Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 17.04.16

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chrudim B - Rapid E 4,5:3,5, Železné hory - Polička D 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny E 5:3, Bohdaneč - Bohemia B 3,5:4,5, Rapid D - Chotěboř B 3:5, Heřmanův Městec volno
Poslední kolo potvrdilo vítězství a postup Bohemie Pardubice B a k sestupu odsoudilo družstva Rapidu Pardubice E a také Poličky D.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 17. 04. 2016
Jiskra Heřmanův Městec – volný los TJ ŠO Chrudim B – ŠK Rapid Pardubice E
0 Rozhodčí: Němec Bohumil
0 0 0 0 0 0 1. Linhart Z. 1960 0:1 Vávra R. V 2083
0 0 0 0 0 0 2. Kokeš B. 1945 0:1 Hennig T. V 2045
0 0 0 0 0 0 3. Hájek J. H 1895 1:0 Slabý M. 1848
0 0 0 0 0 0 4. Němec B. 1873 1:0 Režný Z. 1713
0 0 0 0 0 0 5. Bartoš M. 1731 1:0 Dědek P. 1267
0 0 0 0 0 0 6. Krys J. 1668 1/2 Kalhous M. 1583
0 0 0 0 0 0 7. Česenek V. 1721 1:0 Král M. 1480
0 0 0 0 0 0 8. Sokol P. 1547 0:1 Vinš K. 1445
0 4.5 : 3.5
Šachový spolek Železné hory – TJ Štefanydes Polička D ŠO Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Jareš Ondřej Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Šilar L. 2099 1:0 Stodola J. 1738 1. Dvořák S. 1874 1:0 Bělohlav J. 1920
2. Dunajčík J. 1858 0:1 Navrátil L. 1699 2. Janda L. 1781 0:1 Jecha P. 1968
3. Jareš M. 1627 1:0 Simon M. 1465 3. Londin M. 1766 1/2 Vorel B. 1644
4. Tyč M. 1711 1:0 Charouz M. 1740 4. Novotný O. 1440 1:0 Kvapil P. 1531
5. Jura J. 1538 0:1 Buchta M. 1659 5. Ročňák M. 1624 1:0 Frgalová H. 1582
6. Jareš O. 1538 0:1 Zeman D. 1588 6. Severýn J. 1396 0:1 Krejčí J. 1599
7. Vančura M. H 1577 1:0 Brokl D. 1391 7. Pešek P. 1435 1:0 Brázda V. 1497
8. Chudý V. 1223 1/2 Houška F. 1181 8. Štorek L. 1633 1/2 Nešpůrek J. 1430
4.5 : 3.5 5 : 3
Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Bohemia Pardubice B ŠK Rapid Pardubice D – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Svítil Radek
1. Veselý E. 1801 1/2 Mazura T. 1873 1. Janko J. 1729 0:1 Fiala M. 1812
2. Sekyrka J. 1732 1/2 Mudruňka P. 1925 2. Prokop M. 1915 1/2 Novotný T. 1925
3. Jouza P. 1709 0:1 Daněk P. V 1977 3. Marcinko P. V 1788 0:1 Sukdolák R. 1887
4. Pyskatý J. 1655 0:1 Kuzmin S. 1893 4. Svítil R. 1794 1/2 Zvěřina J. 1932
5. Svoboda J. 1566 0:1 Makeš M. 2027 5. Joukl J. 1617 1:0 Jun R. 1538
6. Zmek J. 1626 1:0 Juchelka P. 1739 6. Stehlík P. 1463 1/2 Michal M. 1748
7. Mácha M. 1517 1/2 Kvapil P. 1670 7. Joukl M. 1556 1/2 Jun R. 1486
8. Pištora L. 1471 1:0 Horáčková I. 1077 8. Macek O. 1269 0:1 Dobšinský P. 1668
3.5 : 4.5 3 : 5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Bohemia Pardubice B 10 8 1 1 25 53 : 27 44
2. Jiskra Heřmanův Městec 10 6 2 2 20 46.5 : 33.5 34
3. TJ CHS Chotěboř B 10 5 2 3 17 43.5 : 36.5 35
4. 2222 ŠK Polabiny E 10 5 1 4 16 44 : 36 30
5. TJ ŠO Chrudim B 10 5 1 4 16 43.5 : 36.5 30
6. ŠO Hlinsko 10 5 1 4 16 41 : 39 28
7. Šachový spolek Železné hory 10 4 2 4 14 40.5 : 39.5 26
8. ŠK Rapid Pardubice D 10 4 0 6 12 33.5 : 46.5 23
9. Sokol Lázně Bohdaneč 10 3 1 6 10 32.5 : 47.5 20
10. TJ Štefanydes Polička D 10 2 1 7 7 31.5 : 48.5 25
11. ŠK Rapid Pardubice E 10 1 2 7 5 30.5 : 49.5 23

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.