Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev st. žáků - první 3 kola 18.10.15

V sobotu 17.října 2015 odstartoval ve Chvaleticích a v Lanškrouně Krajský přebor družstev starších žáků. Po prvních třech odehraných kolech jsou v čele družstva Lanškroun B před Polabinami C (oba 9 bodů) a Železnými horami (6 bodů).


 

 

 

 

Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2015/2016

 

Kolo 1 na 17. 10. 2015 k 9:00

1.1

4

2222 ŠK Polabiny C

5 - 1

7

Šachový spolek Železné hory

1

 

Nešpůrek Jan

1440

1 : 0

 

Jareš Michal

1693

2

 

Bílek Marek

1282

0 : 1

 

Chudý Vladimír

1245

3

 

Stoček Martin

1268

1 : 0

 

Rožek Jan

1241

4

 

Liška Kryštof

1066

1 : 0

 

Roub Radek

1100

5

 

Pilná Jitka

1241

1 : 0

 

Hlína Adam

1080

6

 

Plíva Petr

1135

1 : 0

 

Maňáková Mira

1074

1.2

2

Chotěbořští draci

4½ - 1½

3

2222 ŠK Polabiny D

1

 

Jun Rudolf

1659

1 : 0

 

Juchelka Marek

1371

2

 

Klabeneš Petr

1310

½ : ½

 

Pilař Vít

1146

3

 

Nejedlý Radek

1158

1 : 0

 

Hruban Oliver

1074

4

 

Hutař Vojtěch

1042

0 : 1

 

Pelcl Robin

1087

5

 

Křivský Lukáš

1035

1 : 0

 

Voborník Jiří

1000

6

 

Hutař Šimon

1019

1 : 0

 

Šlosar Jan

1000

1.3

1

TJ Štefanydes Polička C

3 - 3

8

ŠK Svitavy

1

 

Brokl Daniel

1522

1 : 0

 

Veselý Milan

1178

2

 

Martínek Michal

1102

½ : ½

 

Ďuriančík Michal

1182

3

 

Bartoš Andrej

1096

0 : 1

 

Moravec Jakub

1110

4

 

Šafář Václav

1043

0 : 1

 

Bulva František

1100

5

 

Langrová Ilona

1053

½ : ½

 

Pittner Martin

1100

6

 

Koumar Filip

1087

1 : 0

 

Vodičková Nikol

1000

1.4

5

TJ Lanškroun B

5 - 1

6

Panda Rychnov n. Kn. B

1

 

Kupsa Matěj

1658

1 : 0

 

Nosál Marek

1100

2

 

Pešek Petr

1251

1 : 0

 

Bílek Jaroslav

1075

3

 

Bouchal Lukáš

1514

1 : 0

 

Dostálek Patrik

1000

4

 

Brejša Adam

1448

1 : 0

 

Hetfleischová Elen

1000

5

 

Bureš Tomáš

1100

0 : 1

 

Čermák Stanislav

1000

6

 

Málková Barbora

1139

+ : -

 

-

 

 

Kolo 2 na 17. 10. 2015 k 12:00

2.1

7

Šachový spolek Železné hory

4 - 2

3

2222 ŠK Polabiny D

 

1

 

Jareš Michal

1693

1 : 0

 

Juchelka Marek

1371

 

2

 

Chudý Vladimír

1245

1 : 0

 

Pilař Vít

1146

 

3

 

Rožek Jan

1241

0 : 1

 

Hruban Oliver

1074

 

4

 

Hlaváček Radan

1100

0 : 1

 

Pelcl Robin

1087

 

5

 

Roub Radek

1100

1 : 0

 

Voborník Jiří

1000

 

6

 

Hlína Adam

1080

1 : 0

 

Šlosar Jan

1000

 

2.2

4

2222 ŠK Polabiny C

4½ - 1½

2

Chotěbořští draci

1

 

Nešpůrek Jan

1440

1 : 0

 

Jun Rudolf

1659

2

 

Bílek Marek

1282

0 : 1

 

Klabeneš Petr

1310

3

 

Stoček Martin

1268

½ : ½

 

Nejedlý Radek

1158

4

 

Liška Kryštof

1066

1 : 0

 

Hutař Vojtěch

1042

5

 

Pilná Jitka

1241

1 : 0

 

Křivský Lukáš

1035

6

 

Plíva Petr

1135

1 : 0

 

Hutař Šimon

1019

2.3

1

TJ Štefanydes Polička C

5 - 1

6

Panda Rychnov n. Kn. B

1

 

Brokl Daniel

1522

1 : 0

 

Nosál Marek

1100

2

 

Martínek Michal

1102

1 : 0

 

Wagnerová Tereza

1138

3

 

Bartoš Andrej

1096

1 : 0

 

Kumpošt Pavel

1100

4

 

Šafář Václav

1043

0 : 1

 

Bílek Jaroslav

1075

5

 

Langrová Ilona

1053

1 : 0

 

Dostálek Patrik

1000

6

 

Koumar Filip

1087

1 : 0

 

Hetfleischová Elen

1000

2.4

8

ŠK Svitavy

1 - 5

5

TJ Lanškroun B

1

 

Ďuriančík Michal

1182

0 : 1

 

Kupsa Matěj

1658

2

 

Moravec Jakub

1110

0 : 1

 

Ježek Jakub

1553

3

 

Bulva František

1100

1 : 0

 

Pešek Petr

1251

4

 

Pittner Martin

1100

0 : 1

 

Brejša Adam

1448

5

 

Huang Pavel

1100

0 : 1

 

Bureš Tomáš

1100

6

 

Vodičková Nikol

1000

0 : 1

 

Málková Barbora

1139

 

Kolo 3 na 17. 10. 2015 k 15:00

3.1

3

2222 ŠK Polabiny D

2½ - 3½

4

2222 ŠK Polabiny C

1

 

Juchelka Marek

1371

0 : 1

 

Nešpůrek Jan

1440

2

 

Pilař Vít

1146

1 : 0

 

Bílek Marek

1282

3

 

Hruban Oliver

1074

0 : 1

 

Stoček Martin

1268

4

 

Pelcl Robin

1087

1 : 0

 

Liška Kryštof

1066

5

 

Voborník Jiří

1000

½ : ½

 

Pilná Jitka

1241

6

 

Šlosar Jan

1000

0 : 1

 

Plíva Petr

1135

3.2

2

Chotěbořští draci

2 - 4

7

Šachový spolek Železné hory

1

 

Jun Rudolf

1659

½ : ½

 

Jareš Michal

1693

2

 

Klabeneš Petr

1310

1 : 0

 

Chudý Vladimír

1245

3

 

Nejedlý Radek

1158

0 : 1

 

Rožek Jan

1241

4

 

Hutař Vojtěch

1042

0 : 1

 

Hlaváček Radan

1100

5

 

Křivský Lukáš

1035

0 : 1

 

Roub Radek

1100

6

 

Hutař Šimon

1019

½ : ½

 

Hlína Adam

1080

3.3

5

TJ Lanškroun B

5 - 1

1

TJ Štefanydes Polička C

1

 

Kupsa Matěj

1658

1 : 0

 

Brokl Daniel

1522

2

 

Ježek Jakub

1553

1 : 0

 

Martínek Michal

1102

3

 

Pešek Petr

1251

1 : 0

 

Bartoš Andrej

1096

4

 

Brejša Adam

1448

1 : 0

 

Šafář Václav

1043

5

 

Bureš Tomáš

1100

1 : 0

 

Langrová Ilona

1053

6

 

Málková Barbora

1139

0 : 1

 

Koumar Filip

1087

3.4

8

ŠK Svitavy

4 - 2

6

Panda Rychnov n. Kn. B

1

 

Veselý Milan

1178

0 : 1

 

Nosál Marek

1100

2

 

Ďuriančík Michal

1182

0 : 1

 

Wagnerová Tereza

1138

3

 

Moravec Jakub

1110

1 : 0

 

Kumpošt Pavel

1100

4

 

Bulva František

1100

1 : 0

 

Bílek Jaroslav

1075

5

 

Pittner Martin

1100

1 : 0

 

Hetfleischová Elen

1000

6

 

Huang Pavel

1100

1 : 0

 

Čermák Stanislav

1000

 

Rychnov B nastoupil v 1. kole nekompletní, v dalších kolech by to již bylo se sankcí dle bodu 5.2.g) rozpisu soutěže. Zároveň se tomuto týmu po vyškrtnutí Martina Buločkina posunula do základní sestavy i Adéla Ročková.

 

Pořadí 3. kole

Poř.

Družstvo

Part.

+

=

-

MP3

Skóre

1

TJ Lanškroun B

3

3

0

0

9

15

2

2222 ŠK Polabiny C

3

3

0

0

9

13

3

Šachový spolek Železné hory

3

2

0

1

6

9

4

TJ Štefanydes Polička C

3

1

1

1

4

9

5

ŠK Svitavy

3

1

1

1

4

8

6

Chotěbořští draci

3

1

0

2

3

8

7

2222 ŠK Polabiny D

3

0

0

3

0

6

8

Panda Rychnov n. Kn. B

3

0

0

3

0

4

 

*Panda Rychnov nad Kněžnou B hraje mimo soutěž a každý soupeř s tímto týmem vyhrává 6:0 kontumačně. Na LOK ČR se samozřejmě zasílají výsledky partií reálně uhrané a zveřejněné v tomto zpravodaji. Na Chess-results a v Databázi ŠSČR bude tabulka upravena až po dohrání posledního kola.

Mgr. David Schaffer

vedoucí soutěže

V Poličce 18. 10. 2015

 

 

 

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.