Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo 13.03.16

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Heřmanův Městec - Polička D 6,5:1,5, Chrudim B - Polabiny E 6:2, Železné hory - Bohemia B 3,5:4,5, Hlinsko - Chotěboř B 4,5:3,5, Bohdaneč - Rapid D 1:7, Rapid E volno
Dvě kola před koncem soutěže se boj o vítězství zúžil jen na dvě družstva - Heřmanův Městec a Bohemii B.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 13. 03. 2016
ŠK Rapid Pardubice E – volný los Jiskra Heřmanův Městec – TJ Štefanydes Polička D
0 Rozhodčí: Honek Jan
0 0 0 0 0 0 1. Müller P. 1914 1:0 Stodola J. 1744
0 0 0 0 0 0 2. Honek J. 1857 1:0 Navrátil L. 1705
0 0 0 0 0 0 3. Konrád F. H 1819 1:0 Švanda A. 1613
0 0 0 0 0 0 4. Přibyl J. 1851 1:0 Simon J. 1546
0 0 0 0 0 0 5. Hon J. H 1791 0:1 Charouz M. 1728
0 0 0 0 0 0 6. Šindelář P. 1768 1/2 Švanda R. 1783
0 0 0 0 0 0 7. Urválek M. 1401 1:0 Houška F. 1186
0 0 0 0 0 0 8. Sedlák P. 1455 +:- 0 0
0 6.5 : 1.5
TJ ŠO Chrudim B – 2222 ŠK Polabiny E Šachový spolek Železné hory – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Jareš Ondřej
1. Linhart Z. 1960 1:0 Korol J. 2067 1. Švanda P. H 2061 1:0 Nadrchal T. V 2007
2. Kokeš B. 1946 1/2 Bělohlav J. 1919 2. Šilar L. 2094 1:0 Mazura T. 1887
3. Hájek J. H 1888 1:0 Vorel B. 1659 3. Tyč M. 1687 1/2 Mudruňka P. 1937
4. Němec B. 1888 1/2 Kvapil P. 1527 4. Jura J. 1541 0:1 Daněk P. V 1973
5. Ždímal P. V 1759 1/2 Krejčí J. 1586 5. Jareš O. 1542 0:1 Kuzmin S. 1891
6. Bartoš M. 1727 1:0 Brázda V. 1498 6. Kravařík J. 1177 0:1 Urbánek J. 2047
7. Krys J. 1674 1/2 Nešpůrek J. 1400 7. Vančura M. H 1727 1:0 Kvapil P. 1670
8. Česenek V. 1721 +:- 0 0 8. Roub R. 1112 0:1 Horáčková I. 1077
6 : 2 3.5 : 4.5
ŠO Hlinsko – TJ CHS Chotěboř B Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Vašek Petr Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Adámek M. 1948 1:0 Krejčík T. 1933 1. Veselý E. 1793 0:1 Seidl Z. V 1873
2. Dvořák S. 1862 1:0 Fiala M. 1813 2. Sekyrka J. 1754 0:1 Janko J. 1726
3. Janda L. 1789 0:1 Sukdolák R. 1879 3. Kouba P. 1835 0:1 Prokop M. 1899
4. Hanus L. 1770 1:0 Zvěřina J. 1947 4. Jouza P. 1708 1/2 Krmenčík R. 1760
5. Vojanec H. 1587 1:0 Tomek K. 1783 5. Pyskatý J. 1661 0:1 Svítil R. 1800
6. Vašek P. 1457 0:1 Jun R. 1569 6. Binas J. 1617 0:1 Joukl J. 1605
7. Londin M. 1767 1/2 Michal M. 1743 7. Svoboda J. 1572 1/2 Stehlík P. 1457
8. Severýn J. 1403 0:1 Dobšinský P. 1661 8. Zmek J. 1653 0:1 Joukl M. 1529
4.5 : 3.5 1 : 7
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 9 6 2 1 20 43 : 29 31
2. ŠK Bohemia Pardubice B 8 6 1 1 19 42 : 22 36
3. 2222 ŠK Polabiny E 8 4 1 3 13 36.5 : 27.5 27
4. ŠO Hlinsko 8 4 1 3 13 34.5 : 29.5 24
5. ŠK Rapid Pardubice D 9 4 0 5 12 30.5 : 41.5 22
6. Šachový spolek Železné hory 8 3 2 3 11 32.5 : 31.5 22
7. TJ CHS Chotěboř B 8 3 2 3 11 32 : 32 26
8. TJ ŠO Chrudim B 8 3 1 4 10 32 : 32 19
9. Sokol Lázně Bohdaneč 8 3 1 4 10 27.5 : 36.5 17
10. TJ Štefanydes Polička D 8 2 1 5 7 27 : 37 21
11. ŠK Rapid Pardubice E 8 0 2 6 2 22.5 : 41.5 16
0 0 0 0 0 0 0 0   0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.