Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo 10.01.16

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Bohemia B 3:5, Rapid E - Chotěboř B 3,5:4,5, Heřmanův Městec - Rapid D 6:2, Chrudim B - Bohdaneč 5,5:2,5, Železné hory - Hlinsko 5:3, Polabiny E volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 10. 01. 2016
2222 ŠK Polabiny E – volný los TJ Štefanydes Polička D – ŠK Bohemia Pardubice B
0 Rozhodčí: Houška František
0 0 0 0 0 0 1. Stodola J. 1744 0:1 Novák A. V 2038
0 0 0 0 0 0 2. Pospíšil P. V 1783 1:0 Mazura T. 1916
0 0 0 0 0 0 3. Navrátil L. 1704 0:1 Mudruňka P. 1949
0 0 0 0 0 0 4. Švanda A. 1568 0:1 Daněk P. V 1950
0 0 0 0 0 0 5. Simon J. 1558 0:1 Třasák O. 1970
0 0 0 0 0 0 6. Simon M. 1471 0:1 Kvapil P. 1662
0 0 0 0 0 0 7. Charouz M. 1707 1:0 Horáčková I. 1107
0 0 0 0 0 0 8. Bartoš K. 1694 +:- 0 0
0 3 : 5
ŠK Rapid Pardubice E – TJ CHS Chotěboř B Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Kalhous Miroslav Rozhodčí: Honek Jan
1. Hennig T. V 2055 1:0 Krejčík T. 1927 1. Starý L. 1875 1/2 Seidl Z. V 1832
2. Pavlovec V. 1823 0:1 Štolfa J. 1731 2. Müller P. 1933 1/2 Janko J. 1732
3. Slabý M. 1828 1:0 Fiala M. 1805 3. Honek J. 1871 0:1 Svítil R. 1760
4. Režný Z. 1730 0:1 Sukdolák R. 1882 4. Konrád F. H 1822 1:0 Joukl J. 1534
5. Fiala J. 1337 0:1 Tomek K. 1773 5. Přibyl J. 1828 1:0 Stehlík P. 1486
6. Dědek P. 1267 0:1 Jun R. 1544 6. Šindelář P. 1783 1:0 Joukl M. 1510
7. Mikulenka T. 1537 1:0 Michal M. 1762 7. Klouček J. 1594 1:0 Macek O. 1239
8. Kolomý R. 1515 1/2 Dobšinský P. 1696 8. Urválek M. 1401 1:0 Šebestián M. 1098
3.5 : 4.5 6 : 2
TJ ŠO Chrudim B – Sokol Lázně Bohdaneč Šachový spolek Železné hory – ŠO Hlinsko
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Jareš Ondřej
1. Linhart Z. 1962 1/2 Rež M. 1831 1. Švanda P. H 2075 1/2 Říha V. 1904
2. Kokeš B. 1939 1/2 Sekyrka J. 1736 2. Šilar L. 2117 0:1 Adámek M. 1937
3. Němec B. 1887 1:0 Kouba P. 1827 3. Dunajčík J. 1817 1/2 Janda L. 1793
4. Ždímal P. V 1772 1/2 Jouza P. 1710 4. Tyč M. 1731 1/2 Vojanec H. 1614
5. Bartoš M. 1728 1/2 Pyskatý J. 1658 5. Jura J. 1541 1/2 Vašek P. 1466
6. Krys J. 1677 1:0 Binas J. 1647 6. Polách J. H 1554 1:0 Ročňák M. 1650
7. Sokol P. 1579 1:0 Svoboda J. 1567 7. Jareš O. 1540 1:0 Vašková M. 1497
8. Němec V. 1618 1/2 Zmek J. 1643 8. Vančura M. H 1727 1:0 Severýn J. 1441
5.5 : 2.5 5 : 3
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 5 3 2 0 11 24.5 : 15.5 18
2. ŠK Bohemia Pardubice B 4 3 1 0 10 20.5 : 11.5 18
3. 2222 ŠK Polabiny E 4 3 0 1 9 21.5 : 10.5 17
4. Šachový spolek Železné hory 4 2 2 0 8 18 : 14 11
5. ŠO Hlinsko 5 2 1 2 7 21 : 19 14
6. ŠK Rapid Pardubice D 5 2 0 3 6 13.5 : 26.5 11
7. TJ CHS Chotěboř B 4 1 2 1 5 15 : 17 12
8. TJ ŠO Chrudim B 4 1 1 2 4 15.5 : 16.5 8
9. TJ Štefanydes Polička D 5 1 1 3 4 17.5 : 22.5 14
10. Sokol Lázně Bohdaneč 5 1 1 3 4 17.5 : 22.5 10
11. ŠK Rapid Pardubice E 5 0 1 4 1 15.5 : 24.5 11

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.