Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo 08.11.15

Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Mistrovice 5:3, Česká Třebová B - Žamberk 2,5:5,5, Letohrad - Dolní Čermná 4,5:3,5, Kunvald - Polička C 0,5:7,5, Lanškroun B - Svitavy B 4:4, Ústí n/O. B - Choceň 7:1


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 08. 11. 2015
ŠK Ústí nad Orlicí C – Sokol Mistrovice Proplast Česká Třebová B – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Vencl Jiří
1. Kapoun V. 1797 1:0 Kalousek M. H 1871 1. Pelcl K. 1897 0:1 Wiesinger W. 1943
2. Šmajzrová K. 1705 0:1 Glöckner J. 1857 2. Kovář V. 1658 1/2 Havrlík P. 1837
3. Kylar P. 1811 1:0 Valenta R. 1512 3. Flídr R. 1000 0:1 Mazura M. 1895
4. Čech M. H 1707 1:0 Sojma Z. H 1852 4. Racek J. H 1685 0:1 Brdíček D. 1787
5. Taslar K. 1676 0:1 Grepl P. H 1859 5. Jiroušek J. H 1414 1/2 Kacálek K. 1843
6. Mastný T. 1684 0:1 Bouchal L. 1510 6. Petrželka K. 1889 1/2 Martinec J. 1765
7. Minařík L. 1575 1:0 Špinler B. 1420 7. Pail M. H 1838 1/2 Felcman T. 1902
8. Holásek V. 1509 1:0 Langr P. 1474 8. Vencl J. 1490 1/2 Mazura J. 1605
5 : 3 2.5 : 5.5
TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Dolní Čermná ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Papáček Miloš Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Mikyska K. 1908 0:1 Filip L. H 1899 1. Vymetálek P. 1826 0:1 Kastner O. H 2085
2. Lorenc J. 1781 1:0 Merta M. 1755 2. Hodek R. 1707 0:1 Paščenko J. V 2053
3. Janeček V. 1827 1/2 Motl L. 1643 3. Vaníček J. H 1717 0:1 Švanda O. V 1884
4. Kameník D. H 1860 0:1 Slavíček M. 1684 4. Rusz G. 1664 0:1 Sodomka A. 1912
5. Lorenc A. 1727 1:0 Merta J. 1858 5. Dvořák E. 1688 0:1 Smejkal J. 1886
6. Papáček M. 1718 1/2 Dušek J. H 1565 6. Krčmář S. 1627 1/2 Schaffer D. 1697
7. Sysr P. 1544 1/2 Nikl J. 1556 7. Štěpán S. 1637 0:1 Buchta M. 1677
8. Pulkrábek A. 1000 1:0 Málková B. H 1139 8. Tobiška J. 1692 0:1 Jerman M. 1766
4.5 : 3.5 0.5 : 7.5
TJ Lanškroun B – ŠK Svitavy B ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Solil R. V 2020 0:1 Kotva M. V 1973 1. Volf J. 2037 1:0 Kučera J. H 1916
2. Paukert I. 1764 0:1 Ambrožová L. H 1809 2. Netušil J. 1916 1:0 Marinov P. 1783
3. Vaculík J. 1782 1/2 Bartoš K. V 1792 3. Hrobař V. H 2009 1:0 Vavroušek P. 1739
4. Kolomý Š. 1705 1/2 Maděra S. 1679 4. Mareš P. 1977 1/2 Podgorný R. H 1748
5. Palla S. 1704 1/2 Rosenkranz J. 1788 5. Pokorný J. 1909 1:0 Janeček F. 1721
6. Šebrle J. 1669 1/2 Strachoň L. 1736 6. Smola J. 1841 1:0 Nedelčev R. 1590
7. Boháč L. 1719 1:0 Vodička M. 1498 7. Glembek B. 1796 1:0 Šmejdíř W. 1376
8. Doleček M. 1523 1:0 Křeček J. 1743 8. Mareš P. 1720 1/2 Doseděl Z. 1623
4 : 4 7 : 1
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 2 2 0 0 6 14.5 : 1.5 13
2. SK + Sokol Žamberk 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 6
3. TJ Štefanydes Polička C 2 1 1 0 4 11.5 : 4.5 10
4. TJ Lanškroun B 2 1 1 0 4 10.5 : 5.5 7
5. ŠK Svitavy B 2 1 1 0 4 10 : 6 6
6. TJ Spartak OEZ Letohrad 2 1 1 0 4 8.5 : 7.5 6
7. ŠK Dolní Čermná 2 1 0 1 3 9.5 : 6.5 7
8. ŠK Ústí nad Orlicí C 2 1 0 1 3 5.5 : 10.5 5
9. Sokol Mistrovice 2 0 0 2 0 6 : 10 4
10. Proplast Česká Třebová B 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5 1
11. TJ Spartak Choceň 2 0 0 2 0 2.5 : 13.5 0
11. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 0 0 2 0 2.5 : 13.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.