Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo 06.12.15

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko - Chrudim B 4,5:3,5, Bohdaneč - Heřmanův Městec 3:5, Rapid D - Rapid E 4,5:3,5, Chotěboř B - Polička D 4:4, Bohemia B - Polabiny E 4,5:3,5, Železné hory volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 5 
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 06. 12. 2015
 Volný los – Šachový spolek Železné hory ŠO Hlinsko – TJ ŠO Chrudim B
0 Rozhodčí: Vašek Petr
0 0 0 0 0 0 1. Říha V. 1918 1/2 Němec B. 1879
0 0 0 0 0 0 2. Roušar Z. 1932 1:0 Bartoš M. 1733
0 0 0 0 0 0 3. Adámek M. 1890 1:0 Sokol P. 1582
0 0 0 0 0 0 4. Dvořák S. 1853 1:0 Zelený F. 1571
0 0 0 0 0 0 5. Janda L. 1809 0:1 Bureš Z. 1554
0 0 0 0 0 0 6. Hanus L. 1780 1/2 Mužík F. 1565
0 0 0 0 0 0 7. Vojanec H. 1614 0:1 Stryka R. 1504
0 0 0 0 0 0 8. Vašek P. 1472 1/2 Chvojka J. 1359
0 4.5 : 3.5
Sokol Lázně Bohdaneč – Jiskra Heřmanův Městec ŠK Rapid Pardubice D – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Svítil Radek
1. Veselý E. 1798 1/2 Starý L. 1877 1. Seidl Z. V 1840 0:1 Hrnčiarik K. V 1905
2. Rež M. 1830 1/2 Honek J. 1870 2. Janko J. 1727 1:0 Pavlovec V. 1836
3. Sekyrka J. 1752 0:1 Konrád F. H 1819 3. Prokop M. 1882 1:0 Slabý M. 1845
4. Jouza P. 1708 1/2 Přibyl J. 1831 4. Marcinko P. V 1796 1:0 Režný Z. 1747
5. Pyskatý J. 1673 0:1 Hon J. H 1768 5. Svítil R. 1752 1/2 Dědek P. 1260
6. Binas J. 1661 0:1 Šindelář P. 1776 6. Stehlík P. 1503 0:1 Kalhous M. 1564
7. Svoboda J. 1565 1/2 Klouček J. 1596 7. Macek O. 1218 1:0 Král M. 1508
8. Zmek J. 1634 1:0 Urválek M. 1410 8. Svoboda D. 1182 0:1 Mikulenka T. 1537
3 : 5 4.5 : 3.5
TJ CHS Chotěboř B – TJ Štefanydes Polička D ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Krejčík Tomáš Rozhodčí: Mazura Tomáš
1. Krejčík T. 1942 0:1 Stodola J. 1729 1. Novák A. V 2037 0:1 Korol J. 2047
2. Štolfa J. 1750 0:1 Pospíšil P. V 1764 2. Mazura T. 1928 1/2 Bělohlav J. 1913
3. Fiala M. 1805 1:0 Švanda A. 1576 3. Mudruňka P. 1949 1/2 Jecha P. 1958
4. Zvěřina J. 1924 1:0 Simon J. 1567 4. Daněk P. V 1952 1:0 Škroch M. 1884
5. Tomek K. 1770 1:0 Simon M. 1477 5. Třasák O. 1976 1/2 Gregor J. 1750
6. Jun R. 1556 0:1 Charouz M. 1701 6. Kuzmin S. 1883 1:0 Vorel B. 1701
7. Michal M. 1782 0:1 Buchta M. 1677 7. Kvapil P. 1656 1:0 Kvapil P. 1504
8. Dobšinský P. 1693 1:0 Houška F. 1196 8. Horáčková I. 1110 0:1 Frgalová H. 1616
4 : 4 4.5 : 3.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny E 4 3 0 1 9 21.5 : 10.5 17
2. Jiskra Heřmanův Městec 4 2 2 0 8 18.5 : 13.5 13
3. ŠK Bohemia Pardubice B 3 2 1 0 7 15.5 : 8.5 13
4. ŠO Hlinsko 4 2 1 1 7 18 : 14 13
5. ŠK Rapid Pardubice D 4 2 0 2 6 11.5 : 20.5 10
6. Šachový spolek Železné hory 3 1 2 0 5 13 : 11 8
7. Sokol Lázně Bohdaneč 4 1 1 2 4 15 : 17 10
8. TJ Štefanydes Polička D 4 1 1 2 4 14.5 : 17.5 11
9. TJ CHS Chotěboř B 3 0 2 1 2 10.5 : 13.5 8
10. TJ ŠO Chrudim B 3 0 1 2 1 10 : 14 5
11. ŠK Rapid Pardubice E 4 0 1 3 1 12 : 20 8
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.