Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - první kolo 13.10.15

V prvním kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky:
Polička B - Bohemia 4,5:3,5, Lanškroun - Litomyšl 4,5:3,5, Chotěboř - Moravská Třebová 5,5:2,5, Zaječice - Svitavy 4:4, Vysoké Mýto - Rapid C 5,5:2,5, Česká Třebová - Polabiny D 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
TJ Štefanydes Polička B – ŠK Bohemia Pardubice TJ Lanškroun – TJ Jiskra Litomyšl
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Tulis J. 1941 1/2 Karásek L. H 2216 1. Havelka J. 2268 1:0 Nešpor J. H 2000
2. Švanda O. 1981 1/2 Kastner O. 2082 2. Pokorný T. 2260 1:0 Škeřík K. 1997
3. Komárková M. 1999 1:0 Novák A. 2044 3. Krátký J. 2040 1/2 Daniel M. H 2049
4. Pospíšil P. 1763 1/2 Nadrchal T. 1983 4. Hrubeš P. 2153 0:1 Doseděl J. H 2042
5. Sodomka A. 1915 0:1 Daněk P. 1964 5. Solil R. 2013 1/2 Zeman M. 2000
6. Smejkal J. 1883 1/2 Jelínek V. 1989 6. Švub J. H 1919 0:1 Bartošová L. 1914
7. Schaffer O. 1789 1:0 Mudruňka P. 1957 7. Volf J. H 2037 1/2 Šváb J. 1876
8. Schaffer D. 1696 1/2 Mazura T. 1915 8. Paukert I. 1782 0:1 Odstrčil J. 1848
4.5 : 3.5 3.5 : 4.5
TJ CHS Chotěboř – TJ Slovan Moravská Třebová TJ Sokol Zaječice – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Vala F. H 2086 1/2 Urbášek O. H 1973 1. Jedlička L. H 2227 1/2 Beil Z. H 2200
2. Štolba M. H 2100 1/2 Meleshko A. 1937 2. Vařejčko J. 2202 0:1 Kotva M. 1958
3. Černovský J. H 2094 1:0 Grepl P. 1863 3. Fiedler B. H 2134 1/2 Boháček M. H 2036
4. Petrus L. 1994 0:1 Sojma Z. 1838 4. Hájek J. 2099 1:0 Krušina P. 1886
5. Hospodka J. 1936 1:0 Chvojka A. 1809 5. Hromádko M. 1983 1:0 Bartoš K. 1800
6. Sukdolák R. 1878 1:0 Endl V. 1602 6. Hájek J. 1873 0:1 Ambrožová L. H 1779
7. Krejčík T. 1927 1:0 Pavlíček L. H 1486 7. Tobišková P. H 1823 0:1 Kozák D. 1791
8. Fiala M. 1813 1/2 Glöckner J. H 1869 8. Konrád F. 1829 1:0 Havel F. 1799
5.5 : 2.5 4 : 4
ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Rapid Pardubice C Proplast Česká Třebová – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1. Kosek J. V 2063 1/2 Vávra R. 2074 1. Petráž M. 2025 0:1 Kourek J. V 2079
2. Ptáček L. 2098 0:1 Veselý T. V 2035 2. Mareš J. H 1976 1:0 Trojan L. 2038
3. Kosek M. V 2133 1:0 Sýkora J. V 2075 3. Prax I. 1988 1/2 Černý J. 2001
4. Lipavský D. 1987 1:0 Marcinko P. 1794 4. Šimek Z. 1914 1:0 Just P. 1996
5. Kučera J. 1914 1:0 Hrnčiarik K. 1898 5. Pelcl K. 1919 0:1 Řezníček D. V 2022
6. Podgorný R. 1747 1/2 Seidl Z. 1862 6. Jániš P. H 1879 1/2 Törvenyi R. 1978
7. Sabolová K. 1861 1/2 Veselý E. H 1807 7. Borek P. 1841 1:0 Ludvík T. 1944
8. Sabolová G. 1852 1:0 Svítil R. 1764 8. Kovář V. 1686 1/2 Nešpůrek J. 1314
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Vysoké Mýto B 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 4
1. TJ CHS Chotěboř 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 4
3. TJ Jiskra Litomyšl 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
3. Proplast Česká Třebová 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
5. TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
6. TJ Sokol Zaječice 1 0 1 0 1 4 : 4 3
6. ŠK Svitavy 1 0 1 0 1 4 : 4 3
8. 2222 ŠK Polabiny D 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
8. TJ Lanškroun 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
10. ŠK Bohemia Pardubice 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
11. ŠK Rapid Pardubice C 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 1
11. TJ Slovan Moravská Třebová 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.