Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo 10.01.16

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy B - Ústí n/O. C 7,5:0,5, Polička C - Choceň 6:2, Dolní Čermná - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk - Lanškroun B 3,5:4,5, Mistrovice - Kunvald 3:5, Česká Třebová B - Letohrad 1,5:6,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 10. 01. 2016
ŠK Svitavy B – ŠK Ústí nad Orlicí C TJ Štefanydes Polička C – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí: Jedlička Eduard Rozhodčí: Schaffer David
1. Kotva M. V 2009 1:0 Kylar P. 1822 1. Tulis J. V 1940 1:0 Kučera J. H 1911
2. Meleshko A. H 1954 1:0 Taslar K. 1657 2. Švanda O. V 1917 1:0 Marinov P. 1777
3. Bartoš K. V 1782 1:0 Mastný T. 1662 3. Sodomka A. 1906 1:0 Vavroušek P. 1772
4. Maděra S. 1664 1:0 Minařík L. 1593 4. Smejkal J. 1883 1/2 Podgorný R. H 1749
5. Riedl V. 1753 1:0 Dudla M. 1594 5. Schaffer D. 1697 1:0 Janeček F. 1726
6. Rosenkranz J. 1752 1/2 Holásek V. 1450 6. Kašpar J. 1798 1/2 Nedelčev R. 1573
7. Strachoň L. 1744 1:0 Holásek V. 1490 7. Buchta M. 1680 0:1 Šmejdíř W. 1360
8. Vodička M. 1536 1:0 Píše J. 1414 8. Jerman M. 1782 1:0 Starý S. 1414
7.5 : 0.5 6 : 2
ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí B SK + Sokol Žamberk – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Dostálek Vladimír Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Merta M. 1737 1/2 Volf J. 2046 1. Wiesinger W. 1964 0:1 Solil R. V 2027
2. Motl L. 1633 1:0 Netušil J. 1939 2. Havrlík P. 1834 0:1 Krátký J. V 2051
3. Marek J. 1527 0:1 Mareš P. 1952 3. Kalous T. 1843 1:0 Paukert I. 1712
4. Slavíček M. 1734 0:1 Jániš P. 1882 4. Mazura M. 1887 1:0 Vaculík J. 1778
5. Merta J. 1848 1/2 Pokorný J. 1921 5. Brdíček D. 1774 1/2 Palla S. 1693
6. Dostálek V. 1537 0:1 Smola J. 1840 6. Zámečník B. 1757 1:0 Šebrle J. 1659
7. Dušek J. H 1581 1:0 Glembek B. 1808 7. Kopal V. 1583 0:1 Boháč L. 1685
8. Nikl J. 1555 1:0 Mareš P. 1733 8. Jeništa J. 1647 0:1 Doleček M. 1578
4 : 4 3.5 : 4.5
Sokol Mistrovice – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald Proplast Česká Třebová B – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Borek Pavel
1. Cimprich M. H 1775 1/2 Chládek V. H 2075 1. Borek P. 1876 1/2 Mikyska K. 1894
2. Kalousek M. H 1882 0:1 Keprta S. H 1919 2. Kovář V. 1654 0:1 Lorenc J. 1787
3. Glöckner J. 1848 0:1 Vymetálek P. 1833 3. Flídr R. 1000 0:1 Janeček V. 1823
4. Valenta R. 1654 0:1 Hodek R. 1695 4. Jiroušek J. H 1420 0:1 Lorenc A. 1798
5. Grepl P. H 1881 1:0 Vaníček J. H 1718 5. Vencl J. 1502 1/2 Papáček M. 1736
6. Bouchal L. 1561 1/2 Rusz G. 1652 6. Nikolinko T. 1056 0:1 Sysr P. 1551
7. Halbrštát K. 1429 1/2 Dvořák E. 1700 7. Nikolinko A. 1000 0:1 Pulkrábek A. 1000
8. Langr P. 1595 1/2 Tobiška J. 1671 8. Leksová S. 1047 1/2 Lorenc J. 1545
3 : 5 1.5 : 6.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 5 4 1 0 13 32 : 8 28
2. ŠK Svitavy B 5 3 1 1 10 24.5 : 15.5 18
3. TJ Štefanydes Polička C 5 3 1 1 10 24 : 16 20
4. TJ Spartak OEZ Letohrad 5 3 1 1 10 23.5 : 16.5 17
5. TJ Lanškroun B 5 3 1 1 10 22 : 18 17
6. SK + Sokol Žamberk 5 3 0 2 9 21.5 : 18.5 13
7. ŠK Ústí nad Orlicí C 5 3 0 2 9 16 : 24 12
8. ŠK Dolní Čermná 5 2 1 2 7 22.5 : 17.5 17
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 5 2 0 3 6 15 : 25 7
10. Sokol Mistrovice 5 1 0 4 3 18 : 22 11
11. Proplast Česká Třebová B 5 0 0 5 0 11.5 : 28.5 3
12. TJ Spartak Choceň 5 0 0 5 0 9.5 : 30.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.