Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - deváté kolo 28.02.16

Krajský přebor 1.třídy - deváté kolo V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Vysoké Mýto B - Bohemia 3:5, Česká Třebová - Zaječice 3,5:5,5, Polabiny D - Chotěboř 5:3, Rapid C - Lanškroun 4:4, Svitavy - Polička B 3:5, Moravská Třebová - Litomyšl 2,5:5,5
Z boje o vítězství v přeboru a postup do druhé ligy vypadla Chotěboř, sestup již nemine Moravskou Třebovou a ani Polička B i přes dnešní vítězství nemá moc dobré vyhlídky na udržení.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 28. 02. 2016
ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Bohemia Pardubice Proplast Česká Třebová – TJ Sokol Zaječice
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1. Kosek J. V 2076 1/2 Kastner O. 2059 1. Hurt L. 2100 0:1 Jedlička L. H 2226
2. Kosek M. V 2124 1/2 Novák A. 2055 2. Grundman V. H 2089 1/2 Vařejčko J. 2241
3. Lipavský D. 1974 1/2 Vodička P. 1975 3. Mareš J. H 1986 1/2 Fiedler B. H 2129
4. Kučera J. 1901 0:1 Nadrchal T. 1982 4. Vondra L. 1989 1:0 Hájek J. 2090
5. Podgorný R. 1756 1/2 Daněk P. 1953 5. Mareš P. H 1959 1:0 Jelínek M. 1985
6. Sabolová G. 1882 1/2 Třasák O. 1968 6. Šimek Z. 1902 1/2 Hájek J. 1892
7. Ptáček M. 1752 1/2 Mazura T. 1888 7. Kovář V. 1658 0:1 Tobišková P. H 1762
8. Zeman D. H 1591 0:1 Makeš M. 2025 8. Vencl J. 1514 0:1 Konrád F. 1818
3 : 5 3.5 : 4.5
2222 ŠK Polabiny D – TJ CHS Chotěboř ŠK Rapid Pardubice C – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Trojan Luboš Rozhodčí: Svítil Radek
1. Hostinský J. V 2166 1:0 Tůma J. 2274 1. Vávra R. 2100 0:1 Havelka J. 2291
2. Kourek J. V 2045 0:1 Tůma J. 1979 2. Sýkora J. V 2049 0:1 Pokorný T. 2243
3. Trojan L. 2018 1:0 Ondráček O. 2112 3. Hennig T. 2052 1/2 Krátký J. 2067
4. Černý J. 2004 1/2 Štolba M. H 2049 4. Marcinko P. 1798 0:1 Hrubeš P. 2149
5. Just P. 1971 1/2 Černovský J. H 2064 5. Seidl Z. 1847 1/2 Solil R. 2034
6. Liduch F. V 2037 1:0 Petrus L. 1960 6. Novotný A. 1923 1:0 Švub J. H 1915
7. Cach J. 1978 1/2 Hospodka J. 1967 7. Slabý M. 1826 1:0 Volf J. H 2042
8. Ludvík T. 1902 1/2 Fiala M. 1806 8. Svítil R. 1758 1:0 Vaculík J. 1767
5 : 3 4 : 4
ŠK Svitavy – TJ Štefanydes Polička B TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jiskra Litomyšl
Rozhodčí: Bartoš Karel Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Beil Z. H 2201 1/2 Stodola M. 1920 1. Meleshko A. 1935 1/2 Škeřík K. 1985
2. Beil M. H 2166 1:0 Tulis J. 1862 2. Grepl P. 1902 1/2 Daniel M. H 2056
3. Kotva M. 2030 0:1 Lorenc O. 2064 3. Sojma Z. 1834 1/2 Doseděl J. H 2076
4. Krušina P. 1893 1/2 Česenek J. H 1898 4. Chvojka A. 1770 0:1 Zeman M. 2002
5. Bartoš K. 1810 1/2 Komárková M. 1996 5. Adámek V. 1814 0:1 Jirsa L. 2003
6. Ambrožová L. H 1921 0:1 Smejkal J. 1879 6. Endl V. 1649 0:1 Zeman L. 1813
7. Kozák D. 1792 0:1 Schaffer O. 1778 7. Liebl P. H 1642 0:1 Šváb J. 1874
8. Havel F. 1813 1/2 Stodola J. 1748 8. Dvořák J. 1531 +:- 0 0
3 : 5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 9 7 1 1 22 50.5 : 21.5 40
2. ŠK Vysoké Mýto B 9 6 0 3 18 40 : 32 25
3. TJ CHS Chotěboř 9 5 1 3 16 41.5 : 30.5 30
4. 2222 ŠK Polabiny D 9 5 1 3 16 39.5 : 32.5 25
5. ŠK Bohemia Pardubice 9 5 0 4 15 40 : 32 25
6. TJ Jiskra Litomyšl 9 4 2 3 14 36.5 : 35.5 24
7. ŠK Rapid Pardubice C 9 3 4 2 13 37 : 35 23
8. TJ Sokol Zaječice 9 4 1 4 13 36 : 36 24
9. ŠK Svitavy 9 3 2 4 11 32 : 40 21
10. Proplast Česká Třebová 9 3 0 6 9 29 : 43 15
11. TJ Štefanydes Polička B 9 2 1 6 7 27.5 : 44.5 14
12. TJ Slovan Moravská Třebová 9 0 1 8 1 22.5 : 49.5 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.