Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo 24.01.16

V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohdaneč - Železné hory 4,5:3,5, Rapid D - Chrudim B 5:3, Chotěboř B - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Bohemia B - Rapid E 7,5:0,5, Polabiny E - Polička D 5,5:2,5, Hlinsko volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 7 
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 24. 01. 2016
Volný los – ŠO Hlinsko Sokol Lázně Bohdaneč – Šachový spolek Železné hory
0 Rozhodčí: Sekyrka Josef
0 0 0 0 0 0 1. Veselý E. 1800 0:1 Šilar L. 2117
0 0 0 0 0 0 2. Rež M. 1831 1/2 Dunajčík J. 1817
0 0 0 0 0 0 3. Sekyrka J. 1736 1:0 Tyč M. 1731
0 0 0 0 0 0 4. Kouba P. 1827 1:0 Jura J. 1541
0 0 0 0 0 0 5. Jouza P. 1710 0:1 Polách J. H 1554
0 0 0 0 0 0 6. Pyskatý J. 1658 1/2 Jareš O. 1540
0 0 0 0 0 0 7. Svoboda J. 1567 1:0 Kravařík J. 1000
0 0 0 0 0 0 8. Zmek J. 1643 1/2 Vančura M. H 1727
0 4.5 : 3.5
ŠK Rapid Pardubice D – TJ ŠO Chrudim B TJ CHS Chotěboř B – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Novotný Tomáš
1. Seidl Z. V 1832 1:0 Linhart Z. 1962 1. Hospodka J. V 1954 1:0 Starý L. 1875
2. Janko J. 1732 0:1 Kokeš B. 1939 2. Štolfa J. 1731 0:1 Müller P. 1933
3. Krmenčík R. 1756 1/2 Němec B. 1887 3. Fiala M. 1805 1/2 Pačovský M. H 1939
4. Svítil R. 1760 1/2 Bartoš M. 1728 4. Novotný T. 1922 1/2 Honek J. 1871
5. Joukl J. 1534 1/2 Krys J. 1677 5. Sukdolák R. 1882 0:1 Přibyl J. 1828
6. Stehlík P. 1486 1/2 Česenek V. 1735 6. Tomek K. 1773 1/2 Hon J. H 1770
7. Joukl M. 1510 1:0 Sokol P. 1579 7. Jun R. 1544 0:1 Šindelář P. 1783
8. Macek O. 1239 1:0 Zelený F. 1565 8. Dobšinský P. 1696 0:1 Klouček J. 1594
5 : 3 2.5 : 5.5
ŠK Bohemia Pardubice B – ŠK Rapid Pardubice E 2222 ŠK Polabiny E – TJ Štefanydes Polička D
Rozhodčí: Daněk Pavel Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Novák A. V 2038 1:0 Hrnčiarik K. V 1913 1. Korol J. 2057 1/2 Stodola J. 1744
2. Mudruňka P. 1949 1:0 Pavlovec V. 1823 2. Mojžíš M. 2006 1:0 Feltl P. 1704
3. Daněk P. V 1950 1:0 Fiala J. 1337 3. Bělohlav J. 1913 1/2 Navrátil L. 1704
4. Třasák O. 1970 1:0 Kalhous M. 1572 4. Jecha P. 1956 1:0 Simon M. 1471
5. Michlian Š. 1887 1:0 Král M. 1491 5. Škroch M. 1876 0:1 Charouz M. 1707
6. Juchelka P. 1746 1:0 Kocian Š. 1176 6. Vorel B. 1698 1/2 Jerman M. 1782
7. Kvapil P. 1662 1/2 Kolomý R. 1515 7. Kvapil P. 1498 1:0 Brokl D. 1451
8. Kotlant T. 1692 +:- 0 0 8. Krejčí J. 1569 1:0 Houška F. 1193
7.5 : 0.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 6 4 2 0 14 30 : 18 22
2. ŠK Bohemia Pardubice B 5 4 1 0 13 28 : 12 25
3. 2222 ŠK Polabiny E 5 4 0 1 12 27 : 13 21
4. ŠK Rapid Pardubice D 6 3 0 3 9 18.5 : 29.5 14
5. Šachový spolek Železné hory 5 2 2 1 8 21.5 : 18.5 13
6. ŠO Hlinsko 5 2 1 2 7 21 : 19 14
7. Sokol Lázně Bohdaneč 6 2 1 3 7 22 : 26 13
8. TJ CHS Chotěboř B 5 1 2 2 5 17.5 : 22.5 13
9. TJ ŠO Chrudim B 5 1 1 3 4 18.5 : 21.5 9
10. TJ Štefanydes Polička D 6 1 1 4 4 20 : 28 15
11. ŠK Rapid Pardubice E 6 0 1 5 1 16 : 32 11
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.