Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo 07.02.16

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Dolní Čermná - Svitavy B 4:4, Žamberk - Choceň 6:2, Mistrovice - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Česká Třebová B - Lanškroun B 6:2, Letohrad - Kunvald 5,5:2,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 07. 02. 2016
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Ústí nad Orlicí C ŠK Dolní Čermná – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Dostálek Vladimír
1. Kastner O. H 2059 1:0 Kylar P. 1827 1. Merta M. 1741 0:1 Kotva M. V 2030
2. Tulis J. V 1862 0:1 Taslar K. 1640 2. Motl L. 1655 0:1 Ambrožová L. H 1921
3. Sodomka A. 1905 1:0 Mastný T. 1636 3. Slavíček M. 1722 0:1 Bartoš K. V 1810
4. Smejkal J. 1879 1:0 Minařík L. 1565 4. Merta J. 1858 1:0 Maděra S. 1672
5. Schaffer D. 1718 0:1 Dudla M. 1582 5. Dostálek V. 1522 1/2 Riedl V. 1801
6. Kašpar J. 1787 1/2 Holásek V. 1509 6. Dušek J. H 1593 1:0 Rosenkranz J. 1725
7. Buchta M. 1653 1:0 Holásek V. 1475 7. Nikl J. 1605 1:0 Velešík M. 1714
8. Brokl D. 1434 0:1 Píše J. 1404 8. Šilar J. H 1689 1/2 Jedlička E. 1640
4,5 : 3,5 4 : 4
SK + Sokol Žamberk – TJ Spartak Choceň Sokol Mistrovice – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Mazura Miloš Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Wiesinger W. 1956 1/2 Kučera J. H 1901 1. Glöckner J. 1836 1/2 Volf J. 2042
2. Havrlík P. 1822 1:0 Marinov P. 1752 2. Ježek J. H 1595 0:1 Mareš P. 1959
3. Kalous T. 1844 1:0 Weis L. 1756 3. Valenta R. 1641 1/2 Jániš P. 1896
4. Mazura M. 1894 1/2 Vavroušek P. 1758 4. Sojma Z. H 1834 1/2 Pokorný J. 1925
5. Brdíček D. 1767 1:0 Podgorný R. H 1756 5. Grepl P. H 1902 1/2 Smola J. 1850
6. Martinec J. 1773 1:0 Janeček F. 1721 6. Bouchal L. 1638 0:1 Glembek B. 1797
7. Zámečník B. 1747 1:0 Šmejdíř W. 1395 7. Špinler B. 1433 1/2 Mareš P. 1704
8. Kopal V. 1561 0:1 Doseděl Z. 1543 8. Langr P. 1599 0:1 Kubišta L. 1750
6 : 2 2,5 : 5,5
Proplast Česká Třebová B – TJ Lanškroun B TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Venc Jindřich Rozhodčí: Vencl Jiří
1. Šimek Z. 1902 1:0 Solil R. V 2034 1. Mikyska K. 1877 1:0 Keprta S. H 1928
2. Borek P. 1882 1/2 Vaculík J. 1767 2. Lorenc J. 1799 1:0 Hodek R. 1710
3. Pelcl K. 1869 1/2 Palla S. 1670 3. Janeček V. 1810 1:0 Vaníček J. H 1727
4. Kovář V. 1658 1:0 Šebrle J. 1652 4. Kameník D. H 1832 1/2 Rusz G. 1637
5. Jiroušek J. H 1451 1:0 Boháč L. 1699 5. Lorenc A. 1806 1:0 Dvořák E. 1725
6. Petrželka K. 1869 1:0 Doleček M. 1640 6. Papáček M. 1743 0:1 Štěpán S. 1610
7. Pail M. H 1826 1/2 Kolomý A. 1601 7. Sysr P. 1525 0:1 Šlesingr V. 1633
8. Vencl J. 1514 1/2 Křivohlávek J. 1466 8. Řehák J. 1827 1:0 Tobiška J. 1651
6 : 2 5,5 : 2,5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 7 6 1 0 19 45,5 : 10,5 39
2. TJ Štefanydes Polička C 7 5 1 1 16 33 : 23 27
3. TJ Spartak OEZ Letohrad 7 4 1 2 13 32,5 : 23,5 25
4. TJ Lanškroun B 7 4 1 2 13 29 : 27 20
5. SK + Sokol Žamberk 7 4 0 3 12 27,5 : 28,5 18
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 7 4 0 3 12 24 : 32 19
7. ŠK Svitavy B 7 3 2 2 11 32 : 24 23
8. ŠK Dolní Čermná 7 2 2 3 8 29,5 : 26,5 23
9. Proplast Česká Třebová B 7 2 0 5 6 22,5 : 33,5 11
10. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 2 0 5 6 20,5 : 35,5 11
11. Sokol Mistrovice 7 1 0 6 3 23,5 : 32,5 12
12. TJ Spartak Choceň 7 1 0 6 3 16,5 : 39,5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.