Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - třetí kolo 15.11.15

Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Lanškroun - Bohemia 5:3, Chotěboř - Polička B 5:3, Zaječice - Litomyšl 5,5:2,5, Vysoké Mýto B - Moravská Třebová 5,5:2,5, Česká Třebová - Svitavy 3,5:4,5, Polabiny D - Rapid C 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 15. 11. 2015
TJ Lanškroun – ŠK Bohemia Pardubice TJ CHS Chotěboř – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Stodola Marek
1. Pokorný T. 2260 1/2 Karásek L. H 2196 1. Keller D. H 2120 1:0 Stodola M. 1921
2. Výprachtický D. H 2178 1/2 Yakimenko A. C 2101 2. Štolba M. H 2094 1/2 Švanda O. 1884
3. Krátký J. 2044 1/2 Kastner O. 2085 3. Černovský J. H 2098 1/2 Lorenc O. 2095
4. Hrubeš P. 2140 1/2 Novák A. 2033 4. Hospodka J. 1943 1:0 Česenek J. H 1987
5. Solil R. 2020 0:1 Vodička P. 1982 5. Sukdolák R. 1878 1:0 Smejkal J. 1886
6. Švub J. H 1905 1:0 Nadrchal T. 1977 6. Fiala M. 1815 1/2 Schaffer D. 1697
7. Procházka P. 1984 1:0 Daněk P. 1976 7. Michal M. 1795 1/2 Navrátil L. 1701
8. Kolomý Š. 1705 1:0 Jelínek V. 1995 8. Jun R. 1568 0:1 Stodola J. 1659
5 : 3 5 : 3
TJ Sokol Zaječice – TJ Jiskra Litomyšl ŠK Vysoké Mýto B – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Jedlička L. H 2238 1:0 Pekař V. 2180 1. Kosek J. V 2056 1:0 Urbášek O. H 1976
2. Vařejčko J. 2194 1:0 Škeřík K. 1993 2. Ptáček L. 2086 1/2 Meleshko A. 1938
3. Fiedler B. H 2132 1/2 Daniel M. H 2049 3. Kosek M. V 2147 1:0 Grepl P. 1859
4. Hájek J. 2103 1/2 Doseděl J. H 2044 4. Lipavský D. 1992 1/2 Sojma Z. 1852
5. Hájek L. 2090 1/2 Zeman M. 2000 5. Podgorný R. 1748 1/2 Chvojka A. 1796
6. Hájek J. 1853 1:0 Zeman L. 1878 6. Sabolová K. 1859 0:1 Adámek V. 1734
7. Tobišková P. H 1775 0:1 Šváb J. 1880 7. Sabolová G. 1860 1:0 Pavlíček L. H 1517
8. Konrád F. 1825 1:0 Odstrčil J. 1856 8. Ptáček M. 1741 1:0 Dvořák J. 1282
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
Proplast Česká Třebová – ŠK Svitavy 2222 ŠK Polabiny D – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Šimek Zdeněk Rozhodčí: Veselý Emanuel
1. Hurt L. 2129 1/2 Beil Z. H 2200 1. Hostinský J. V 2189 0:1 Vávra R. 2074
2. Prax I. 1988 0:1 Kotva M. 1973 2. Kourek J. V 2088 1/2 Sýkora J. V 2068
3. Netušil J. H 1916 0:1 Boháček M. H 2041 3. Trojan L. 2028 1/2 Hennig T. 2054
4. Šimek Z. 1915 1:0 Krušina P. 1881 4. Černý J. 2001 1/2 Marcinko P. 1784
5. Pelcl K. 1897 1/2 Bartoš K. 1792 5. Just P. 1984 1/2 Veselý E. H 1804
6. Jániš P. H 1885 1/2 Kozák D. 1802 6. Půlpán M. 1955 1:0 Novotný A. 1933
7. Borek P. 1854 1:0 Hubený P. H 1944 7. Ludvík T. 1870 1/2 Slabý M. 1835
8. Jiroušek J. H 1414 0:1 Havel F. 1790 8. Bureš M. 1594 0:1 Svítil R. 1751
3.5 : 4.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Vysoké Mýto B 3 3 0 0 9 16.5 : 7.5 12
2. TJ Sokol Zaječice 3 2 1 0 7 16 : 8 13
3. TJ CHS Chotěboř 3 2 1 0 7 14.5 : 9.5 9
4. TJ Lanškroun 3 2 0 1 6 16 : 8 12
5. ŠK Rapid Pardubice C 3 2 0 1 6 12.5 : 11.5 6
6. ŠK Svitavy 3 1 1 1 4 11 : 13 7
7. TJ Jiskra Litomyšl 3 1 1 1 4 11 : 13 6
8. 2222 ŠK Polabiny D 3 1 0 2 3 12 : 12 6
9. Proplast Česká Třebová 3 1 0 2 3 10.5 : 13.5 5
10. TJ Štefanydes Polička B 3 1 0 2 3 8 : 16 3
11. ŠK Bohemia Pardubice 3 0 0 3 0 9.5 : 14.5 3
12. TJ Slovan Moravská Třebová 3 0 0 3 0 6.5 : 17.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.