Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 1.turnaj 07.11.15

První turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 uspořádal v sobotu 7.listopadu 2015 ve Chvaleticích Šachový spolek Železné hory a ve dvou kategoriích se ho zúčastnilo 66 hráčů z 11 oddílů.
V kategorii do 10 let zvítězil Matěj Kobr z Ústí n/O. před Karlem Brožkou ze Zaječic a Jakubem Váňou z Polabin, dívky se nezúčastnily.
V kategorii do 12 let byl první Michal Jareš ze Železných hor před Josefem Adamem Retem a Ondřejem Půlpánem, z dívek byla nejúspěšnější Adéla Třasáková (všichni Polabiny).
Postřehy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách Bohdanče, Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor.


1. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 2015/2016
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar 
Hlavní rozhodčí : Lubomír Šilar 
Rozhodčí : Miroslav Tyč, Ondřej Jareš
Bedenkzeit : 2 x 20 minut + 5 s/tah
Místo : Chvaletice
Datum : 2015/11/07
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4
1 5 KOBR Matěj  1117 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 21 28,5 23 6
2 1 BROŽKA Karel  1427 TJ Sokol Zaječice 5,5 23,5 31 23,75 5
3 27 VÁŇA Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 5 24 34 22,5 5
4 9 NEJEDLÝ Lukáš  1019 TJ CHS Chotěboř 5 18 25,5 16 5
5 3 PEŠEK Martin Jakub  1174 ŠO Hlinsko 5 17,5 25 15,5 5
6 4 MÁLEK Filip  1121 TJ Lanškroun 4,5 24 30,5 16,75 4
7 2 NEJEDLÝ Radek  1278 TJ CHS Chotěboř 4,5 22 30,5 16,75 4
8 7 NEŠPŮREK Jakub  1023 Šachový spolek Železné hory 4,5 21 29 17,25 4
9 21 PRŮŠA Marek  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 4,5 19 25,5 14,75 3
10 8 JUN Robert  1022 TJ CHS Chotěboř 4,5 18 25 13,5 4
11 28 ŠLOSAR Jan  1000 2222 ŠK Polabiny 4 20,5 28,5 15 4
12 16 KOVANDA David  1000 TJ CHS Chotěboř 4 19 26 13 4
13 25 VAŠÍČEK Martin  1000 Šachový spolek Železné hory 4 18,5 26 11,5 4
14 13 DUBRAVČÍK Lukáš  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 4 17 24 10,5 4
15 14 FAJGL Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 16 21,5 8,75 3
16 23 SODOMKA Tomáš  1000 ŠO Hlinsko 3,5 15,5 21 7,25 3
17 11 BĚLOHLÁVEK Petr  1000 TJ CHS Chotěboř 3 18,5 26 8,5 3
18 10 VOBORNÍK Jiří  1006 2222 ŠK Polabiny 3 18 25,5 8 3
19 29 ŠTAUD Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 3 17,5 25 8,5 2
20 6 HOLÁSEK Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16,5 24 7 3
21 22 ROŽEK Tomáš  1000 Šachový spolek Železné hory 3 16,5 23,5 7,5 3
22 24 TYČ Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 3 14,5 21 6 2
23 26 VYTLAČIL Sebastian  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 3 11 16 5,25 2
24 17 LÁNA Vincent  1000 TJ Lanškroun 2,5 15 20,5 3,5 1
25 12 BĚLÍK Jan  1000 TJ CHS Chotěboř 2,5 13 17 3,5 2
26 19 MLYNÁŘ Pavel  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 17,5 24 3,5 2
27 20 NOVOTNÝ Maxim  1000 TJ Lanškroun 2 15 21 3 1
28 15 KAŠIČKA Ondřej  1000 Šachový spolek Železné hory 2 11 17 2 1
29 18 MARTINÍK David  1000 2222 ŠK Polabiny 1 11,5 17 1 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno RtgN Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3 PH 4
1 1 JAREŠ Michal  1743 Šachový spolek Železné hory 6,5 25 34 31,25 6
2 4 RET Adam Josef  1398 2222 ŠK Polabiny 5,5 23,5 34 25,75 5
3 6 PŮLPÁN Ondřej  1335 2222 ŠK Polabiny 5,5 21 30,5 21,5 5
4 3 ŠVANDA Adam  1540 TJ Štefanydes Polička 5 24 33,5 21,5 5
5 5 JUCHELKA Marek  1345 2222 ŠK Polabiny 5 20,5 29 18,5 5
6 2 JUN Rudolf  1560 TJ CHS Chotěboř 5 20,5 29 17,5 5
7 12 ZELENKA Adam  1089 ŠO Hlinsko 5 19,5 29 18,5 5
8 7 ĎURIANČÍK Michal  1273 TJ Štefanydes Polička 5 19,5 26,5 16 4
9 18 ŠAFÁŘ Václav  1034 TJ Štefanydes Polička 5 14 20,5 11,5 5
10 10 MORAVEC Jakub  1158 ŠK Svitavy 4,5 20 27,5 13 4
11 8 PILAŘ Vít  1263 2222 ŠK Polabiny 4 22 30 14,5 4
12 32 TŘASÁKOVÁ Adéla  1000 2222 ŠK Polabiny 4 20,5 28 15,5 4
13 13 ŠULCOVÁ Tereza  1077 2222 ŠK Polabiny 4 19 26,5 12 4
14 16 ŠULC Jiří  1067 ŠO Hlinsko 4 19 25,5 10 4
15 15 ROUB Radek  1073 Šachový spolek Železné hory 4 18 25 10,5 4
16 22 KOTIZOVÁ Lucie  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 15,5 22,5 8 4
17 17 ZACHAŘ Michal  1058 ŠK Svitavy 4 12,5 16,5 10 4
18 19 POSPÍŠIL Šimon  1028 Šachový spolek Železné hory 3,5 17,5 25 7,75 3
19 30 TYČ Jakub  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 16,5 23,5 9,75 3
20 23 MARTINÍK Daniel  1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 15,5 21,5 7,25 3
21 9 HOLÁSKOVÁ Markéta  1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 15 22 8,75 3
22 27 PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel  1000 TJ CHS Chotěboř 3 21,5 28,5 9 3
23 25 NEUMAN Jiří  1000 2222 ŠK Polabiny 3 16,5 22,5 6 3
24 14 ZLATNÍK Jiří  1075 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16 23 7,75 2
25 29 SKOTÁK Michal  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16 22,5 5,5 3
26 24 MRÁZEK Josef  1000 TJ CHS Chotěboř 3 13 20 5,5 3
27 21 HANYŠ Marek  1000 TJ Lanškroun 3 12,5 18,5 4,5 3
28 26 PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby  1000 TJ CHS Chotěboř 2,5 18 25,5 7,5 2
29 20 BRUNCLÍK Tobias  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 13,5 19,5 3,75 1
30 31 TÝČ Adam  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 13,5 19 4,5 2
31 11 PŘIBYL Adam  1100 TJ Lanškroun 2,5 12,5 17 3,5 1
32 36 ŠLEZINGER David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 20 27,5 6,5 1
33 37 ŠMAJZROVÁ Dominika  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 17 25 6 1
34 35 VYTLAČILOVÁ Ema  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 2 16,5 23,5 7 2
35 33 VERNER Adam  1000 Sokol Lázně Bohdaneč 2 15,5 21,5 3 1
36 34 VEČEŘÍLEK Pavel  1000 TJ CHS Chotěboř 1,5 13,5 18,5 2 0
37 28 SCHMIDT Jakub  1000 ŠO Hlinsko 1,5 11,5 17 1,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.