Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo 21.02.16

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Kunvald 4:4, Lanškroun B - Letohrad 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Česká Třebová B 8:0 (!), Choceň - Mistrovice 4,5:3,5, Svitavy B - Žamberk 3:5, Polička C - Dolní Čermná 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 21. 02. 2016
ŠK Ústí nad Orlicí C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald TJ Lanškroun B – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Kapoun V. 1805 1/2 Keprta S. H 1928 1. Solil R. V 2034 1:0 Mikyska K. 1877
2. Šmajzrová K. 1673 0:1 Verdiyan B. 1905 2. Krátký J. V 2067 1:0 Lorenc J. 1799
3. Kylar P. 1827 1:0 Hodek R. 1710 3. Paukert I. 1706 1/2 Janeček V. 1810
4. Čech M. H 1736 0:1 Vaníček J. H 1727 4. Vaculík J. 1767 0:1 Kameník D. H 1832
5. Mastný T. 1636 1/2 Rusz G. 1637 5. Palla S. 1670 1/2 Lorenc A. 1806
6. Holásek V. 1509 0:1 Dvořák E. 1725 6. Šebrle J. 1652 1/2 Papáček M. 1743
7. Holásek V. 1475 1:0 Šlesingr V. 1633 7. Boháč L. 1699 0:1 Sysr P. 1525
8. Píše J. 1404 1:0 Tobiška J. 1651 8. Kupsa M. 1668 1:0 Pulkrábek A. 1000
4 : 4 4,5 : 3,5
ŠK Ústí nad Orlicí B – Proplast Česká Třebová B TJ Spartak Choceň – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Glembek Bohumír Rozhodčí: Janeček František
1. Netušil J. 1929 1:0 Pelcl K. 1869 1. Kučera J. H 1901 1:0 Cimprich M. H 1781
2. Mareš P. 1959 1:0 Kovář V. 1658 2. Marinov P. 1752 0:1 Glöckner J. 1836
3. Jániš P. 1896 1:0 Vencl J. 1514 3. Weis L. 1756 1/2 Ježek J. H 1595
4. Pokorný J. 1925 1:0 Nikolinko T. 1056 4. Vavroušek P. 1758 1:0 Valenta R. 1641
5. Glembek B. 1797 1:0 Nikolinko A. 1000 5. Podgorný R. H 1756 0:1 Grepl P. H 1902
6. Mareš P. 1704 1:0 Leksová S. 1047 6. Janeček F. 1721 0:1 Bouchal L. 1638
7. Kubišta L. 1750 1:0 Tapušík E. 1369 7. Šmejdíř W. 1395 1:0 Kristl V. 1567
8. Driemer J. 1533 +:- 0 0 8. Doseděl Z. 1543 1:0 Langr P. 1599
8 : 0 4,5 : 3,5
ŠK Svitavy B – SK + Sokol Žamberk TJ Štefanydes Polička C – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Křeček Jiří Rozhodčí: Sodomka Adam
1. Kotva M. V 2030 1:0 Havrlík P. 1822 1. Tulis J. V 1862 1/2 Merta M. 1741
2. Ambrožová L. H 1921 1:0 Kalous T. 1844 2. Švanda O. V 1899 1:0 Motl L. 1655
3. Bartoš K. V 1810 0:1 Mazura M. 1894 3. Sodomka A. 1905 1:0 Marek J. 1515
4. Maděra S. 1672 1/2 Brdíček D. 1767 4. Smejkal J. 1879 0:1 Merta J. 1858
5. Křeček J. 1727 0:1 Martinec J. 1773 5. Schaffer O. 1778 1:0 Dostálek V. 1522
6. Svatoš Z. 1711 0:1 Zámečník B. 1747 6. Schaffer D. 1718 0:1 Dušek J. H 1593
7. Jedlička E. 1640 1/2 Kopal V. 1561 7. Kašpar J. 1787 0:1 Nikl J. 1605
8. Čuma J. 1619 0:1 Šulc J. 1606 8. Brokl D. 1434 1:0 Málková B. H 1185
3 : 5 4,5 : 3,5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 8 7 1 0 22 53,5 : 10,5 47
2. TJ Štefanydes Polička C 8 6 1 1 19 37,5 : 26,5 31
3. TJ Lanškroun B 8 5 1 2 16 33,5 : 30,5 23
4. SK + Sokol Žamberk 8 5 0 3 15 32,5 : 31,5 22
5. TJ Spartak OEZ Letohrad 8 4 1 3 13 36 : 28 27
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 8 4 1 3 13 28 : 36 22
7. ŠK Svitavy B 8 3 2 3 11 35 : 29 25
8. ŠK Dolní Čermná 8 2 2 4 8 33 : 31 26
9. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 8 2 1 5 7 24,5 : 39,5 14
10. Proplast Česká Třebová B 8 2 0 6 6 22,5 : 41,5 11
11. TJ Spartak Choceň 8 2 0 6 6 21 : 43 13
12. Sokol Mistrovice 8 1 0 7 3 27 : 37 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.