Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - osmé kolo 14.02.16

V osmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Bohemia - Moravská Třebová 6,5:1,5, Litomyšl - Svitavy 6:2, Polička B - Rapid C 4:4, Lanškroun - Polabiny B 5:3, Chotěboř - Česká Třebová 7,5:0,5, Zaječice - Vysoké Mýto B 3,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 14. 02. 2016
ŠK Bohemia Pardubice – TJ Slovan Moravská Třebová TJ Jiskra Litomyšl – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Daněk Pavel Rozhodčí: Pekař Václav
1. Kastner O. 2059 1:0 Urbášek O. H 1975 1. Pekař V. 2166 0:1 Beil Z. H 2201
2. Novák A. 2055 1/2 Meleshko A. 1935 2. Škeřík K. 1985 1/2 Kotva M. 2030
3. Vodička P. 1975 1:0 Grepl P. 1902 3. Daniel M. H 2056 1:0 Boháček M. H 2053
4. Nadrchal T. 1982 1:0 Sojma Z. 1834 4. Doseděl J. H 2076 1:0 Krušina P. 1893
5. Daněk P. 1953 1:0 Chvojka A. 1770 5. Zeman M. 2002 1:0 Bartoš K. 1810
6. Mudruňka P. 1970 0:1 Adámek V. 1814 6. Jirsa L. 2003 1/2 Ambrožová L. H 1921
7. Kuzmin S. 1886 1:0 Endl V. 1649 7. Bartošová L. 1897 1:0 Kozák D. 1792
8. Kotlant T. 1678 1:0 Pavlíček L. H 1526 8. Šváb J. 1874 1:0 Havel F. 1813
6,5 : 1,5 6 : 2
TJ Štefanydes Polička B – ŠK Rapid Pardubice C TJ Lanškroun – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Sodomka Adam Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Stodola M. 1920 1/2 Veselý T. V 2051 1. Havelka J. 2291 1:0 Kourek J. V 2045
2. Tulis J. 1862 1:0 Sýkora J. V 2049 2. Pokorný T. 2243 1:0 Trojan L. 2018
3. Lorenc O. 2064 1/2 Hennig T. 2052 3. Krátký J. 2067 1/2 Černý J. 2004
4. Česenek J. H 1898 1:0 Marcinko P. 1798 4. Hrubeš P. 2149 1/2 Just P. 1971
5. Komárková M. 1996 1:0 Hrnčiarik K. 1906 5. Solil R. 2034 0:1 Liduch F. V 2037
6. Pospíšil P. 1792 0:1 Seidl Z. 1847 6. Švub J. H 1915 1:0 Törvenyi R. 1991
7. Sodomka A. 1905 0:1 Svítil R. 1758 7. Procházka P. 2001 0:1 Ludvík T. 1902
8. Smejkal J. 1879 0:1 Prokop M. 1905 8. Ambrož A. H 1965 +:- 0 0
4 : 4 5 : 3
TJ CHS Chotěboř – Proplast Česká Třebová TJ Sokol Zaječice – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1. Tůma J. 1979 1:0 Šimek Z. 1902 1. Jedlička L. H 2226 0:1 Sabol M. V 2334
2. Štolba M. H 2049 1:0 Pelcl K. 1869 2. Vařejčko J. 2241 1/2 Kosek J. V 2076
3. Černovský J. H 2064 1:0 Jániš P. H 1896 3. Fiedler B. H 2129 1/2 Kosek M. V 2124
4. Petrus L. 1960 1:0 Kovář V. 1658 4. Hájek J. 2090 1/2 Kučera J. 1901
5. Hospodka J. 1967 1/2 Vencl J. 1514 5. Hájek L. 2089 1/2 Podgorný R. 1756
6. Sukdolák R. 1876 +:- 0 0 6. Hájek J. 1892 1/2 Sabolová K. 1839
7. Fiala M. 1806 +:- 0 0 7. Tobišková P. H 1762 1/2 Sabolová G. 1882
8. Jun R. 1522 +:- 0 0 8. Konrád F. 1818 1/2 Trhal M. 1999
7,5 : 0,5 3,5 : 4,5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 8 7 0 1 21 46,5 : 17,5 37
2. ŠK Vysoké Mýto B 8 6 0 2 18 37 : 27 25
3. TJ CHS Chotěboř 8 5 1 2 16 38,5 : 25,5 29
4. 2222 ŠK Polabiny D 8 4 1 3 13 34,5 : 29,5 22
5. ŠK Bohemia Pardubice 8 4 0 4 12 35 : 29 23
6. ŠK Rapid Pardubice C 8 3 3 2 12 33 : 31 20
7. TJ Jiskra Litomyšl 8 3 2 3 11 31 : 33 20
8. ŠK Svitavy 8 3 2 3 11 29 : 35 20
9. TJ Sokol Zaječice 8 3 1 4 10 31,5 : 32,5 21
10. Proplast Česká Třebová 8 3 0 5 9 25,5 : 38,5 13
11. TJ Štefanydes Polička B 8 1 1 6 4 22,5 : 41,5 11
12. TJ Slovan Moravská Třebová 8 0 1 7 1 20 : 44 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.