Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo 06.12.15

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Česká Třebová B 4,5:3,5, Letohrad - Mistrovice 5:3, Kunvald - Žamberk 5:3, Lanškroun B - Dolní Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Polička C 7:1, Choceň - Svitavy B 2,5:5,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 06. 12. 2015
ŠK Ústí nad Orlicí C – Proplast Česká Třebová B TJ Spartak OEZ Letohrad – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Kylar Pavel Rozhodčí: Janeček Václav
1. Kapoun V. 1812 0:1 Šimek Z. 1906 1. Mikyska K. 1894 1:0 Cimprich M. H 1789
2. Kylar P. 1810 1:0 Pelcl K. 1888 2. Lorenc J. 1795 0:1 Kalousek M. H 1862
3. Čech M. H 1735 0:1 Kovář V. 1641 3. Janeček V. 1822 1/2 Glöckner J. 1856
4. Taslar K. 1648 1:0 Jiroušek J. H 1429 4. Kameník D. H 1845 1/2 Ježek J. H 1629
5. Mastný T. 1670 1/2 Petrželka K. 1869 5. Lorenc A. 1783 1:0 Valenta R. 1697
6. Minařík L. 1587 1/2 Jasanský K. 1693 6. Sysr P. 1573 0:1 Bouchal L. 1546
7. Dudla M. 1600 1/2 Vencl J. 1496 7. Pulkrábek A. 1000 1:0 Špinler B. 1423
8. Holásek V. 1493 1:0 Bureš M. 1133 8. Řehák J. 1827 1:0 Langr P. 1474
4.5 : 3.5 5 : 3
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – SK + Sokol Žamberk TJ Lanškroun B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Tobiška Jaroslav Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Chládek V. H 2078 1/2 Wiesinger W. 1961 1. Solil R. V 2020 1:0 Motl L. 1637
2. Keprta S. H 1921 1/2 Havrlík P. 1832 2. Krátký J. V 2051 1:0 Marek J. 1530
3. Vymetálek P. 1822 1:0 Kalous T. 1854 3. Paukert I. 1733 0:1 Slavíček M. 1713
4. Hodek R. 1712 0:1 Mazura M. 1881 4. Vaculík J. 1776 1/2 Merta J. 1850
5. Vaníček J. H 1716 1/2 Brdíček D. 1777 5. Kolomý Š. 1721 1:0 Židek P. 1707
6. Rusz G. 1647 1/2 Kacálek K. 1832 6. Palla S. 1699 0:1 Dostálek V. 1507
7. Dvořák E. 1697 1:0 Kopal V. 1597 7. Šebrle J. 1659 1:0 Seidl P. 1419
8. Tobiška J. 1658 1:0 Mazura J. 1599 8. Boháč L. 1707 0:1 Šilar J. H 1667
5 : 3 4.5 : 3.5
ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ Štefanydes Polička C TJ Spartak Choceň – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Janeček František
1. Volf J. 2034 1:0 Paščenko J. V 2043 1. Kučera J. H 1908 0:1 Kotva M. V 1999
2. Netušil J. 1930 1:0 Sodomka A. 1927 2. Weis L. 1745 1/2 Bartoš K. V 1787
3. Hrobař V. H 2012 1/2 Smejkal J. 1872 3. Vavroušek P. 1738 1:0 Maděra S. 1680
4. Mareš P. 1957 1/2 Schaffer O. 1783 4. Podgorný R. H 1756 1/2 Riedl V. 1753
5. Jániš P. 1876 1:0 Schaffer D. 1718 5. Janeček F. 1725 1/2 Rosenkranz J. 1754
6. Pokorný J. 1921 1:0 Kašpar J. 1743 6. Nedelčev R. 1579 0:1 Strachoň L. 1732
7. Smola J. 1833 1:0 Bartoš K. 1707 7. Šmejdíř W. 1373 0:1 Vodička M. 1508
8. Glembek B. 1806 1:0 Brokl D. 1433 8. Doseděl Z. 1555 0:1 Křeček J. 1712
7 : 1 2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 4 4 0 0 12 28 : 4 25
2. SK + Sokol Žamberk 4 3 0 1 9 18 : 14 10
3. ŠK Ústí nad Orlicí C 4 3 0 1 9 15.5 : 16.5 12
4. TJ Štefanydes Polička C 4 2 1 1 7 18 : 14 15
5. TJ Lanškroun B 4 2 1 1 7 17.5 : 14.5 13
6. TJ Spartak OEZ Letohrad 4 2 1 1 7 17 : 15 12
7. ŠK Svitavy B 4 2 1 1 7 17 : 15 11
8. ŠK Dolní Čermná 4 2 0 2 6 18.5 : 13.5 14
9. Sokol Mistrovice 4 1 0 3 3 15 : 17 10
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 1 0 3 3 10 : 22 4
11. Proplast Česká Třebová B 4 0 0 4 0 10 : 22 3
12. TJ Spartak Choceň 4 0 0 4 0 7.5 : 24.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.