Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo 22.11.15

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Ústí n/O. C 2,5:5,5, Svitavy B - Ústí n/O. B 1,5:6,5, Polička C - Lanškroun B 5,5:2,5, Dolní Čermná - Kunvald 5,5:2,5, Žamberk - Letohrad 4,5:3,5, Mistrovice - Česká Třebová B 6:2


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 22. 11. 2015
TJ Spartak Choceň – ŠK Ústí nad Orlicí C ŠK Svitavy B – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Čuma Jan
1. Kučera J. H 1916 1/2 Kapoun V. 1797 1. Kotva M. V 1973 1/2 Volf J. 2037
2. Marinov P. 1783 0:1 Šmajzrová K. 1705 2. Ambrožová L. H 1809 0:1 Netušil J. 1916
3. Vavroušek P. 1739 1/2 Kylar P. 1811 3. Meleshko A. H 1938 1:0 Mareš P. 1977
4. Janeček F. 1721 1:0 Taslar K. 1676 4. Maděra S. 1679 0:1 Jániš P. 1885
5. Nedelčev R. 1590 0:1 Mastný T. 1684 5. Rosenkranz J. 1788 0:1 Pokorný J. 1909
6. Doseděl Z. 1623 1/2 Minařík L. 1575 6. Vodička M. 1498 0:1 Smola J. 1841
7. Starý S. 1420 0:1 Holásek V. 1473 7. Svatoš Z. 1725 0:1 Glembek B. 1796
8. Navrátil Z. 1746 0:1 Holásek V. 1509 8. Čuma J. 1584 0:1 Mareš P. 1720
2.5 : 5.5 1.5 : 6.5
TJ Štefanydes Polička C – TJ Lanškroun B ŠK Dolní Čermná – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Dostálek Vladimír
1. Paščenko J. V 2053 0:1 Solil R. V 2020 1. Filip L. H 1899 1/2 Keprta S. H 1922
2. Tulis J. V 1971 1/2 Krátký J. V 2044 2. Merta M. 1755 1/2 Lacko D. 1817
3. Švanda O. V 1884 1:0 Paukert I. 1764 3. Motl L. 1643 0:1 Vaníček J. H 1717
4. Sodomka A. 1912 1:0 Vaculík J. 1782 4. Marek J. 1501 1:0 Rusz G. 1664
5. Smejkal J. 1886 1:0 Palla S. 1704 5. Merta J. 1858 1:0 Dvořák E. 1688
6. Schaffer O. 1791 1:0 Šebrle J. 1669 6. Židek P. 1691 1:0 Krčmář S. 1627
7. Schaffer D. 1697 1:0 Boháč L. 1719 7. Dostálek V. 1500 1/2 Štěpán S. 1637
8. Buchta M. 1677 0:1 Kupsa M. 1601 8. Nikl J. 1556 1:0 Šlesingr V. 1639
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
SK + Sokol Žamberk – TJ Spartak OEZ Letohrad Sokol Mistrovice – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Wiesinger W. 1943 1:0 Mikyska K. 1908 1. Cimprich M. H 1782 1/2 Šimek Z. 1915
2. Havrlík P. 1837 1/2 Janeček V. 1827 2. Glöckner J. 1857 1/2 Pelcl K. 1897
3. Kalous T. 1854 1/2 Kameník D. H 1860 3. Ježek J. H 1593 1:0 Kovář V. 1658
4. Mazura M. 1895 0:1 Lorenc A. 1727 4. Valenta R. 1512 1:0 Pěkník M. H 1838
5. Brdíček D. 1787 0:1 Papáček M. 1718 5. Grepl P. H 1859 1:0 Racek J. H 1685
6. Martinec J. 1765 1:0 Sysr P. 1544 6. Bouchal L. 1510 1/2 Jiroušek J. H 1414
7. Zámečník B. 1763 1:0 Pulkrábek A. 1000 7. Špinler B. 1420 1/2 Jasanský K. 1723
8. Kopal V. 1585 1/2 Řehák J. 1833 8. Langr P. 1474 1:0 Bureš M. 1133
4.5 : 3.5 6 : 2
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 3 3 0 0 9 21 : 3 19
2. SK + Sokol Žamberk 3 3 0 0 9 15 : 9 9
3. TJ Štefanydes Polička C 3 2 1 0 7 17 : 7 15
4. ŠK Dolní Čermná 3 2 0 1 6 15 : 9 11
5. ŠK Ústí nad Orlicí C 3 2 0 1 6 11 : 13 9
6. TJ Lanškroun B 3 1 1 1 4 13 : 11 9
7. TJ Spartak OEZ Letohrad 3 1 1 1 4 12 : 12 8
8. ŠK Svitavy B 3 1 1 1 4 11.5 : 12.5 7
9. Sokol Mistrovice 3 1 0 2 3 12 : 12 8
10. Proplast Česká Třebová B 3 0 0 3 0 6.5 : 17.5 1
11. TJ Spartak Choceň 3 0 0 3 0 5 : 19 1
11. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 0 0 3 0 5 : 19 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.