Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo 18.10.15

V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohemia Pardubice B - Rapid Pardubice D 7:1, Polabiny E - Bohdaneč 5,5:2,5, Polička D - Hlinsko 5:3, Rapid Pardubice E - Železné hory 3:5, Heřmanův Městec - Chrudim B 5,5:2,5, Chotěboř B volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 18. 10. 2015
TJ CHS Chotěboř B –  ŠK Bohemia Pardubice B – ŠK Rapid Pardubice D
  Rozhodčí: Mazuch Jan
1. 0 0 0 0 0 1. Vodička P. V 1978 1:0 Janko J. 1721
2. 0 0 0 0 0 2. Daněk P. V 1964 1:0 Prokop M. 1666
3. 0 0 0 0 0 3. Třasák O. 1969 1:0 Marcinko P. V 1794
4. 0 0 0 0 0 4. Mazuch J. 1958 1:0 Svítil R. 1764
5. 0 0 0 0 0 5. Juchelka P. 1740 1:0 Joukl J. 1588
6. 0 0 0 0 0 6. Kvapil P. 1656 1:0 Stehlík P. 1548
7. 0 0 0 0 0 7. Kotlant T. 1688 1:0 Joukl M. 1484
8. 0 0 0 0 0 8. Horáčková I. 1128 0:1 Macek O. 1213
0 7 : 1
2222 ŠK Polabiny E – Sokol Lázně Bohdaneč TJ Štefanydes Polička D – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Schaffer David
1. Korol J. 2032 1:0 Veselý E. 1807 1. Sion D. V 1941 1/2 Roušar Z. 1935
2. Bělohlav J. 1915 0:1 Rež M. 1812 2. Stodola J. 1669 0:1 Adámek M. 1874
3. Škorpík J. 1879 1:0 Sekyrka J. 1787 3. Pospíšil P. V 1763 1:0 Dvořák S. 1846
4. Jecha P. 1959 1/2 Kouba P. 1843 4. Feltl P. 1630 1/2 Janda L. 1814
5. Škroch M. 1869 1:0 Jouza P. 1678 5. Navrátil L. 1689 1:0 Šťulík J. 1772
6. Gregor J. 1766 1:0 Pyskatý J. 1664 6. Švanda A. 1560 1/2 Hanus L. 1784
7. Vorel B. 1686 1:0 Svoboda J. 1605 7. Simon J. 1551 1/2 Vojanec H. 1609
8. Kvapil P. 1549 0:1 Zmek J. 1599 8. Buchta M. 1685 1:0 Vašek P. 1488
5.5 : 2.5 5 : 3
ŠK Rapid Pardubice E – Šachový spolek Železné hory Jiskra Heřmanův Městec – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Honek Jan
1. Hrnčiarik K. V 1898 0:1 Švanda P. H 2071 1. Starý L. 1889 1/2 Kokeš B. 1945
2. Pavlovec V. 1864 0:1 Šilar L. 2098 2. Honek J. 1888 1:0 Krys J. 1713
3. Slabý M. 1829 1:0 Jareš M. 1693 3. Konrád F. H 1829 0:1 Česenek V. 1709
4. Režný Z. 1736 1/2 Tyč M. 1543 4. Přibyl J. 1828 1:0 Sokol P. 1573
5. Kalhous M. 1581 1/2 Jura J. 1304 5. Hon J. H 1777 1/2 Němec V. 1609
6. Král M. 1526 1/2 Polách J. H 1554 6. Šindelář P. 1766 1:0 Zelený F. 1604
7. Kocian Š. 1185 1/2 Kravařík J. 1000 7. Klouček J. 1596 1:0 Stryka R. 1504
8. Kolomý R. 1513 0:1 Vančura M. H 1724 8. Sedlák P. 1425 1/2 Chvojka J. 1161
3 : 5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 1 1 0 0 3 7 : 1 7
2. 2222 ŠK Polabiny E 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 5
3. Jiskra Heřmanův Městec 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 4
4. TJ Štefanydes Polička D 1 1 0 0 3 5 : 3 3
4. Šachový spolek Železné hory 1 1 0 0 3 5 : 3 3
6. TJ CHS Chotěboř B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. ŠK Rapid Pardubice E 1 0 0 1 0 3 : 5 1
7. ŠO Hlinsko 1 0 0 1 0 3 : 5 1
9. Sokol Lázně Bohdaneč 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 2
10. TJ ŠO Chrudim B 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 1
11. ŠK Rapid Pardubice D 1 0 0 1 0 1 : 7 1
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.