Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo 13.03.16

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Dolní Čermná - Ústí n/O. C 3:5, Žamberk - Polička C 6:2, Mistrovice - Svitavy B 4:4, Česká Třebová B - Choceň 5:3, Letohrad - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Kunvald - Lanškroun B 4,5:3,5
Díky klopýtnutí Ústí n/O. B zůstává boj o prvenství a postup stále ještě nevyřešený.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 13. 03. 2016
ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí C SK + Sokol Žamberk – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí: Dostálek Vladimír Rozhodčí: Kopal Vladimír
1. Merta M. 1741 1/2 Kapoun V. 1808 1. Havrlík P. 1825 1:0 Smejkal J. 1866
2. Motl L. 1640 1:0 Šmajzrová K. 1673 2. Kalous T. 1844 1/2 Schaffer O. 1816
3. Marek J. 1511 0:1 Kylar P. 1830 3. Mazura M. 1898 0:1 Schaffer D. 1688
4. Merta J. 1874 1/2 Taslar K. 1656 4. Brdíček D. 1781 1:0 Kašpar J. 1744
5. Dostálek V. 1528 0:1 Dudla M. 1609 5. Martinec J. 1782 1:0 Buchta M. 1658
6. Dušek J. H 1708 1/2 Holásek V. 1552 6. Kopal V. 1539 1:0 Jerman M. 1777
7. Nikl J. 1661 0:1 Holásek V. 1486 7. Jeništa J. 1641 1/2 Brokl D. 1389
8. Šilar J. H 1672 1/2 Píše J. 1481 8. Mazura J. 1582 +:- 0 0
3 : 5 6 : 2
Sokol Mistrovice – ŠK Svitavy B Proplast Česká Třebová B – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí: Halbrštát Karel Rozhodčí: Vencl Jiří
1. Kalousek M. H 1847 0:1 Kotva M. V 2037 1. Šimek Z. 1907 1:0 Kučera J. H 1910
2. Glöckner J. 1866 1:0 Bartoš K. V 1800 2. Pelcl K. 1845 0:1 Marinov P. 1736
3. Ježek J. H 1582 1/2 Riedl V. 1787 3. Kovář V. 1655 1/2 Weis L. 1732
4. Valenta R. 1640 1/2 Vodička M. 1619 4. Jiroušek J. H 1504 0:1 Vavroušek P. 1768
5. Grepl P. H 1899 1:0 Svatoš Z. 1702 5. Petrželka K. 1859 1/2 Podgorný R. H 1749
6. Bouchal L. 1665 1:0 Velešík M. 1679 6. Pail M. H 1822 1:0 Janeček F. 1700
7. Špinler B. 1453 0:1 Jedlička E. 1638 7. Jasanský K. 1703 1:0 Nedelčev R. 1604
8. Langr P. 1571 0:1 Čuma J. 1608 8. Vencl J. 1519 1:0 Doseděl Z. 1587
4 : 4 5 : 3
TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Papáček Miloš Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Mikyska K. 1879 1/2 Volf J. 2026 1. Chládek V. H 2073 1/2 Solil R. V 2019
2. Lorenc J. 1794 1/2 Netušil J. 1930 2. Vymetálek P. 1846 0:1 Krátký J. V 2067
3. Janeček V. 1815 1/2 Hrobař V. H 2014 3. Hloušek Z. H 1899 1:0 Paukert I. 1709
4. Lorenc A. 1810 1:0 Mareš P. 1975 4. Hodek R. 1680 0:1 Vaculík J. 1751
5. Papáček M. 1730 0:1 Pokorný J. 1923 5. Vaníček J. H 1729 1:0 Kolomý Š. 1729
6. Sysr P. 1572 1:0 Smola J. 1847 6. Dvořák E. 1721 1/2 Palla S. 1674
7. Pulkrábek A. 1000 1:0 Glembek B. 1803 7. Štěpán S. 1634 1:0 Boháč L. 1637
8. Řehák J. 1832 1:0 Kodytek T. 1812 8. Tobiška J. 1650 1/2 Křivohlávek J. 1468
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 9 7 1 1 22 56 : 16 48
2. TJ Štefanydes Polička C 9 6 1 2 19 39.5 : 32.5 32
3. SK + Sokol Žamberk 9 6 0 3 18 38.5 : 33.5 27
4. TJ Spartak OEZ Letohrad 9 5 1 3 16 41.5 : 30.5 31
5. TJ Lanškroun B 9 5 1 3 16 37 : 35 25
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 9 5 1 3 16 33 : 39 25
7. ŠK Svitavy B 9 3 3 3 12 39 : 33 28
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 9 3 1 5 10 29 : 43 17
9. Proplast Česká Třebová B 9 3 0 6 9 27.5 : 44.5 15
10. ŠK Dolní Čermná 9 2 2 5 8 36 : 36 27
11. TJ Spartak Choceň 9 2 0 7 6 24 : 48 15
12. Sokol Mistrovice 9 1 1 7 4 31 : 41 18

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.