Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo 03.04.16

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Lanškroun B 1,5:6,5, Ústí n/O. B - Kunvald 4,5:3,5, Choceň - Letohrad 4:4, Svitavy B - Česká Třebová B 6:2, Polička C - Mistrovice 6:2, Dolní Čermná - Žamberk 2:6
Výhrou nad Kunvaldem splnilo Ústí n/O. B svůj cíl, kterým bylo prvenství a postup do Krajského přeboru 1.třídy, na druhém pólu tabulky naopak prohra Mistrovic pro ně znamená již neodvratný sestup.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 03. 04. 2016
ŠK Ústí nad Orlicí C – TJ Lanškroun B ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí: Kylar Pavel Rozhodčí: Glembek Bohumír
1. Kapoun V. 1806 0:1 Solil R. V 2027 1. Volf J. 2014 1/2 Keprta S. H 1913
2. Kylar P. 1838 0:1 Krátký J. V 2077 2. Netušil J. 1926 1/2 Verdiyan B. 1905
3. Mastný T. 1629 0:1 Vaculík J. 1759 3. Mareš P. 1961 1/2 Lacko D. 1815
4. Minařík L. 1559 0:1 Kolomý Š. 1719 4. Jániš P. 1886 1/2 Hloušek Z. H 1909
5. Dudla M. 1625 0:1 Palla S. 1686 5. Pokorný J. 1928 1/2 Hodek R. 1662
6. Holásek V. 1584 1/2 Šebrle J. 1637 6. Smola J. 1830 1:0 Vaníček J. H 1736
7. Holásek V. 1514 1/2 Boháč L. 1617 7. Glembek B. 1803 1/2 Dvořák E. 1728
8. Píše J. 1516 1/2 Kolomý A. 1612 8. Kubišta L. 1756 1/2 Štěpán S. 1629
1.5 : 6.5 4.5 : 3.5
TJ Spartak Choceň – TJ Spartak OEZ Letohrad ŠK Svitavy B – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Čuma Jan
1. Kučera J. H 1900 1:0 Mikyska K. 1883 1. Kotva M. V 1992 1:0 Borek P. 1879
2. Marinov P. 1749 1/2 Lorenc J. 1805 2. Bartoš K. V 1790 1:0 Kovář V. 1657
3. Weis L. 1728 1/2 Janeček V. 1820 3. Maděra S. 1677 1/2 Pěkník M. H 1753
4. Vavroušek P. 1772 1/2 Kameník D. H 1837 4. Riedl V. 1777 1/2 Racek J. H 1639
5. Podgorný R. H 1752 1/2 Lorenc A. 1824 5. Vodička M. 1624 1/2 Jiroušek J. H 1506
6. Janeček F. 1693 0:1 Papáček M. 1725 6. Jedlička E. 1650 1/2 Vencl J. 1539
7. Šmejdíř W. 1391 1:0 Sysr P. 1590 7. Čuma J. 1626 1:0 Nikolinko T. 1289
8. Doseděl Z. 1563 0:1 Pulkrábek A. 1000 8. Vodička S. 1416 1:0 Nikolinko A. 1000
4 : 4 6 : 2
TJ Štefanydes Polička C – Sokol Mistrovice ŠK Dolní Čermná – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Dostálek Vladimír
1. Švanda O. V 1849 1:0 Kalousek M. H 1845 1. Filip L. H 1910 0:1 Havrlík P. 1836
2. Sodomka A. 1901 0:1 Glöckner J. 1874 2. Motl L. 1651 0:1 Kalous T. 1843
3. Smejkal J. 1855 1:0 Ježek J. H 1584 3. Marek J. 1506 0:1 Mazura M. 1883
4. Schaffer O. 1821 1:0 Bouchal L. 1686 4. Slavíček M. 1707 0:1 Brdíček D. 1786
5. Schaffer D. 1702 1:0 Špinler B. 1443 5. Merta J. 1868 1/2 Kacálek K. 1797
6. Kašpar J. 1726 1/2 Halbrštát K. 1429 6. Dostálek V. 1512 0:1 Zámečník B. 1742
7. Buchta M. 1659 1:0 Langr P. 1563 7. Dušek J. H 1684 1:0 Mazura J. 1588
8. Brokl D. 1391 1/2 Janota J. 1575 8. Nikl J. 1632 1/2 Janeček M. 1534
6 : 2 2 : 6
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 8 1 1 25 60.5 : 19.5 49
2. TJ Štefanydes Polička C 10 7 1 2 22 45.5 : 34.5 37
3. SK + Sokol Žamberk 10 7 0 3 21 44.5 : 35.5 32
4. TJ Lanškroun B 10 6 1 3 19 43.5 : 36.5 30
5. TJ Spartak OEZ Letohrad 10 5 2 3 17 45.5 : 34.5 33
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 10 5 1 4 16 34.5 : 45.5 25
7. ŠK Svitavy B 10 4 3 3 15 45 : 35 32
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 10 3 1 6 10 32.5 : 47.5 17
9. Proplast Česká Třebová B 10 3 0 7 9 29.5 : 50.5 15
10. ŠK Dolní Čermná 10 2 2 6 8 38 : 42 28
11. TJ Spartak Choceň 10 2 1 7 7 28 : 52 17
12. Sokol Mistrovice 10 1 1 8 4 33 : 47 19

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.