Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo 21.02.16

V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid D - Hlinsko 2,5:5,5, Chotěboř B - Železné hory 6:2, Bohemia B - Chrudim B 3,5:4,5, Polabiny E - Heřmanův Městec 3,5:4,5 (upravený výsledek po chybě domácích - přehozené poslední dvě šachovnice), Polička D - Rapid E 5,5:2,5, Bohdaneč volno


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 9 
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 21. 02. 2016
Volný los – Sokol Lázně Bohdaneč ŠK Rapid Pardubice D – ŠO Hlinsko
0 Rozhodčí: Svítil Radek
0 0 0 0 0 0 1. Janko J. 1733 0:1 Říha V. 1914
0 0 0 0 0 0 2. Marcinko P. V 1798 1/2 Adámek M. 1952
0 0 0 0 0 0 3. Svítil R. 1758 1/2 Janda L. 1794
0 0 0 0 0 0 4. Joukl J. 1535 1/2 Hanus L. 1769
0 0 0 0 0 0 5. Stehlík P. 1496 1/2 Vojanec H. 1620
0 0 0 0 0 0 6. Joukl M. 1527 1/2 Vašek P. 1464
0 0 0 0 0 0 7. Šebestián M. 1098 0:1 Vašková M. 1487
0 0 0 0 0 0 8. Svoboda D. 1190 0:1 Severýn J. 1441
0 2,5 : 5,5
TJ CHS Chotěboř B – Šachový spolek Železné hory ŠK Bohemia Pardubice B – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Novotný Tomáš Rozhodčí: Mazura Ondřej
1. Krejčík T. 1928 1/2 Šilar L. 2105 1. Novák A. V 2055 1/2 Kokeš B. 1938
2. Štolfa J. 1747 0:1 Dunajčík J. 1817 2. Mazura T. 1888 0:1 Hájek J. H 1892
3. Fiala M. 1806 1:0 Jareš M. 1653 3. Mudruňka P. 1970 1/2 Němec B. 1884
4. Novotný T. 1921 1:0 Tyč M. 1697 4. Daněk P. V 1953 1:0 Ždímal P. V 1769
5. Tomek K. 1775 1:0 Jura J. 1531 5. Juchelka P. 1748 1:0 Krys J. 1682
6. Jun R. 1522 1:0 Jareš O. 1564 6. Kvapil P. 1663 1/2 Sokol P. 1572
7. Michal M. 1749 1:0 Kravařík J. 1000 7. Kotlant T. 1678 0:1 Němec V. 1619
8. Klabeneš P. 1319 1/2 Vančura M. H 1727 8. Horáčková I. 1080 0:1 Zelený F. 1530
6 : 2 3,5 : 4,5
2222 ŠK Polabiny E – Jiskra Heřmanův Městec TJ Štefanydes Polička D – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Houška František
1. Korol J. 2050 1:0 Starý L. 1866 1. Stodola J. 1748 0:1 Hrnčiarik K. V 1906
2. Bělohlav J. 1908 1:0 Müller P. 1933 2. Pospíšil P. V 1792 1:0 Pavlovec V. 1804
3. Jecha P. 1958 1/2 Pačovský M. H 1935 3. Feltl P. 1642 0:1 Slabý M. 1826
4. Škroch M. 1862 1/2 Honek J. 1856 4. Švanda A. 1594 1:0 Kalhous M. 1575
5. Vorel B. 1682 1/2 Přibyl J. 1842 5. Simon M. 1443 1:0 Král M. 1489
6. Kvapil P. 1515 0:1 Hon J. H 1770 6. Charouz M. 1723 1:0 Kolomý R. 1533
7. Krejčí J. 1571 -:+ Šindelář P. 1790 7. Buchta M. 1653 1/2 Vinš K. 1434
8.  Frgalová H. 1619 -:+ Sedlák P. 1425 8. Houška F. 1189 1:0 Štekl F. 1228
3,5 : 4,5 5,5 : 2,5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 8 5 2 1 17 36,5 : 27,5 25
2. ŠK Bohemia Pardubice B 7 5 1 1 16 37,5 : 18,5 32
3. 2222 ŠK Polabiny E 7 4 1 2 13 34,5 : 21,5 27
4. Šachový spolek Železné hory 7 3 2 2 11 29 : 27 19
5. TJ CHS Chotěboř B 7 3 2 2 11 28,5 : 27,5 23
6. ŠO Hlinsko 7 3 1 3 10 30 : 26 20
7. Sokol Lázně Bohdaneč 7 3 1 3 10 26,5 : 29,5 17
8. ŠK Rapid Pardubice D 8 3 0 5 9 23,5 : 40,5 16
9. TJ ŠO Chrudim B 7 2 1 4 7 26 : 30 15
10. TJ Štefanydes Polička D 7 2 1 4 7 25,5 : 30,5 20
11. ŠK Rapid Pardubice E 8 0 2 6 2 22,5 : 41,5 16
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.