Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo 07.02.16

V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid E - Polabiny E 4:4, Heřmanův Městec - Bohemia B 2:6, Chrudim B - Chotěboř B 3:5, Železné hory - Rapid D 5,5:2,5, Hlinsko - Bohdaneč 3,5:4,5, Polička D volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 8 
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 07. 02. 2016
TJ Štefanydes Polička D – volný los ŠK Rapid Pardubice E – 2222 ŠK Polabiny E
0 Rozhodčí: Kalhous Miroslav
0 0 0 0 0 0 1. Vávra R. V 2100 0:1 Korol J. 2050
0 0 0 0 0 0 2. Hrnčiarik K. V 1906 1/2 Bělohlav J. 1908
0 0 0 0 0 0 3. Pavlovec V. 1804 1:0 Gregor J. 1756
0 0 0 0 0 0 4. Slabý M. 1826 1:0 Vorel B. 1682
0 0 0 0 0 0 5. Režný Z. 1718 1/2 Kvapil P. 1515
0 0 0 0 0 0 6. Fiala J. 1331 1:0 Frgalová H. 1619
0 0 0 0 0 0 7. Dědek P. 1267 0:1 Krejčí J. 1571
0 0 0 0 0 0 8. Kolomý R. 1533 0:1 Brázda V. 1506
0 4 : 4
Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Bohemia Pardubice B TJ ŠO Chrudim B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Starý L. 1866 1/2 Nadrchal T. V 1982 1. Kokeš B. 1938 1:0 Štolfa J. 1747
2. Müller P. 1933 0:1 Vodička P. V 1975 2. Němec B. 1884 1:0 Fiala M. 1806
3. Honek J. 1856 0:1 Mazura T. 1888 3. Sokol P. 1572 0:1 Sukdolák R. 1876
4. Konrád F. H 1818 0:1 Daněk P. V 1953 4. Němec V. 1619 0:1 Zvěřina J. 1963
5. Přibyl J. 1842 1:0 Třasák O. 1968 5. Zelený F. 1530 0:1 Tomek K. 1775
6. Hon J. H 1770 1/2 Makeš M. 2025 6. Bureš Z. 1613 0:1 Jun R. 1522
7. Šindelář P. 1790 0:1 Laušman P. 1906 7. Stryka R. 1487 0:1 Michal M. 1749
8. Klouček J. 1624 0:1 Kvapil P. 1663 8. Chvojka J. 1365 1:0 Klabeneš P. 1319
2 : 6 3 : 5
Šachový spolek Železné hory – ŠK Rapid Pardubice D ŠO Hlinsko – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Vašek Petr
1. Šilar L. 2105 1:0 Janko J. 1733 1. Říha V. 1914 1:0 Sekyrka J. 1766
2. Dunajčík J. 1817 1:0 Prokop M. 1905 2. Roušar Z. 1937 0:1 Kouba P. 1822
3. Jareš M. 1653 0:1 Svítil R. 1758 3. Dvořák S. 1856 1:0 Jouza P. 1712
4. Tyč M. 1697 1/2 Joukl J. 1535 4. Janda L. 1794 1/2 Pyskatý J. 1657
5. Jura J. 1531 1:0 Stehlík P. 1496 5. Hanus L. 1769 1:0 Binas J. 1629
6. Polách J. H 1698 0:1 Joukl M. 1527 6. Vojanec H. 1620 0:1 Svoboda J. 1548
7. Jareš O. 1564 +:- 0 0 7. Vašek P. 1464 0:1 Zmek J. 1642
8. Vančura M. H 1727 +:- 0 0 8. Severýn J. 1441 0:1 Mácha M. 1500
5,5 : 2,5 3,5 : 4,5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 6 5 1 0 16 34 : 14 30
2. Jiskra Heřmanův Městec 7 4 2 1 14 32 : 24 23
3. 2222 ŠK Polabiny E 6 4 1 1 13 31 : 17 24
4. Šachový spolek Železné hory 6 3 2 1 11 27 : 21 18
5. Sokol Lázně Bohdaneč 7 3 1 3 10 26,5 : 29,5 17
6. ŠK Rapid Pardubice D 7 3 0 4 9 21 : 35 16
7. TJ CHS Chotěboř B 6 2 2 2 8 22,5 : 25,5 18
8. ŠO Hlinsko 6 2 1 3 7 24,5 : 23,5 17
9. TJ ŠO Chrudim B 6 1 1 4 4 21,5 : 26,5 12
10. TJ Štefanydes Polička D 6 1 1 4 4 20 : 28 15
11. ŠK Rapid Pardubice E 7 0 2 5 2 20 : 36 14
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.