Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - jedenácté kolo 10.04.16

V jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Rapid C - Zaječice 4:4, Polabiny D - Vysoké Mýto B 4:4, Česká Třebová - Bohemia 2,5:5,5, Svitavy - Chotěboř 2,5:5,5, Moravská Třebová - Lanškroun 2:6, Litomyšl - Polička B 3:5
Vítězem a postupujícím do 2.ligy se už kolo před koncem stalo družstvo Lanškrouna, poslední kolo rozhodlo o druhém sestupujícím, kterým se kromě již jisté Moravské Třebové stala Česká Třebová a osud Svitav bude závislý na výsledku utkání Chrudimi s Velkými Losinami v posledním kole 2.ligy D.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2015/2016 – PDŠS
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 10. 04. 2016
Proplast Česká Třebová – ŠK Bohemia Pardubice 2222 ŠK Polabiny D – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Šimek Zdeněk Rozhodčí: Törvenyi Roman
1. Hurt L. 2090 1/2 Kastner O. 2061 1. Hostinský J. V 2148 1:0 Sabol M. V 2337
2. Grundman V. H 2087 0:1 Novák A. 2075 2. Trojan L. 2007 0:1 Kosek J. V 2072
3. Mikyska K. H 1883 1:0 Vodička P. 1996 3. Černý J. 1998 1/2 Kosek M. V 2130
4. Kastner K. 1936 1/2 Nadrchal T. 1999 4. Just P. 1965 1/2 Lipavský D. 1970
5. Šimek Z. 1911 0:1 Daněk P. 1977 5. Törvenyi R. 1984 1:0 Kučera J. 1900
6. Pelcl K. 1832 0:1 Třasák O. 1985 6. Nešpůrek J. 1430 1:0 Podgorný R. 1752
7. Jániš P. H 1886 0:1 Mazuch J. 1968 7. 0 0 -:+ Sabolová K. 1844
8. Borek P. 1879 1/2 Juchelka P. 1739 8. 0 0 -:+ Sabolová G. 1881
2.5 : 5.5 4 : 4
ŠK Rapid Pardubice C – TJ Sokol Zaječice ŠK Svitavy – TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Vávra R. 2083 1/2 Vařejčko J. 2230 1. Beil Z. H 2215 1:0 Tůma J. 2283
2. Veselý T. V 2069 1/2 Hájek J. 2069 2. Kotva M. 1992 0:1 Tůma J. 2053
3. Sýkora J. V 2035 1/2 Hájek L. 2088 3. Boháček M. H 2032 0:1 Vala F. H 2167
4. Hennig T. 2045 1/2 Jelínek M. 1976 4. Krušina P. 1883 0:1 Štolba M. H 2041
5. Hrnčiarik K. 1904 1/2 Hájek J. 1895 5. Bartoš K. 1790 0:1 Černovský J. H 2073
6. Seidl Z. 1874 1/2 Konrád F. 1828 6. Ambrožová L. H 1815 0:1 Petrus L. 1959
7. Veselý E. H 1801 1/2 Žídek J. 1505 7. Kozák D. 1780 1:0 Krejčík T. 1923
8. Svítil R. 1794 1/2 Cach T. 1571 8. Havel F. 1798 1/2 Fiala M. 1812
4 : 4 2.5 : 5.5
TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun TJ Jiskra Litomyšl – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Pekař Václav
1. Meleshko A. 1930 0:1 Havelka J. 2274 1. Pekař V. 2176 1:0 Stodola M. 1943
2. Grepl P. 1892 0:1 Krátký J. 2077 2. Škeřík K. 1971 0:1 Tulis J. 1869
3. Sojma Z. 1839 0:1 Hrubeš P. 2153 3. Daniel M. H 2049 1/2 Švanda O. 1849
4. Chvojka A. 1768 0:1 Solil R. 2027 4. Doseděl J. H 2062 1/2 Lorenc O. 2063
5. Adámek V. 1860 1:0 Švub J. H 1920 5. Zeman M. 2004 0:1 Česenek J. H 1985
6. Endl V. 1612 1/2 Vaculík J. 1759 6. Bartošová L. 1911 1/2 Komárková M. 2002
7. Pavlíček L. H 1509 1/2 Doleček M. 1578 7. Zeman L. 1804 1/2 Sodomka A. 1901
8. Dvořák J. 1531 0:1 Kupsa M. 1693 8. 0 0 -:+ Smejkal J. 1855
2 : 6 3 : 5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Lanškroun 11 9 1 1 28 62.5 : 25.5 50
2. TJ CHS Chotěboř 11 7 1 3 22 53.5 : 34.5 41
3. ŠK Vysoké Mýto B 11 7 1 3 22 52 : 36 36
4. ŠK Bohemia Pardubice 11 7 0 4 21 51.5 : 36.5 34
5. 2222 ŠK Polabiny D 11 5 2 4 17 47 : 41 29
6. TJ Sokol Zaječice 11 5 2 4 17 44.5 : 43.5 26
7. ŠK Rapid Pardubice C 11 3 5 3 14 42.5 : 45.5 24
8. TJ Jiskra Litomyšl 11 4 2 5 14 41.5 : 46.5 26
9. TJ Štefanydes Polička B 11 4 1 6 13 39 : 49 22
10. ŠK Svitavy 11 3 2 6 11 36.5 : 51.5 24
11. Proplast Česká Třebová 11 3 0 8 9 31.5 : 56.5 16
12. TJ Slovan Moravská Třebová 11 0 1 10 1 26 : 62 13

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.