Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo 03.04.16

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř B - Bohdaneč 6,5:1,5, Bohemia B - Hlinsko 6,5:1,5, Polabiny E - Železné hory 4,5:3,5, Polička D - Chrudim B 1:7, Rapid E - Heřmanův Městec 4,5:3,5, Rapid D volno
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se kolo před koncem stalo družstvo Bohemie Pardubice B, boj o sestup zůstáva otevřený až do posledního kola.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 03. 04. 2016
Volný los – ŠK Rapid Pardubice D TJ CHS Chotěboř B – Sokol Lázně Bohdaneč
0 Rozhodčí: Ďoubal Petr
0 0 0 0 0 0 1. Štolfa J. 1745 1:0 Veselý E. 1801
0 0 0 0 0 0 2. Fiala M. 1812 1:0 Sekyrka J. 1732
0 0 0 0 0 0 3. Sukdolák R. 1887 1:0 Kouba P. 1827
0 0 0 0 0 0 4. Tomek K. 1768 1:0 Jouza P. 1709
0 0 0 0 0 0 5. Jun R. 1538 1/2 Pyskatý J. 1655
0 0 0 0 0 0 6. Michal M. 1748 0:1 Binas J. 1596
0 0 0 0 0 0 7. Dobšinský P. 1668 1:0 Zmek J. 1626
0 0 0 0 0 0 8. Klabeneš P. 1301 1:0 Mácha M. 1517
0 6.5 : 1.5
ŠK Bohemia Pardubice B – ŠO Hlinsko 2222 ŠK Polabiny E – Šachový spolek Železné hory
Rozhodčí: Mazura Tomáš Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Novák A. V 2075 1/2 Dvořák S. 1874 1. Bělohlav J. 1920 1/2 Šilar L. 2099
2. Mazura T. 1873 1/2 Hanus L. 1799 2. Jecha P. 1968 1/2 Dunajčík J. 1858
3. Mudruňka P. 1925 1:0 Vojanec H. 1602 3. Vorel B. 1644 1/2 Jareš M. 1627
4. Daněk P. V 1977 1:0 Vašek P. 1443 4. Kvapil P. 1531 1/2 Tyč M. 1711
5. Třasák O. 1985 1:0 Londin M. 1766 5. Frgalová H. 1582 1/2 Jura J. 1538
6. Laušman P. 1913 1:0 Novotný O. 1440 6. Krejčí J. 1599 1/2 Polách J. H 1669
7. Mazuch J. 1968 1:0 Severýn J. 1396 7. Brázda V. 1497 1:0 Kravařík J. 1174
8. Kvapil P. 1670 1/2 Štorek L. 1633 8. Nešpůrek J. 1430 1/2 Vančura M. H 1577
6.5 : 1.5 4.5 : 3.5
TJ Štefanydes Polička D – TJ ŠO Chrudim B ŠK Rapid Pardubice E – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Stodola J. 1738 0:1 Linhart Z. 1960 1. Hrnčiarik K. V 1904 1:0 Starý L. 1864
2. Feltl P. 1632 0:1 Kokeš B. 1945 2. Pavlovec V. 1802 1:0 Müller P. 1920
3. Švanda A. 1553 0:1 Hájek J. H 1895 3. Slabý M. 1848 1:0 Honek J. 1863
4. Simon J. 1540 0:1 Němec B. 1873 4. Režný Z. 1713 1:0 Konrád F. H 1828
5. Simon M. 1465 0:1 Ždímal P. V 1765 5. Fiala J. 1356 0:1 Přibyl J. 1854
6. Charouz M. 1740 1:0 Česenek V. 1721 6. Král M. 1480 0:1 Hon J. H 1793
7. Bartoš K. 1712 0:1 Němec V. 1643 7. Kocian Š. 1170 0:1 Šindelář P. 1768
8. Houška F. 1181 0:1 Chvojka J. 1408 8. Vinš K. 1445 1/2 Urválek M. 1410
1 : 7 4.5 : 3.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 9 7 1 1 22 48.5 : 23.5 41
2. Jiskra Heřmanův Městec 10 6 2 2 20 46.5 : 33.5 34
3. 2222 ŠK Polabiny E 9 5 1 3 16 41 : 31 28
4. TJ CHS Chotěboř B 9 4 2 3 14 38.5 : 33.5 32
5. TJ ŠO Chrudim B 9 4 1 4 13 39 : 33 26
6. ŠO Hlinsko 9 4 1 4 13 36 : 36 24
7. ŠK Rapid Pardubice D 9 4 0 5 12 30.5 : 41.5 22
8. Šachový spolek Železné hory 9 3 2 4 11 36 : 36 22
9. Sokol Lázně Bohdaneč 9 3 1 5 10 29 : 43 18
10. TJ Štefanydes Polička D 9 2 1 6 7 28 : 44 22
11. ŠK Rapid Pardubice E 9 1 2 6 5 27 : 45 20

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.