Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - desáté kolo 20.03.16

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Bohemia - Litomyšl 6:2, Polička B - Moravská Třebová 6,5:1,5, Lanškroun - Svitavy 6:2, Chotěboř - Rapid C 6,5:1,5, Zaječice - Polabiny D 4,5:3,5, Vysoké Mýto B - Česká Třebová 8:0
Vítězem a postupujícím do 2.ligy se již stalo družstvo Lanškrouna, prvním ze sestupujících bude Moravská Třebová.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 20. 03. 2016
ŠK Bohemia Pardubice – TJ Jiskra Litomyšl TJ Štefanydes Polička B – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Mazura Tomáš Rozhodčí: Houška František
1. Karásek L. H 2207 1:0 Nešpor J. H 1835 1. Stodola M. 1943 1/2 Meleshko A. 1930
2. Novák A. 2067 1:0 Škeřík K. 1979 2. Tulis J. 1843 1:0 Grepl P. 1899
3. Vodička P. 1994 1/2 Daniel M. H 2051 3. Švanda O. 1914 1/2 Sojma Z. 1837
4. Daněk P. 1973 1/2 Doseděl J. H 2056 4. Lorenc O. 2060 1:0 Chvojka A. 1771
5. Třasák O. 1957 1:0 Zeman M. 2016 5. Pospíšil P. 1794 1:0 Endl V. 1623
6. Mazura T. 1887 0:1 Bartošová L. 1901 6. Sodomka A. 1899 1:0 Pavlíček L. H 1513
7. Makeš M. 2022 1:0 Zeman L. 1809 7. Smejkal J. 1866 1/2 Glöckner J. H 1866
8. Juchelka P. 1756 1:0 Nekvinda T. 1706 8. Schaffer O. 1816 1:0 Ježek J. H 1582
6 : 2 6.5 : 1.5
TJ Lanškroun – ŠK Svitavy TJ CHS Chotěboř – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Pokorný Tomáš Rozhodčí: Petrus Luděk
1. Havelka J. 2326 0:1 Beil Z. H 2205 1. Tůma J. 2269 1:0 Hrnčiarik K. 1906
2. Pokorný T. 2257 1:0 Kotva M. 2037 2. Tůma J. 2001 1:0 Seidl Z. 1873
3. Výprachtický D. H 2193 1:0 Boháček M. H 2044 3. Štolba M. H 2044 0:1 Veselý E. H 1793
4. Krátký J. 2067 1:0 Krušina P. 1888 4. Černovský J. H 2062 1:0 Novotný A. 1945
5. Hrubeš P. 2151 1:0 Bartoš K. 1800 5. Vrkota M. H 2050 1:0 Slabý M. 1853
6. Solil R. 2019 1:0 Ambrožová L. H 1899 6. Fiala M. 1813 1:0 Janko J. 1726
7. Švub J. H 1924 1/2 Havel F. 1794 7. Štolfa J. 1721 1:0 Svítil R. 1800
8. Volf J. H 2026 1/2 Maděra S. 1669 8. Jun R. 1569 1/2 Joukl J. 1605
6 : 2 6.5 : 1.5
TJ Sokol Zaječice – 2222 ŠK Polabiny D ŠK Vysoké Mýto B – Proplast Česká Třebová
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Vařejčko J. 2228 1/2 Trojan L. 2010 1. Kosek J. V 2063 1:0 Šimek Z. 1907
2. Hájek J. 2080 1/2 Černý J. 1996 2. Ptáček L. 2101 1:0 Jiroušek J. H 1504
3. Hájek L. 2081 1:0 Just P. 1972 3. Kosek M. V 2128 1:0 Vencl J. 1519
4. Jelínek M. 1974 1/2 Liduch F. V 2058 4. Lipavský D. 1975 1:0 Tapušík E. 1369
5. Hájek J. 1888 1/2 Törvenyi R. 1987 5. Kučera J. 1910 +:- 0 0
6. Konrád F. 1819 1/2 Cach J. 1979 6. Podgorný R. 1749 +:- 0 0
7. Cach T. 1534 1:0 Půlpán M. 1960 7. Sabolová K. 1844 +:- 0 0
8. Štěnička M. 1262 0:1 Ludvík T. 1906 8. Sabolová G. 1881 +:- 0 0
4.5 : 3.5 8 : 0
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 10 8 1 1 25 56.5 : 23.5 45
2. ŠK Vysoké Mýto B 10 7 0 3 21 48 : 32 33
3. TJ CHS Chotěboř 10 6 1 3 19 48 : 32 36
4. ŠK Bohemia Pardubice 10 6 0 4 18 46 : 34 30
5. 2222 ŠK Polabiny D 10 5 1 4 16 43 : 37 26
6. TJ Sokol Zaječice 10 5 1 4 16 40.5 : 39.5 26
7. TJ Jiskra Litomyšl 10 4 2 4 14 38.5 : 41.5 25
8. ŠK Rapid Pardubice C 10 3 4 3 13 38.5 : 41.5 24
9. ŠK Svitavy 10 3 2 5 11 34 : 46 22
10. TJ Štefanydes Polička B 10 3 1 6 10 34 : 46 19
11. Proplast Česká Třebová 10 3 0 7 9 29 : 51 15
12. TJ Slovan Moravská Třebová 10 0 1 9 1 24 : 56 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.