345 1/2 Pisk P. 2355
7. Talla V. 2426 1:0 Frolík M. 2205 7. Sosna J. 2358 1/2 Vesselovsky S. 2352
8. Michenka J. 2317 1:0 Sikora J. 2252 8. Adámek J. 2363 0:1 Jasný S. 2367
5.5 : 2.5 3 : 5
ŠK Duras BVK – Rapid Pardubice Tatran Litovel – AD Mahrla Praha
Rozhodčí: Skála Jaromír Rozhodčí: Skála Jaromír
1. Shengelia D. C 2566 1/2 Movsesian S. C 2659 1. Dragun K. C 2597 1/2 Socko B. C 2584
2. Demidov M. C 2507 1/2 Kempinski R. C 2623 2. Studnička T. 2333 1/2 Tazbir M. C 2510
3. Polák T. 2511 1/2 Votava J. 2522 3. Stachowiak K. C 2416 1/2 Bulski K. C 2533
4. Ponížil C. 2487 1:0 Neuman P. 2443 4. Kuchynka L. 2257 0:1 Spirin O. 2450
5. Blahynka M. 2420 1/2 Kovalev A. C 2520 5. Zpěvák P. 2372 1/2 Kraus T. 2426
6. Vyskočil N. 2342 1/2 Černoušek L. 2466 6. Straka V. 2323 1/2 Kourousis E. 2391
7. Blatný P. 2370 1/2 Bernášek J. 2508 7. Butkiewicz L. C 2445 0:1 Svoboda V. 2410
8. Roubalík J. H 2406 1:0 Jirovský M. 2454 8. Vaněk L. 2244 1/2 Vlasák L. 2375
5 : 3 3 : 5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 10 10 0 0 30 57.5 : 22.5 38
2. Výstaviště Lysá nad Labem 10 7 1 2 22 45 : 35 25
3. BŠŠ Frýdek-Místek 10 5 2 3 17 43.5 : 36.5 22
4. Labortech Ostrava 10 5 1 4 16 41 : 39 22
5. Rapid Pardubice 10 4 2 4 14 41.5 : 38.5 20
6. ŠK Slavoj Poruba 10 4 2 4 14 39 : 41 16
7. AD Mahrla Praha 10 3 3 4 12 38.5 : 41.5 19
8. Tatran Litovel 10 4 0 6 12 33 : 47 18
9. ŠK Duras BVK 10 3 1 6 10 36.5 : 43.5 18
10. ŠK města Lysá nad Labem B 10 2 3 5 9 35.5 : 44.5 17
11. TŽ Třinec 10 1 4 5 7 34 : 46 13
12. Zikuda Turnov 10 1 3 6 6 35 : 45 10
THT EXTRALIGA 2015/2016
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 17. 04. 2016
Výstaviště Lysá nad Labem – 1. Novoborský ŠK ŠK města Lysá nad Labem B – Zikuda Turnov
Rozhodčí: Skála Jaromír Rozhodčí: Skála Jaromír
1. Ponomariov R. C 2712 1/2 Wojtaszek R. C 2716 1. Potkin V. C 2596 1/2 Ftáčník L. C 2539
2. Najer E. C 2682 1/2 Navara D. 2726 2. Vorobiov E. C 2572 0:1 Bindrich F. C 2574
3. Štoček J. 2534 1/2 Vitiugov N. C 2725 3. Khenkin I. C 2586 1/2 Cyborowski L. C 2512
4. Krejčí J. 2512 0:1 Bartel M. C 2634 4. Červený M. 2398 0:1 Šimáček P. 2455
5. Oral T. 2503 1/2 Hráček Z. 2599 5. Nguyen T. 2424 1:0 Vokáč M. 2422
6. Jansa V. 2447 0:1 Babula V. 2561 6. Šuráň J. 2405 1/2 Konopka M. 2416
7. Rogozenco D. C 2489 0:1 Cvek R. 2523 7. Londýn R. 2401 1/2 Čech P. 2383
8. Plát V. 2492 0:1 Žilka Š. 2518 8. Priehoda V. 2364 1:0 Sodoma J. 2343
2 : 6 4 : 4
BŠŠ Frýdek-Místek – Labortech Ostrava TŽ Třinec – ŠK Slavoj Poruba
Rozhodčí: Kudla Richard Rozhodčí: Kudla Richard
1. Azarov S. C 2589 1/2 Miton K. C 2625 1. Danin A. C 2575 1/2 Mišta A. C 2577
2. Fedorov A. C 2561 1/2 Jakubiec A. C 2509 2. Michalík P. H 2552 1/2 Bobras P. C 2525
3. Antoniewski R. C 2533 1:0 Pakleza Z. C 2511 3. Biolek R. 2421 1:0 Jakubowski K. C 2573
4. Rausis I. 2581 1:0 Rašík V. 2451 4. Štohl I. C 2494 1/2 Kaňovský D. 2441
5. Zwardoň V. 2446 0:1 Kočiščák J. 2454 5. Szotkowski J. 2326 1/2 Malinovský K. 2454
6. Pisk P. 2355 1/2 Biolek R. 2464 6. Langner L. 2366 1:0 Caletka R. 2331
7. Vesselovsky S. 2352 1/2 Michenka J. 2317 7. Frolík M. 2205 1/2 Sosna J. 2358
8. Jasný S. 2367 1/2 Krajina A. 2176 8. Sikora J. 2252 0:1 Adámek J. 2363
4.5 : 3.5 4.5 : 3.5
AD Mahrla Praha – ŠK Duras BVK Rapid Pardubice – Tatran Litovel
Rozhodčí: Prokopová Jiřina Rozhodčí: Prokopová Jiřina
1. Socko B. C 2584 1:0 Shengelia D. C 2566 1. Movsesian S. C 2659 1:0 Dragun K. C 2597
2. Tazbir M. C 2510 1:0 Demidov M. C 2507 2. Kempinski R. C 2623 1/2 Studnička T. 2333
3. Bulski K. C 2533 1/2 Polák T. 2511 3. Votava J. 2522 1:0 Stachowiak K. C 2416
4. Spirin O. 2450 0:1 Ponížil C. 2487 4. Neuman P. 2443 1/2 Kuchynka L. 2257
5. Bureš J. 2396 0:1 Blahynka M. 2420 5. Kovalev A. C 2520 1/2 Zpěvák P. 2372
6. Kraus T. 2426 1:0 Vyskočil N. 2342 6. Černoušek L. 2466 1:0 Butkiewicz L. C 2445
7. Kourousis E. 2391 0:1 Blatný P. 2370 7. Bernášek J. 2508 1/2 Bělunek V. 2260
8. Vlasák L. 2375 1:0 Roubalík J. H 2406 8. Jirovský M. 2454 1/2 Vaněk L. 2244
4.5 : 3.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 1. Novoborský ŠK 11 11 0 0 33 63.5 : 24.5 42
2. Výstaviště Lysá nad Labem 11 7 1 3 22 47 : 41 25
3. BŠŠ Frýdek-Místek 11 6 2 3 20 48 : 40 24
4. Rapid Pardubice 11 5 2 4 17 47 : 41 23
5. Labortech Ostrava 11 5 1 5 16 44.5 : 43.5 23
6. AD Mahrla Praha 11 4 3 4 15 43 : 45 23
7. ŠK Slavoj Poruba 11 4 2 5 14 42.5 : 45.5 17
8. Tatran Litovel 11 4 0 7 12 35.5 : 52.5 18
9. ŠK Duras BVK 11 3 1 7 10 40 : 48 21
10. ŠK města Lysá nad Labem B 11 2 4 5 10 39.5 : 48.5 19
11. TŽ Třinec 11 2 4 5 10 38.5 : 49.5 15
12. Zikuda Turnov 11 1 4 6 7 39 : 49 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.