Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo 24.01.16

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Letohrad 4,5:3,5, Kunvald - Česká Třebová B 3:5, Lanškroun B - Mistrovice 5:3, Ústí n/O. B - Žamberk 8:0, Choceň - Dolní Čermná 5:3, Svitavy B - Polička C 2,5:4,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 24. 01. 2016
ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Spartak OEZ Letohrad ŠO K a.s. Kunvald – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Šmajzrová K. 1641 1:0 Mikyska K. 1894 1. Vymetálek P. 1833 1/2 Šimek Z. 1913
2. Kylar P. 1822 1/2 Lorenc J. 1787 2. Hodek R. 1695 0:1 Borek P. 1876
3. Čech M. H 1710 1:0 Janeček V. 1823 3. Vaníček J. H 1718 1:0 Pelcl K. 1876
4. Taslar K. 1657 0:1 Kameník D. H 1821 4. Rusz G. 1652 0:1 Kovář V. 1654
5. Mastný T. 1662 0:1 Lorenc A. 1798 5. Dvořák E. 1700 1:0 Pěkník M. H 1811
6. Minařík L. 1593 0:1 Papáček M. 1736 6. Štěpán S. 1621 1/2 Racek J. H 1664
7. Holásek V. 1450 1:0 Sysr P. 1551 7. Tobiška J. 1671 0:1 Petrželka K. 1864
8. Holásek V. 1490 1:0 Pulkrábek A. 1000 8. Řehák J. 1491 0:1 Jasanský K. 1687
4.5 : 3.5 3 : 5
TJ Lanškroun B – Sokol Mistrovice ŠK Ústí nad Orlicí B – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Solil R. V 2027 1:0 Cimprich M. H 1775 1. Netušil J. 1939 1:0 Havrlík P. 1834
2. Krátký J. V 2051 1:0 Kalousek M. H 1882 2. Hrobař V. H 2008 1:0 Kalous T. 1843
3. Paukert I. 1712 1/2 Glöckner J. 1848 3. Mareš P. 1952 1:0 Brdíček D. 1774
4. Vaculík J. 1778 1/2 Ježek J. H 1640 4. Jániš P. 1882 1:0 Kacálek K. 1813
5. Kolomý Š. 1731 1/2 Valenta R. 1654 5. Pokorný J. 1921 1:0 Zámečník B. 1757
6. Palla S. 1693 0:1 Bouchal L. 1561 6. Smola J. 1840 1:0 Kopal V. 1583
7. Šebrle J. 1659 1:0 Špinler B. 1417 7. Glembek B. 1808 1:0 Šulc J. 1616
8. Boháč L. 1685 1/2 Halbrštát K. 1429 8. Kodytek T. 1806 1:0 Janeček M. 1522
5 : 3 8 : 0
TJ Spartak Choceň – ŠK Dolní Čermná ŠK Svitavy B – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Čuma Jan
1. Kučera J. H 1911 1:0 Merta M. 1737 1. Kotva M. V 2009 1:0 Tulis J. V 1940
2. Marinov P. 1777 1:0 Motl L. 1633 2. Meleshko A. H 1954 0:1 Nešpor J. 1773
3. Weis L. 1747 1:0 Marek J. 1527 3. Maděra S. 1664 1/2 Švanda O. V 1917
4. Vavroušek P. 1772 0:1 Merta J. 1848 4. Riedl V. 1753 1/2 Sodomka A. 1906
5. Podgorný R. H 1749 1:0 Dostálek V. 1537 5. Rosenkranz J. 1752 0:1 Smejkal J. 1883
6. Janeček F. 1726 1:0 Dušek J. H 1581 6. Strachoň L. 1744 0:1 Schaffer O. 1776
7. Nedelčev R. 1573 0:1 Nikl J. 1555 7. Vodička M. 1536 1/2 Schaffer D. 1697
8. Doseděl Z. 1543 0:1 Seidl P. 1416 8. Velešík M. 1540 1:0 Kašpar J. 1798
5 : 3 3.5 : 4.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 6 5 1 0 16 40 : 8 36
2. TJ Štefanydes Polička C 6 4 1 1 13 28.5 : 19.5 23
3. TJ Lanškroun B 6 4 1 1 13 27 : 21 20
4. ŠK Ústí nad Orlicí C 6 4 0 2 12 20.5 : 27.5 16
5. ŠK Svitavy B 6 3 1 2 10 28 : 20 20
6. TJ Spartak OEZ Letohrad 6 3 1 2 10 27 : 21 20
7. SK + Sokol Žamberk 6 3 0 3 9 21.5 : 26.5 13
8. ŠK Dolní Čermná 6 2 1 3 7 25.5 : 22.5 20
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 2 0 4 6 18 : 30 9
10. Sokol Mistrovice 6 1 0 5 3 21 : 27 12
11. Proplast Česká Třebová B 6 1 0 5 3 16.5 : 31.5 7
12. TJ Spartak Choceň 6 1 0 5 3 14.5 : 33.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.