Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 2.turnaj 06.12.15

Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu 5.prosince 2015 v Pardubicích za účasti 67 hráčů.
V kategorii H/D 10 se vítězem stal Karel Brožka ze Zaječic, druhý skončil Martin Jakub Pešek z Hlinska a třetí místo obsadil Radek Nejedlý z Chotěboře, jedinou dívkou byla Nikol Vodičková ze Svitav.
Vítězem kategorie H/D 12 se stal Rudolf Jun z Chotěboře před Adamem Švandou z Poličky a Michalem Jarešem ze Železných hor, nejlepší dívkou byla Tereza Šulcová z Polabin.
Průběžné pořadí po dvou turnajích naleznete zde, postřehy z turnaje pak na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor.


KP mládeže PDŠS 2015/16, kategorie HD 10-12, 2.turnaj
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Novotný Michal
Hlavní rozhodčí : Novotný Michal
Bedenkzeit : 2x20 min + 5 sec/tah
Místo : Pardubice
Datum : 2015/12/05
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Brožka Karel  1427 Tj Sokol Zaječice 6,5 23,5 30 6
2 7 Pešek Martin Jakub  1174 Šo Hlinsko 6 23,5 32,5 6
3 2 Nejedlý Radek  1278 Tj Chs Chotěboř 5,5 23 31,5 5
4 4 Nejedlý Lukáš  1019 Tj Chs Chotěboř 5 22,5 31,5 5
5 5 Nešpůrek Jakub  1023 Šachový Spolek Železné Hory 5 20,5 30 5
6 13 Jun Robert  1022 Tj Chs Chotěboř 4,5 19,5 28 4
7 20 Šlosar Jan  1000 2222 Šk Polabiny 4,5 19,5 27,5 4
8 8 Málek Filip  1121 Tj Lanškroun 4 20,5 28 4
9 25 Vašíček Martin  1000 Šachový Spolek Železné Hory 4 20 28 4
10 24 Váňa Jakub  1000 2222 Šk Polabiny 4 19 27 4
11 27 Vodičková Nikol  1000 Šk Svitavy 4 17,5 23,5 4
12 26 Voborník Jiří  1006 2222 Šk Polabiny 4 17 25 4
13 16 Paar David  1000 2222 Šk Polabiny 4 17 24,5 4
14 6 Kobr Matěj  1117 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 4 16,5 24 4
15 19 Rožek Tomáš  1000 Šachový Spolek Železné Hory 3 17,5 23 3
16 3 Holásek Tomáš  1100 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 3 15 20,5 3
17 11 Fajgl Patrik  1000 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 3 14,5 20,5 3
18 10 Bělohlávek Petr  1000 Chotěboř 3 14,5 20 3
19 14 Lána Vincent  1000 Lanškroun 3 13,5 19,5 3
20 12 Holfeuer Antonín  1000 Šo Hlinsko 3 12 16,5 3
21 22 Tomšů Tomáš  1000 Polabiny 2,5 18 23,5 2
22 18 Rous Matěj  1000 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 2,5 14,5 21 2
23 9 Bělik Jan  1000 Chotěboř 2,5 14,5 20 2
24 23 Tyč Karel  1000 Šachový Spolek Železné Hory 2 17 25 2
25 28 Štaud Jakub  1000 Polabiny 2 15 22 2
26 21 Sodomka Tomáš  1000 Hlinsko 2 14 18,5 2
27 17 Pertl Jakub  1000 Tj Chs Chotěboř 1 16,5 22,5 1
28 15 Martiník David  1000 Polabiny 0,5 14 22,5 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jun Rudolf  1560 Tj Chs Chotěboř 6 24,5 33 5
2 3 Švanda Adam  1540 Tj Štefanydes Polička 5,5 25,5 33,5 4
3 1 Jareš Michal  1743 Šachový Spolek Železné Hory 5,5 21,5 30 5
4 5 Juchelka Marek  1345 2222 Šk Polabiny 5,5 20,5 28 5
5 11 Ďuriančík Michal  1273 Tj Štefanydes Polička 5 24 34 5
6 4 Ret Adam Josef  1398 2222 Šk Polabiny 5 22 31 4
7 10 Zelenka Adam  1089 Šo Hlinsko 5 20 28 5
8 6 Půlpán Ondřej  1335 2222 Šk Polabiny 5 19,5 27 5
9 17 Hruban Oliver  1175 2222 Šk Polabiny 5 18 26,5 5
10 12 Pilař Vít  1263 2222 Šk Polabiny 4,5 21 27 4
11 8 Stoček Martin  1590 2222 Šk Polabiny 4 21,5 28,5 4
12 9 Šulcová Tereza  1077 2222 Šk Polabiny 4 21 29 4
13 35 Tyč Jakub  1000 Šachový Spolek Železné Hory 4 17,5 25 4
14 13 Šulc Jiří  1067 Šo Hlinsko 4 17,5 24 4
15 15 Roub Radek  1073 Šachový Spolek Železné Hory 4 17 24,5 3
16 19 Šafář Václav  1034 Tj Štefanydes Polička 4 16,5 23,5 4
  25 Pejřimovská Viola Ruby  1000 Tj Chs Chotěboř 4 16,5 23,5 4
18 16 Sedlák Jakub  1044 Tj Lanškroun 4 16,5 22,5 4
19 34 Třasáková Adéla  1000 2222 Šk Polabiny 3,5 21 29,5 3
20 20 Křivský Lukáš  1100 Tj Chs Chotěboř 3,5 18 25 3
21 21 Hanyš Marek  1000 Lanškroun 3 19 26,5 3
22 26 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1000 Tj Chs Chotěboř 3 18 25 3
  37 Zlatník Jiří  1075 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 3 18 25 3
24 18 Tlapák Marek  1088 Šachový Spolek Železné Hory 3 17,5 24,5 3
25 31 Šmajzrová Dominika  1000 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 3 17,5 24 2
26 27 Pospíšil Šimon  1028 Šachový Spolek Železné Hory 3 15 21,5 3
27 36 Valenta Jakub  1000 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 3 15 19,5 3
28 29 Schmidt Jakub  1000 Hlinsko 3 13,5 20 2
29 14 Přibyl Adam  1100 Tj Lanškroun 3 13 20,5 3
30 7 Holásková Markéta  1236 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 3 11,5 17 3
31 39 Šlesinger David  1000 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 3 11,5 16 3
32 23 Martiník Daniel  1000 Polabiny 2,5 17 24 2
33 32 Tomšů Ondřej  1000 Polabiny 2,5 15,5 21 1
34 22 Kotizová Lucie  1000 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 2 18 25 2
35 30 Skoták Michal  1000 Šo Kunvaldská A.S. Kunvald 2 14,5 21,5 2
36 38 Červený Vojtěch  1000 Polabiny 2 14 18,5 1
37 33 Tran Truan Anh Adam  1000 Ústí n/O. 2 13,5 19,5 1
38 24 Pavlas Jiří  1000 Šachový Klub Ústí Nad Orlicí 2 11,5 16 1
39 28 Sadílek Jakub  1000 Lanškroun 1 13 18,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.