Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 3.turnaj 06.02.16

Třetí turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu 6.února v Lanškrouně za účasti 62 hráčů z 13 oddílů nejen pardubického kraje.
V kategorii H/D 10 zvítězil Martin Jakub Pešek z Hlinska před Jakubem Váňou z Polabin a Matějem Kobrem z Ústí n/O., nejlepší dívkou byla Barbora Krátká ze Svitav.
V kategorii H/D 12 byl nejúspěšnější Adam Švanda z Poličky před Michalem Jarešem ze Železných hor a Karlem Brožkou ze Zaječic, nejlepší dívkou byla Lucie Kotizová z Kunvaldu.
Ohlasy z turnaje by mohly být k nalezení na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor, průběžné pořadí po třech turnajích naleznete zde.


3. Krajský přebor jednotlivců, PdŠS
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Vaculík Jakub
Hrací tempo : 20 minut + 5 sekund
Místo : Lanškroun, Dělnický dům, Dobrovského 41
Datum : 2016/02/06
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Pešek Martin Jakub  1271 ŠO Hlinsko 6 18,5 26 20,5
2 6 Váňa Jakub  1117 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 23 31,5 24
3 2 Kobr Matěj  1191 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 22 29,5 21,5
4 21 Vašíček Martin  1000 Šachový spolek Železné hory 5 20,5 26 15
5 5 Nejedlý Lukáš  1143 TJ CHS Chotěboř 4,5 19 24,5 12,3
6 4 Nešpůrek Jakub  1165 Šachový spolek Železné hory 4,5 18 25,5 14,3
7 3 Málek Filip  1169 TJ Lanškroun 4 24 32,5 16
8 11 Klapka Matyáš  1000 ŠO Hlinsko 4 17,5 25 11,5
9 20 Tyč Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 4 17,5 23,5 11,5
10 14 Lána Vincent  1000 TJ Lanškroun 4 16,5 20,5 9,5
11 9 Fajgl Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 16 22 10
12 15 Novotný Max  1000 TJ Lanškroun 3,5 18,5 25,5 11,3
13 8 Bureš Daniel  1000 Šachový spolek Železné hory 3 18 25,5 7
14 19 Sodomka Tomáš  1000 ŠO Hlinsko 3 18 24,5 9
15 7 Holásek Tomáš  1043 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 17,5 25 7,5
16 18 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 12,5 16,5 3,5
17 16 Paar David  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 20 26,5 7,75
18 17 Paďouk Jaroslav  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 13,5 19 2,75
19 22 Večeř Martin  1000 Sokol Horní Čermná 2 16,5 24 5,5
20 12 Krátká Barbora  1000 ŠK Svitavy 2 16 23,5 4,5
21 13 Kulhan Václav  1000 ŠK Svitavy 1,5 12,5 18 1,25
22 10 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 0 18 24,5 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Švanda Adam  1654 TJ Štefanydes Polička 6,5 23,5 33,5 31
2 1 Jareš Michal  1656 Šachový spolek Železné hory 6 22,5 32 25,5
3 5 Brožka Karel  1418 TJ Sokol Zaječice 5 23 32,5 20
4 3 Ret Adam Josef  1476 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22,5 32,5 21,3
5 7 Pilař Vít  1332 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22,5 32 21,5
6 4 Půlpán Ondřej  1449 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22,5 30,5 19,8
7 11 Moravec Jakub  1221 ŠK Svitavy 5 18,5 25,5 15,5
8 6 Ďuriančík Michal  1378 TJ Štefanydes Polička 4,5 21,5 30,5 17
8 Juchelka Marek  1309 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 21,5 30,5 17
10 9 Zelenka Adam  1286 ŠO Hlinsko 4,5 20 28,5 14,5
11 32 Pospíšil Šimon  1000 Šachový spolek Železné hory 4,5 18 25,5 16,3
12 27 Bednář Miloš  1000 Jiskra Nová Bydžov 4 20,5 28,5 14
13 26 Kotizová Lucie  1007 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 18,5 26,5 13
14 16 Roub Radek  1103 Šachový spolek Železné hory 4 18,5 25,5 11
15 15 Šulcová Tereza  1112 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 17 24 10
16 13 Šafář Václav  1159 TJ Štefanydes Polička 4 16 22,5 8,5
17 14 Tlapák Marek  1143 Šachový spolek Železné hory 4 13,5 20,5 9,5
18 22 Šulc Jiří  1052 ŠO Hlinsko 4 13 19,5 7
19 25 Sedlák Jakub  1041 TJ Lanškroun 3,5 19,5 26,5 10,8
20 17 Balcar Michal  1100 TJ Sokol Horní Čermná 3,5 19 25,5 10,3
21 21 Třasáková Adéla  1070 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 18 26 10,3
22 19 Urban Martin  1086 Šachový spolek Železné hory 3,5 16 22 7,75
23 23 Zachař Michal  1048 ŠK Svitavy 3,5 14,5 21,5 7,25
24 10 Holásková Markéta  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 13,5 20 8,75
25 12 Hruban Oliver  1181 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 20 29 12
26 20 Zlatník Jiří  1077 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 18,5 25,5 8,5
27 18 Přibyl Adam  1089 TJ Lanškroun 3 18,5 25,5 8
28 37 Valenta Jakub  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 17 23 8
29 28 Hanyš Marek  1000 TJ Lanškroun 3 15,5 21 5,5
30 38 Vízdal Jan  1000 ŠK Svitavy 3 14,5 18,5 4
31 34 Schmidt Jakub  1000 ŠO Hlinsko 2,5 13 17 2,75
32 24 Tyč Jakub  1045 Šachový spolek Železné hory 2 19,5 26,5 6
33 30 Neuman Jiří  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 16,5 23,5 6
34 36 Tran Adam  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 16,5 21,5 3
35 29 Nekoranec Jakub  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 15 19,5 2
36 31 Novotný Samuel  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 14 19 2
37 35 Skoták Michal  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 13 18 3
38 40 Šmajzrová Dominika  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 13 17 3
39 39 Šlesinger David  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1 11,5 15 0
40 33 Sadílek Jakub  1000 TJ Lanškroun 0 13,5 18,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.