Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - sedmé kolo 31.01.16

V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Zaječice - Bohemia 2:6, Vysoké Mýto B - Chotěboř 3,5:4,5, Česká Třebová - Lanškroun 1:7, Polabiny D - Polička B 4,5:3,5, Rapid C - Litomyšl 5,5:2,5, Svitavy - Moravská Třebová 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 31. 01. 2016
TJ Sokol Zaječice – ŠK Bohemia Pardubice ŠK Vysoké Mýto B – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Jedlička L. H 2252 1:0 Kastner O. 2073 1. Kosek J. V 2073 0:1 Tůma J. 1964
2. Vařejčko J. 2224 0:1 Novák A. 2038 2. Ptáček L. 2080 1:0 Ondráček O. 2119
3. Fiedler B. H 2131 1/2 Vodička P. 1988 3. Kosek M. V 2132 1:0 Štolba M. H 2066
4. Hájek J. 2092 1/2 Nadrchal T. 1978 4. Lipavský D. 1979 1/2 Černovský J. H 2069
5. Hájek J. 1882 0:1 Daněk P. 1950 5. Kučera J. 1911 1/2 Vrkota M. H 2057
6. Tobišková P. H 1772 0:1 Třasák O. 1970 6. Podgorný R. 1749 0:1 Petrus L. 1960
7. Kubeš I. 1691 0:1 Mazura T. 1916 7. Sabolová K. 1834 1/2 Hospodka J. 1954
8. Cach T. 1518 0:1 Makeš M. 2025 8. Ptáček M. 1752 0:1 Fiala M. 1805
2 : 6 3.5 : 4.5
Proplast Česká Třebová – TJ Lanškroun 2222 ŠK Polabiny D – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Šimek Zdeněk Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Hurt L. 2118 0:1 Havelka J. 2271 1. Kourek J. V 2057 1/2 Stodola M. 1915
2. Mareš J. H 1988 0:1 Pokorný T. 2241 2. Trojan L. 2044 1/2 Švanda O. 1917
3. Vondra L. 1989 0:1 Výprachtický D. H 2183 3. Černý J. 1992 0:1 Česenek J. H 1918
4. Prax I. 1989 1/2 Krátký J. 2051 4. Just P. 1981 1/2 Komárková M. 1996
5. Mikyska K. H 1894 0:1 Hrubeš P. 2147 5. Liduch F. V 2029 1:0 Sion D. 1941
6. Netušil J. H 1939 0:1 Solil R. 2027 6. Törvenyi R. 1984 1:0 Smejkal J. 1883
7. Šimek Z. 1913 1/2 Švub J. H 1928 7. Ludvík T. 1830 0:1 Schaffer O. 1776
8. Pelcl K. 1876 0:1 Volf J. H 2046 8. Žejdlík P. 1806 +:- 0 0
1 : 7 4.5 : 3.5
ŠK Rapid Pardubice C – TJ Jiskra Litomyšl ŠK Svitavy – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Vávra R. 2096 1:0 Škeřík K. 1973 1. Beil M. H 2166 1:0 Urbášek O. H 1969
2. Sýkora J. V 2073 1/2 Daniel M. H 2054 2. Kotva M. 2009 1:0 Meleshko A. 1954
3. Hennig T. 2055 1:0 Doseděl J. H 2077 3. Boháček M. H 2052 1:0 Grepl P. 1881
4. Marcinko P. 1798 0:1 Zeman M. 1992 4. Krušina P. 1880 1/2 Sojma Z. 1834
5. Hrnčiarik K. 1913 1/2 Jirsa L. 2003 5. Bartoš K. 1782 0:1 Chvojka A. 1769
6. Veselý E. H 1800 1/2 Bartošová L. 1902 6. Ambrožová L. H 1923 0:1 Adámek V. 1792
7. Novotný A. 1923 1:0 Zeman L. 1861 7. Kozák D. 1792 1:0 Endl V. 1621
8. Svítil R. 1760 1:0 Nekvinda T. 1715 8. Havel F. 1811 0:1 Glöckner J. H 1848
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 7 6 0 1 18 41.5 : 14.5 33
2. ŠK Vysoké Mýto B 7 5 0 2 15 32.5 : 23.5 24
3. 2222 ŠK Polabiny D 7 4 1 2 13 31.5 : 24.5 20
4. TJ CHS Chotěboř 7 4 1 2 13 31 : 25 22
5. ŠK Rapid Pardubice C 7 3 2 2 11 29 : 27 17
6. ŠK Svitavy 7 3 2 2 11 27 : 29 19
7. TJ Sokol Zaječice 7 3 1 3 10 28 : 28 21
8. ŠK Bohemia Pardubice 7 3 0 4 9 28.5 : 27.5 17
9. Proplast Česká Třebová 7 3 0 4 9 25 : 31 13
10. TJ Jiskra Litomyšl 7 2 2 3 8 25 : 31 15
11. TJ Štefanydes Polička B 7 1 0 6 3 18.5 : 37.5 8
12. TJ Slovan Moravská Třebová 7 0 1 6 1 18.5 : 37.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.