Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - páté kolo 13.12.15

V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř - Bohemia 3,5:4,5, Zaječice - Lanškroun 2,5:5,5, Vysoké Mýto B - Polička B 6,5:1,5, Česká Třebová - Litomyšl 3,5:4,5, Polabiny D - Moravská Třebová 6:2, Rapid C - Svitavy 4:4


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 13. 12. 2015
TJ CHS Chotěboř – ŠK Bohemia Pardubice TJ Sokol Zaječice – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Tůma J. 1960 0:1 Yakimenko A. C 2180 1. Vařejčko J. 2207 1:0 Havelka J. 2291
2. Vala F. H 2124 1:0 Kastner O. 2069 2. Hájek J. 2102 1/2 Pokorný T. 2244
3. Štolba M. H 2077 0:1 Novák A. 2037 3. Hájek L. 2086 1/2 Výprachtický D. H 2183
4. Černovský J. H 2073 1/2 Vodička P. 1986 4. Jelínek M. 1983 1/2 Krátký J. 2051
5. Petrus L. 1970 0:1 Nadrchal T. 1968 5. Hájek J. 1881 0:1 Hrubeš P. 2143
6. Hospodka J. 1944 1:0 Daněk P. 1952 6. Konrád F. 1819 0:1 Solil R. 2020
7. Sukdolák R. 1870 1:0 Mazura T. 1928 7. Kubeš I. 1284 0:1 Švub J. H 1925
8. Fiala M. 1805 0:1 Makeš M. 2020 8. Cach T. 1521 0:1 Volf J. H 2034
3.5 : 4.5 2.5 : 5.5
ŠK Vysoké Mýto B – TJ Štefanydes Polička B Proplast Česká Třebová – TJ Jiskra Litomyšl
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1. Kosek J. V 2067 1:0 Stodola M. 1921 1. Hurt L. 2127 0:1 Pekař V. 2164
2. Ptáček L. 2067 1:0 Švanda O. 1929 2. Grundman V. H 2019 1/2 Nešpor J. H 1760
3. Kosek M. V 2140 1:0 Česenek J. H 1940 3. Petráž M. 2019 1/2 Daniel M. H 2055
4. Lipavský D. 1979 1/2 Komárková M. 1996 4. Vondra L. 1997 0:1 Doseděl J. H 2061
5. Kučera J. 1908 1:0 Sodomka A. 1927 5. Prax I. 1978 1:0 Zeman M. 2003
6. Podgorný R. 1756 0:1 Smejkal J. 1872 6. Mikyska K. H 1894 0:1 Jirsa L. 1996
7. Ptáček M. 1741 1:0 Schaffer O. 1783 7. Netušil J. H 1930 1/2 Šváb J. 1885
8. Zeman D. H 1497 1:0 Schaffer D. 1718 8. Šimek Z. 1906 +:- 0 0
6.5 : 1.5 3.5 : 4.5
2222 ŠK Polabiny D – TJ Slovan Moravská Třebová ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Svítil Radek
1. Kourek J. V 2061 1/2 Meleshko A. 1951 1. Vávra R. 2089 1/2 Kotva M. 1999
2. Trojan L. 2050 1/2 Grepl P. 1876 2. Sýkora J. V 2067 1:0 Horký P. H 1987
3. Černý J. 1996 1/2 Sojma Z. 1830 3. Hennig T. 2063 1:0 Bartoš K. 1787
4. Just P. 1977 1:0 Chvojka A. 1774 4. Marcinko P. 1796 0:1 Ambrožová L. H 1909
5. Řezníček D. V 2102 1/2 Adámek V. 1777 5. Veselý E. H 1798 1/2 Kozák D. 1792
6. Liduch F. V 2024 1:0 Endl V. 1624 6. Slabý M. 1845 0:1 Hubený P. H 1922
7. Törvenyi R. 1980 1:0 Glöckner J. H 1856 7. Janko J. 1727 0:1 Havel F. 1803
8. Půlpán M. 1936 +:- 0 0 8. Svítil R. 1752 1:0 Maděra S. 1680
6 : 2 4 : 4
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Vysoké Mýto B 5 5 0 0 15 28 : 12 22
2. TJ Lanškroun 5 4 0 1 12 27.5 : 12.5 21
3. TJ Sokol Zaječice 5 3 1 1 10 24.5 : 15.5 19
4. 2222 ŠK Polabiny D 5 3 0 2 9 23 : 17 14
5. TJ CHS Chotěboř 5 2 1 2 7 20 : 20 13
6. ŠK Rapid Pardubice C 5 2 1 2 7 19.5 : 20.5 10
7. TJ Jiskra Litomyšl 5 2 1 2 7 18.5 : 21.5 11
8. Proplast Česká Třebová 5 2 0 3 6 19.5 : 20.5 11
9. ŠK Bohemia Pardubice 5 2 0 3 6 19 : 21 10
10. ŠK Svitavy 5 1 2 2 5 18 : 22 12
11. TJ Štefanydes Polička B 5 1 0 4 3 11.5 : 28.5 5
12. TJ Slovan Moravská Třebová 5 0 0 5 0 11 : 29 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.