Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo 22.11.15

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny E - Chotěboř B 5,5:2,5, Polička D - Rapid Pardubice D 3:5, Rapid Pardubice E - Bohdaneč 4:4, Heřmanův Městec - Hlinsko 4:4, Chrudim B - Železné hory 4:4, Bohemia Pardubice B volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 22. 11. 2015
ŠK Bohemia Pardubice B – volný los 2222 ŠK Polabiny E – TJ CHS Chotěboř B
0 Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. 0 0 0 0 0 1. Korol J. 2036 1:0 Petrus L. V 1980
2. 0 0 0 0 0 2. Mojžíš M. 1998 1:0 Krejčík T. 1929
3. 0 0 0 0 0 3. Bělohlav J. 1902 1:0 Štolfa J. 1779
4. 0 0 0 0 0 4. Škorpík J. 1894 1/2 Fiala M. 1815
5. 0 0 0 0 0 5. Jecha P. 1953 1/2 Sukdolák R. 1878
6. 0 0 0 0 0 6. Škroch M. 1874 1:0 Tomek K. 1770
7. 0 0 0 0 0 7. Vorel B. 1714 1/2 Jun R. 1568
8. 0 0 0 0 0 8. Kvapil P. 1504 0:1 Michal M. 1795
0 5.5 : 2.5
TJ Štefanydes Polička D – ŠK Rapid Pardubice D ŠK Rapid Pardubice E – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Stodola J. 1659 1:0 Seidl Z. V 1859 1. Hrnčiarik K. V 1883 1:0 Veselý E. 1804
2. Pospíšil P. V 1799 0:1 Janko J. 1717 2. Pavlovec V. 1856 1/2 Rež M. 1838
3. Navrátil L. 1701 0:1 Prokop M. 1660 3. Slabý M. 1835 1/2 Sekyrka J. 1772
4. Švanda A. 1583 0:1 Marcinko P. V 1784 4. Režný Z. 1736 1:0 Kouba P. 1846
5. Simon J. 1585 0:1 Svítil R. 1751 5. Kalhous M. 1571 0:1 Jouza P. 1685
6. Simon M. 1471 1:0 Joukl J. 1595 6. Král M. 1526 0:1 Pyskatý J. 1650
7. Charouz M. 1706 1:0 Stehlík P. 1543 7. Mikulenka T. 1523 1:0 Svoboda J. 1589
8. Brokl D. 1457 0:1 Joukl M. 1485 8. Kolomý R. 1513 0:1 Zmek J. 1616
3 : 5 4 : 4
Jiskra Heřmanův Městec – ŠO Hlinsko TJ ŠO Chrudim B – Šachový spolek Železné hory
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Starý L. 1891 0:1 Roušar Z. 1935 1. Linhart Z. 1966 0:1 Šilar L. 2102
2. Müller P. 1941 1/2 Adámek M. 1879 2. Kokeš B. 1943 1/2 Dunajčík J. 1805
3. Honek J. 1886 0:1 Dvořák S. 1834 3. Hájek J. H 1853 1:0 Jareš M. 1651
4. Přibyl J. 1832 1/2 Janda L. 1804 4. Bartoš M. 1733 0:1 Tyč M. 1543
5. Hon J. H 1769 0:1 Hanus L. 1773 5. Krys J. 1702 1/2 Jura J. 1304
6. Šindelář P. 1778 1:0 Vojanec H. 1606 6. Česenek V. 1735 1/2 Polách J. H 1554
7. Starý V. H 1762 1:0 Vašek P. 1478 7. Sokol P. 1585 1/2 Jareš O. 1524
8. Urválek M. 1388 1:0 Severýn J. 1422 8. Němec V. 1618 1:0 Kravařík J. 1000
4 : 4 4 : 4
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny E 3 3 0 0 9 18 : 6 15
2. Jiskra Heřmanův Městec 3 1 2 0 5 13.5 : 10.5 10
3. Šachový spolek Železné hory 3 1 2 0 5 13 : 11 8
4. ŠK Bohemia Pardubice B 2 1 1 0 4 11 : 5 10
5. ŠO Hlinsko 3 1 1 1 4 13.5 : 10.5 10
6. Sokol Lázně Bohdaneč 3 1 1 1 4 12 : 12 9
7. TJ Štefanydes Polička D 3 1 0 2 3 10.5 : 13.5 7
8. ŠK Rapid Pardubice D 3 1 0 2 3 7 : 17 6
9. TJ CHS Chotěboř B 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 4
10. TJ ŠO Chrudim B 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 3
11. ŠK Rapid Pardubice E 3 0 1 2 1 8.5 : 15.5 5
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.