Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 4.turnaj 18.04.16

Závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu 16.dubna 2016 v Poličce za účasti 59 hráčů.
V kategorii H/D 10 suverénně zvítězil Radek Nejedlý z Chotěboře s plným bodovým ziskem 7/7 před Matějem Kobrem z Ústí n/O. a Janem Šlosarem z Polabin, nejlepší dívkou byla Nikol Vodičková ze Svitav.
V kategorii H/D 12 zvítězil Rudolf Jun z Chotěboře opět s plným ziskem 7/7 před Michalem Jarešem ze Železných hor a Karlem Brožkou ze Zaječic, nejúspěšnější dívkou byla Tereza Šulcová z Polabin.
Ohlasy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor, celkové pořadí naleznete zde.


4. kvalifikační turnaj KP PDŠS H/D 10-12 - Polička 
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Bedenkzeit : 2 x 20 min. + 5s/tah
Místo : školní jídelna ZŠ Na Lukách
Datum : 2016/04/16
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Nejedlý Radek  1177 TJ CHS Chotěboř 7 21,5 30 30
2 1 Kobr Matěj  1315 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 22,5 30,5 23,5
3 8 Šlosar Jan  1070 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22 32 19
4 5 Váňa Jakub  1153 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 18,5 26,5 17
5 2 Nešpůrek Jakub  1195 Šachový spolek Železné hory 4,5 24 34,5 19,25
6 4 Nejedlý Lukáš  1163 TJ CHS Chotěboř 4,5 23 32,5 17,25
7 6 Jun Robert  1117 TJ CHS Chotěboř 4,5 21,5 28,5 13,25
8 17 Klapka Matyáš  1000 ŠO Hlinsko 4,5 19 26 14,25
9 19 Lána Vincent  1000 TJ Lanškroun 4,5 15,5 22,5 13,5
10 15 Jun Rostislav  1000 TJ CHS Chotěboř 4 19 26 12
11 28 Vašíček Martin  1000 Šachový spolek Železné hory 4 18,5 26,5 11
12 9 Bouška Pavel  1000 TJ Štefanydes Polička 4 17 23,5 10
13 14 Fajgl Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 14 20,5 11,25
14 27 Tyč Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 4 14 19 9,25
15 7 Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 17 24 9
16 29 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 3 20 28 10
17 18 Klodner Filip  1000 ŠK Svitavy 3 19 28 8
18 20 Novotný Maxim  1000 TJ Lanškroun 3 18 26 10
19 23 Půlpán Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 17 23 7
20 12 Bělík Jan  1000 TJ CHS Chotěboř 3 15 22 8,5
21 10 Bouška Petr  1000 TJ Štefanydes Polička 3 14 19 5
22 26 Sadílek Filip  1000 TJ Lanškroun 3 14 18,5 4
23 30 Zmek Jaroslav  1000 TJ CHS Chotěboř 3 13 17 3
24 11 Brázda Zdeněk  1000 ŠK Svitavy 2,5 20,5 30,5 9,5
25 25 Rous Matěj  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 18 24,5 7,5
26 22 Pertl Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 2 17,5 22,5 4
27 24 Ravojison Martin  1000 ŠK Svitavy 2 15 19,5 2
28 13 Doležálek Max  1000 TJ CHS Chotěboř 2 11,5 15,5 1
29 16 Kalousová Eva  1000 TJ Lanškroun 1 14 20 0
30 21 Nováček Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 0 13 18,5 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Jun Rudolf  1655 TJ CHS Chotěboř 7 21 29 29
2 1 Jareš Michal  1663 Šachový spolek Železné hory 5 22,5 31,5 19,75
3 4 Brožka Karel  1501 TJ Sokol Zaječice 5 22 32 20
4 12 Pešek Martin Jakub  1166 ŠO Hlinsko 5 20 26,5 16,5
5 8 Zelenka Adam  1314 ŠO Hlinsko 5 19,5 26,5 17,5
6 3 Půlpán Ondřej  1507 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 18,5 26,5 19
7 5 Ret Adam Josef  1492 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 21 31 16,5
8 11 Šulcová Tereza  1168 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20 27,5 13,5
9 18 Zlatník Jiří  1056 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 20 26,5 12
10 17 Šulc Jiří  1077 ŠO Hlinsko 4 19,5 26 11,5
11 6 Ďuriančík Michal  1436 TJ Štefanydes Polička 4 19 27,5 12,25
12 9 Moravec Jakub  1298 ŠK Svitavy 4 18,5 28 12
13 25 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1000 TJ CHS Chotěboř 4 17,5 24 12
14 14 Hruban Oliver  1153 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 13,5 19 9,5
15 16 Pejřimovská Viola Ruby  1130 TJ CHS Chotěboř 3,5 17,5 26 7
16 29 Vízdal Jan  1000 ŠK Svitavy 3,5 15,5 21,5 8,75
17 13 Šafář Václav  1166 TJ Štefanydes Polička 3,5 15 20,5 9,5
18 7 Roub Radek  1319 Šachový spolek Železné hory 3 21 29,5 8,5
19 10 Pospíšil Šimon  1291 Šachový spolek Železné hory 3 20,5 27 9,5
20 27 Schmidt Jakub  1000 ŠO Hlinsko 3 18 24,5 8
21 28 Tran Tuan Anh  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16,5 22 7,5
22 19 Křivský Lukáš  1055 TJ CHS Chotěboř 3 16 22,5 5
23 23 Hanyš Marek  1000 TJ Lanškroun 3 12,5 18 6
24 26 Sadílek Jakub  1000 TJ Lanškroun 2 16 22,5 5
25 22 Halamková Karolína  1000 ŠO Hlinsko 2 15,5 22 3,5
26 20 Doskočil Josef  1019 ŠK Svitavy 2 15 20 4
27 24 Kočvara Ondřej  1000 ŠK Svitavy 2 12,5 18 3
28 15 Holásková Markéta  1135 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 12 18,5 3
29 21 Tyč Jakub  1002 Šachový spolek Železné hory 2 10,5 15 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.