Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - šesté kolo 18.01.16

V šestém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Bohemia - Svitavy 3,5:4,5, Moravská Třebová - Rapid C 4:4, Litomyšl - Polabiny D 4:4, Polička B - Česká Třebová 3,5:4,5, Lanškroun - Vysoké Mýto B 7:1, Chotěboř - Zaječice 6,5:1,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 17. 01. 2016
ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Svitavy TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Mazura Tomáš Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Karásek L. H 2201 0:1 Beil Z. H 2196 1. Urbášek O. H 1969 0:1 Vávra R. 2096
2. Yakimenko A. C 2195 1:0 Kotva M. 2009 2. Meleshko A. 1954 0:1 Veselý T. V 2043
3. Kastner O. 2073 1/2 Boháček M. H 2052 3. Grepl P. 1881 1:0 Sýkora J. V 2073
4. Novák A. 2038 1:0 Horký P. H 1954 4. Sojma Z. 1834 1/2 Seidl Z. 1832
5. Vodička P. 1988 0:1 Krušina P. 1880 5. Chvojka A. 1769 1/2 Veselý E. H 1800
6. Třasák O. 1970 1/2 Bartoš K. 1782 6. Adámek V. 1792 1:0 Slabý M. 1828
7. Kuzmin S. 1888 1/2 Havel F. 1811 7. Endl V. 1621 1:0 Svítil R. 1760
8. Mazura T. 1916 0:1 Riedl V. 1753 8. Pavlíček L. H 1557 0:1 Prokop M. 1900
3.5 : 4.5 4 : 4
TJ Jiskra Litomyšl – 2222 ŠK Polabiny D TJ Štefanydes Polička B – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Sodomka Adam
1. Nešpor J. H 1773 1/2 Hostinský J. V 2174 1. Stodola M. 1915 1/2 Hurt L. 2118
2. Škeřík K. 1973 1:0 Kourek J. V 2057 2. Lorenc O. 2076 1/2 Grundman V. H 2033
3. Daniel M. H 2054 1:0 Trojan L. 2044 3. Česenek J. H 1918 1/2 Mareš J. H 1988
4. Doseděl J. H 2077 1/2 Černý J. 1992 4. Komárková M. 1996 1/2 Vondra L. 1989
5. Zeman M. 1992 1:0 Just P. 1981 5. Pospíšil P. 1783 0:1 Prax I. 1989
6. Bartošová L. 1902 0:1 Řezníček D. V 2088 6. Sodomka A. 1906 1/2 Kastner K. 1937
7. Zeman L. 1861 0:1 Törvenyi R. 1984 7. Kovaříková K. 1941 1:0 Šimek Z. 1913
8. Šváb J. 1886 0:1 Ludvík T. 1830 8. Schaffer O. 1776 0:1 Pelcl K. 1876
4 : 4 3.5 : 4.5
TJ Lanškroun – ŠK Vysoké Mýto B TJ CHS Chotěboř – TJ Sokol Zaječice
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Krejčík Tomáš
1. Havelka J. 2271 1:0 Kosek J. V 2073 1. Tůma J. 1964 1:0 Jedlička L. H 2252
2. Pokorný T. 2241 1:0 Ptáček L. 2080 2. Ondráček O. 2119 0:1 Vařejčko J. 2224
3. Výprachtický D. H 2183 1:0 Lipavský D. 1979 3. Keller D. H 2130 1/2 Hájek J. 2092
4. Krátký J. 2051 1:0 Kučera J. 1911 4. Černovský J. H 2069 1:0 Hromádko M. 1988
5. Hrubeš P. 2147 1:0 Podgorný R. 1749 5. Vrkota M. H 2057 1:0 Hájek J. 1882
6. Solil R. 2027 1/2 Sabolová K. 1834 6. Hospodka J. 1954 1:0 Tobišková P. H 1772
7. Švub J. H 1928 1/2 Trhal M. 2001 7. Krejčík T. 1927 1:0 Konrád F. 1822
8. Procházka P. 1999 1:0 Marek J. 1657 8. Fiala M. 1805 1:0 Kubeš I. 1691
7 : 1 6.5 : 1.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 6 5 0 1 15 34.5 : 13.5 27
2. ŠK Vysoké Mýto B 6 5 0 1 15 29 : 19 22
3. 2222 ŠK Polabiny D 6 3 1 2 10 27 : 21 17
4. TJ CHS Chotěboř 6 3 1 2 10 26.5 : 21.5 19
5. TJ Sokol Zaječice 6 3 1 2 10 26 : 22 20
6. Proplast Česká Třebová 6 3 0 3 9 24 : 24 13
7. ŠK Rapid Pardubice C 6 2 2 2 8 23.5 : 24.5 13
8. ŠK Svitavy 6 2 2 2 8 22.5 : 25.5 15
9. TJ Jiskra Litomyšl 6 2 2 2 8 22.5 : 25.5 14
10. ŠK Bohemia Pardubice 6 2 0 4 6 22.5 : 25.5 12
11. TJ Štefanydes Polička B 6 1 0 5 3 15 : 33 6
12. TJ Slovan Moravská Třebová 6 0 1 5 1 15 : 33 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.