Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - druhé kolo 02.11.15

Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Bohemia - Polabiny D 3:5, Rapid C - Česká Třebová 5,5:2,5, Svitavy - Vysoké Mýto B 2,5:5,5, Moravská Třebová - Zaječice 1,5:6,5, Litomyšl - Chotěboř 4:4, Polička B - Lanškroun 0,5:7,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
ŠK Bohemia Pardubice – 2222 ŠK Polabiny D ŠK Rapid Pardubice C – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Laušman Petr Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Kastner O. 2085 1/2 Kourek J. V 2088 1. Vávra R. 2074 1/2 Petráž M. 2017
2. Vodička P. 1982 0:1 Trojan L. 2028 2. Veselý T. V 2040 1:0 Mareš J. H 1993
3. Nadrchal T. 1977 1/2 Černý J. 2001 3. Sýkora J. V 2068 1/2 Vondra L. 1995
4. Daněk P. 1976 1/2 Just P. 1984 4. Hennig T. 2054 1/2 Prax I. 1988
5. Jelínek V. 1995 0:1 Řezníček D. V 2022 5. Marcinko P. 1784 1/2 Mikyska K. H 1908
6. Třasák O. 1974 1/2 Törvenyi R. 1975 6. Novotný A. 1933 1/2 Šimek Z. 1915
7. Laušman P. 1907 0:1 Cach J. 1917 7. Slabý M. 1835 1:0 Jániš P. H 1885
8. Mazura T. 1909 1:0 Půlpán M. 1955 8. Prokop M. 1660 1:0 Kovář V. 1658
3 : 5 5.5 : 2.5
ŠK Svitavy – ŠK Vysoké Mýto B TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Sokol Zaječice
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Kotva M. 1973 0:1 Sabol M. V 2364 1. Urbášek O. H 1976 0:1 Jedlička L. H 2238
2. Horký P. H 1975 1:0 Kosek J. V 2056 2. Meleshko A. 1938 0:1 Vařejčko J. 2194
3. Krušina P. 1881 1/2 Ptáček L. 2086 3. Grepl P. 1859 1/2 Fiedler B. H 2132
4. Bartoš K. 1792 0:1 Kosek M. V 2147 4. Sojma Z. 1852 0:1 Hájek J. 2103
5. Kozák D. 1802 0:1 Lipavský D. 1992 5. Chvojka A. 1796 0:1 Hájek L. 2090
6. Havel F. 1790 1/2 Podgorný R. 1748 6. Adámek V. 1734 0:1 Hájek J. 1853
7. Maděra S. 1679 1/2 Sabolová K. 1859 7. Endl V. 1644 0:1 Tobišková P. H 1775
8. Rosenkranz J. 1788 0:1 Sabolová G. 1860 8. Pavlíček L. H 1517 1:0 Konrád F. 1825
2.5 : 5.5 1.5 : 6.5
TJ Jiskra Litomyšl – TJ CHS Chotěboř TJ Štefanydes Polička B – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Pekař Václav Rozhodčí: Stodola Marek
1. Pekař V. 2180 1/2 Tůma J. 2177 1. Stodola M. 1921 0:1 Havelka J. 2251
2. Škeřík K. 1993 0:1 Vala F. H 2083 2. Tulis J. 1971 0:1 Pokorný T. 2260
3. Daniel M. H 2049 1/2 Štolba M. H 2094 3. Švanda O. 1884 0:1 Krátký J. 2044
4. Zeman M. 2000 1/2 Černovský J. H 2098 4. Pospíšil P. 1799 0:1 Hrubeš P. 2140
5. Jirsa L. 1982 1:0 Sukdolák R. 1878 5. Smejkal J. 1886 0:1 Solil R. 2020
6. Bartošová L. 1924 0:1 Krejčík T. 1929 6. Schaffer O. 1791 0:1 Švub J. H 1905
7. Šváb J. 1880 1/2 Fiala M. 1815 7. Schaffer D. 1697 0:1 Procházka P. 1984
8. Odstrčil J. 1856 1:0 Štolfa J. 1779 8. Stodola J. 1659 1/2 Volf J. H 2037
4 : 4 0.5 : 7.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Vysoké Mýto B 2 2 0 0 6 11 : 5 8
2. TJ Sokol Zaječice 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 9
3. TJ CHS Chotěboř 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 6
4. TJ Jiskra Litomyšl 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 5
5. TJ Lanškroun 2 1 0 1 3 11 : 5 9
6. 2222 ŠK Polabiny D 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 5
7. ŠK Rapid Pardubice C 2 1 0 1 3 8 : 8 4
8. Proplast Česká Třebová 2 1 0 1 3 7 : 9 3
9. TJ Štefanydes Polička B 2 1 0 1 3 5 : 11 2
10. ŠK Svitavy 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 4
11. ŠK Bohemia Pardubice 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 2
12. TJ Slovan Moravská Třebová 2 0 0 2 0 4 : 12 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.