Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - čtvrté kolo 29.11.15

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Bohemia - Rapid C 5:3, Svitavy - Polabiny D 3:5, Moravská Třebová - Česká Třebová 2,5:5,5, Litomyšl - Vysoké Mýto B 3:5, Polička B - Zaječice 2:6, Lanškroun - Chotěboř 6:2


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Rapid Pardubice C ŠK Svitavy – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Mazura Tomáš Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Kastner O. 2085 0:1 Vávra R. 2074 1. Beil Z. H 2200 1:0 Kourek J. V 2088
2. Novák A. 2033 1/2 Sýkora J. V 2068 2. Kotva M. 1973 0:1 Trojan L. 2028
3. Vodička P. 1982 1/2 Hennig T. 2054 3. Boháček M. H 2041 1/2 Černý J. 2001
4. Nadrchal T. 1977 1:0 Marcinko P. 1784 4. Krušina P. 1881 1/2 Just P. 1984
5. Daněk P. 1976 1/2 Hrnčiarik K. 1883 5. Bartoš K. 1792 0:1 Törvenyi R. 1975
6. Třasák O. 1974 1/2 Slabý M. 1835 6. Kozák D. 1802 0:1 Cach J. 1917
7. Mazura T. 1909 1:0 Svítil R. 1751 7. Hubený P. H 1944 0:1 Půlpán M. 1955
8. Makeš M. 2021 1:0 Prokop M. 1660 8. Havel F. 1790 1:0 Ludvík T. 1870
5 : 3 3 : 5
TJ Slovan Moravská Třebová – Proplast Česká Třebová TJ Jiskra Litomyšl – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Urbášek O. H 1976 1/2 Hurt L. 2129 1. Nešpor J. H 1958 0:1 Kosek J. V 2056
2. Meleshko A. 1938 1/2 Prax I. 1988 2. Škeřík K. 1993 0:1 Ptáček L. 2086
3. Grepl P. 1859 1/2 Mareš P. H 1977 3. Daniel M. H 2049 1/2 Kosek M. V 2147
4. Sojma Z. 1852 0:1 Mikyska K. H 1908 4. Doseděl J. H 2044 1:0 Lipavský D. 1992
5. Chvojka A. 1796 0:1 Netušil J. H 1916 5. Zeman M. 2000 1/2 Kučera J. 1916
6. Adámek V. 1734 1:0 Šimek Z. 1915 6. Jirsa L. 1982 1:0 Sabolová K. 1859
7. Endl V. 1644 0:1 Pelcl K. 1897 7. Bartošová L. 1924 0:1 Sabolová G. 1860
8. Glöckner J. H 1857 0:1 Borek P. 1854 8. Zeman L. 1878 0:1 Trhal M. 1994
2.5 : 5.5 3 : 5
TJ Štefanydes Polička B – TJ Sokol Zaječice TJ Lanškroun – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Stodola M. 1921 1/2 Jedlička L. H 2238 1. Havelka J. 2251 1/2 Tůma J. 2177
2. Tulis J. 1971 0:1 Vařejčko J. 2194 2. Pokorný T. 2260 0:1 Vala F. H 2083
3. Komárková M. 2010 0:1 Fiedler B. H 2132 3. Výprachtický D. H 2178 1:0 Štolba M. H 2094
4. Pospíšil P. 1799 0:1 Hájek J. 2103 4. Krátký J. 2044 1/2 Černovský J. H 2098
5. Sodomka A. 1912 1/2 Hájek L. 2090 5. Hrubeš P. 2140 1:0 Sukdolák R. 1878
6. Smejkal J. 1886 0:1 Jelínek M. 1975 6. Solil R. 2020 1:0 Fiala M. 1815
7. Schaffer O. 1791 0:1 Hájek J. 1853 7. Švub J. H 1905 1:0 Jun R. 1568
8. Schaffer D. 1697 1:0 Tobišková P. H 1775 8. Procházka P. 1984 1:0 Jun R. 1488
2 : 6 6 : 2
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Vysoké Mýto B 4 4 0 0 12 21.5 : 10.5 16
2. TJ Sokol Zaječice 4 3 1 0 10 22 : 10 18
3. TJ Lanškroun 4 3 0 1 9 22 : 10 17
4. TJ CHS Chotěboř 4 2 1 1 7 16.5 : 15.5 10
5. 2222 ŠK Polabiny D 4 2 0 2 6 17 : 15 10
6. Proplast Česká Třebová 4 2 0 2 6 16 : 16 9
7. ŠK Rapid Pardubice C 4 2 0 2 6 15.5 : 16.5 7
8. ŠK Svitavy 4 1 1 2 4 14 : 18 9
9. TJ Jiskra Litomyšl 4 1 1 2 4 14 : 18 8
10. ŠK Bohemia Pardubice 4 1 0 3 3 14.5 : 17.5 6
11. TJ Štefanydes Polička B 4 1 0 3 3 10 : 22 4
12. TJ Slovan Moravská Třebová 4 0 0 4 0 9 : 23 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.