Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo 18.10.15

V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 7,5:0,5, Choceň - Lanškroun B 1,5:6,5, Svitavy B - Kunvald 6:2, Polička C - Letohrad 4:4, Dolní Čermná - Česká Třebová B 6:2, Žamberk - Mistrovice 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 18. 10. 2015
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Ústí nad Orlicí C TJ Spartak Choceň – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Janeček František
1. Volf J. 2037 1:0 Kapoun V. 1801 1. Kučera J. H 1914 0:1 Solil R. V 2013
2. Netušil J. 1916 1:0 Šmajzrová K. 1705 2. Marinov P. 1787 0:1 Krátký J. V 2040
3. Hrobař V. H 1999 1:0 Kylar P. 1810 3. Weis L. 1743 1/2 Paukert I. 1782
4. Mareš P. 1977 1:0 Mastný T. 1651 4. Vavroušek P. 1748 0:1 Vaculík J. 1773
5. Jániš P. 1879 1:0 Minařík L. 1581 5. Podgorný R. H 1747 1/2 Šebrle J. 1665
6. Pokorný J. 1909 1:0 Dudla M. 1534 6. Janeček F. 1732 0:1 Boháč L. 1697
7. Smola J. 1837 1:0 Holásek V. 1498 7. Šmejdíř W. 1390 0:1 Doleček M. 1509
8. Glembek B. 1804 1/2 Holásek V. 1463 8. Doseděl Z. 1623 1/2 Kolomý A. 1602
7.5 : 0.5 1.5 : 6.5
ŠK Svitavy B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald TJ Štefanydes Polička C – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí: Křeček Jiří Rozhodčí: Schaffer David
1. Kotva M. V 1958 1/2 Keprta S. H 1921 1. Kastner O. H 2082 1:0 Mikyska K. 1914
2. Meleshko A. H 1937 1/2 Vymetálek P. 1823 2. Paščenko J. V 2079 0:1 Lorenc J. 1764
3. Bartoš K. V 1800 1/2 Hodek R. 1701 3. Tulis J. V 1941 1:0 Janeček V. 1834
4. Maděra S. 1667 1:0 Vaníček J. H 1729 4. Nešpor J. 2000 1/2 Kameník D. H 1856
5. Riedl V. 1758 1/2 Rusz G. 1661 5. Sodomka A. 1915 1:0 Lorenc A. 1738
6. Strachoň L. 1717 1:0 Dvořák E. 1706 6. Schaffer O. 1789 0:1 Papáček M. 1706
7. Vodička M. 1472 1:0 Štěpán S. 1677 7. Schaffer D. 1696 1/2 Sysr P. 1528
8. Křeček J. 1725 1:0 Tobiška J. 1692 8. Kašpar J. 1743 0:1 Pulkrábek A. 1000
6 : 2 4 : 4
ŠK Dolní Čermná – Proplast Česká Třebová B SK + Sokol Žamberk – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Filip L. H 1885 1:0 Šimek Z. 1914 1. Havrlík P. 1836 1/2 Kalousek M. H 1875
2. Merta M. 1725 1:0 Pelcl K. 1919 2. Kalous T. 1843 1:0 Glöckner J. 1869
3. Motl L. 1619 1:0 Kovář V. 1686 3. Brdíček D. 1775 1:0 Ježek J. H 1621
4. Marek J. 1506 0:1 Pěkník M. H 1848 4. Kacálek K. 1843 1/2 Valenta R. 1512
5. Slavíček M. 1673 1/2 Petrželka K. 1890 5. Martinec J. 1782 0:1 Bouchal L. 1456
6. Merta J. 1862 1/2 Jasanský K. 1715 6. Zámečník B. 1761 1:0 Špinler B. 1425
7. Dušek J. H 1531 1:0 Vencl J. 1509 7. Felcman T. 1902 1/2 Langr P. 1474
8. Seidl P. 1419 1:0 Sejkora F. 1000 8. Kopal V. 1585 1/2 Janota J. 1417
6 : 2 5 : 3
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 1 1 0 0 3 7.5 : 0.5 7
2. TJ Lanškroun B 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
3. ŠK Dolní Čermná 1 1 0 0 3 6 : 2 5
4. ŠK Svitavy B 1 1 0 0 3 6 : 2 4
5. SK + Sokol Žamberk 1 1 0 0 3 5 : 3 3
6. TJ Štefanydes Polička C 1 0 1 0 1 4 : 4 3
6. TJ Spartak OEZ Letohrad 1 0 1 0 1 4 : 4 3
8. Sokol Mistrovice 1 0 0 1 0 3 : 5 1
9. Proplast Česká Třebová B 1 0 0 1 0 2 : 6 1
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 0 0 1 0 2 : 6 0
11. TJ Spartak Choceň 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0
12. ŠK Ústí nad Orlicí C 1 0 0 1 0 0.5 : 7.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.