Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

12.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 17.04.16

V závěrečném jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Žamberk - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Mistrovice - Dolní Čermná 4,5:3,5, Česká Třebová B - Polička C 1,5:6,5, Letohrad - Svitavy B 6:2, Kunvald - Choceň 2:6, Lanškroun B - Ústí n/O. B 3,5:4,5
Poslední kolo nemohlo již nic změnit na prvenství a postupu Ústí n/O. B do KP1, potvrdilo jen sestup Mistrovic k nimž se přidala ještě Dolní Čermná.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 17. 04. 2016
SK + Sokol Žamberk – ŠK Ústí nad Orlicí C Sokol Mistrovice – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Halbrštát Karel
1. Wiesinger W. 1954 1/2 Kapoun V. 1806 1. Glöckner J. 1874 1:0 Filip L. H 1910
2. Havrlík P. 1836 0:1 Šmajzrová K. 1651 2. Ježek J. H 1584 0:1 Merta M. 1745
3. Kalous T. 1843 1:0 Kylar P. 1838 3. Valenta R. 1647 1:0 Motl L. 1651
4. Mazura M. 1883 1/2 Čech M. H 1716 4. Sojma Z. H 1839 1:0 Slavíček M. 1707
5. Brdíček D. 1786 1/2 Mastný T. 1629 5. Grepl P. H 1892 1:0 Merta J. 1868
6. Zámečník B. 1742 1:0 Holásek V. 1584 6. Bouchal L. 1686 0:1 Židek P. 1688
7. Mazura J. 1588 0:1 Holásek V. 1514 7. Špinler B. 1443 0:1 Dušek J. H 1684
8. Janeček M. 1534 0:1 Píše J. 1516 8. Langr P. 1563 1/2 Seidl P. 1595
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
Proplast Česká Třebová B – TJ Štefanydes Polička C TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Svitavy B
Rozhodčí: Vencl Jiří Rozhodčí: Papáček Miloš
1. Pelcl K. 1832 0:1 Tulis J. V 1869 1. Mikyska K. 1883 0:1 Kotva M. V 1992
2. Kovář V. 1657 0:1 Nešpor J. 1831 2. Lorenc J. 1805 1:0 Bartoš K. V 1790
3. Jiroušek J. H 1506 0:1 Sodomka A. 1901 3. Janeček V. 1820 1/2 Riedl V. 1777
4. Petrželka K. 1856 1/2 Smejkal J. 1855 4. Kameník D. H 1837 1:0 Strachoň L. 1733
5. Vencl J. 1539 0:1 Schaffer O. 1821 5. Lorenc A. 1824 1:0 Vodička M. 1624
6. Sejkora F. 1000 0:1 Schaffer D. 1702 6. Papáček M. 1725 1:0 Velešík M. 1658
7. Nikolinko T. 1289 0:1 Kašpar J. 1726 7. Sysr P. 1590 1/2 Jedlička E. 1650
8. Nikolinko A. 1000 +:- 0 0 8. Pulkrábek A. 1000 1:0 Čuma J. 1626
1.5 : 6.5 6 : 2
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – TJ Spartak Choceň TJ Lanškroun B – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Tobiška Jaroslav Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Keprta S. H 1913 1/2 Kučera J. H 1900 1. Solil R. V 2027 1:0 Netušil J. 1926
2. Vymetálek P. 1842 0:1 Marinov P. 1749 2. Krátký J. V 2077 1:0 Hrobař V. H 2009
3. Hodek R. 1662 1/2 Weis L. 1728 3. Vaculík J. 1759 0:1 Jániš P. 1886
4. Vaníček J. H 1736 1:0 Vavroušek P. 1772 4. Palla S. 1686 0:1 Pokorný J. 1928
5. Rusz G. 1613 0:1 Podgorný R. H 1752 5. Boháč L. 1617 0:1 Smola J. 1830
6. Dvořák E. 1728 0:1 Janeček F. 1693 6. Kupsa M. 1693 1/2 Glembek B. 1803
7. Štěpán S. 1629 0:1 Nedelčev R. 1597 7. Doleček M. 1578 1/2 Mareš P. 1691
8. Tobiška J. 1640 0:1 Šmejdíř W. 1391 8. Křivohlávek J. 1476 1/2 Vencl J. 1765
2 : 6 3.5 : 4.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 9 1 1 28 65 : 23 52
2. TJ Štefanydes Polička C 11 8 1 2 25 52 : 36 43
3. SK + Sokol Žamberk 11 7 0 4 21 48 : 40 34
4. TJ Spartak OEZ Letohrad 11 6 2 3 20 51.5 : 36.5 38
5. TJ Lanškroun B 11 6 1 4 19 47 : 41 32
6. ŠK Ústí nad Orlicí C 11 6 1 4 19 39 : 49 28
7. ŠK Svitavy B 11 4 3 4 15 47 : 41 33
8. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 11 3 1 7 10 34.5 : 53.5 18
9. TJ Spartak Choceň 11 3 1 7 10 34 : 54 22
10. Proplast Česká Třebová B 11 3 0 8 9 31 : 57 16
11. ŠK Dolní Čermná 11 2 2 7 8 41.5 : 46.5 31
12. Sokol Mistrovice 11 2 1 8 7 37.5 : 50.5 23

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.