Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 1.turnaj 14.11.15

První turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 14.listopadu 2015 v Poličce a ve dvou skupinách se ho zúčastnilo 87 hráčů z 15 oddílů.
V kategorii do 14 let zvítězil Ondřej Novotný z Hlinska před Adamem Švandou a Danielem Zemanem (oba Polička), z dívek byla nejlepší Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
V kategorii do 16 let byl první Matěj Půlpán před Ondřejem Cachem (oba Polabiny) a Ondřejem Švandou z Poličky, mezi dívkami byla nejúspěšnější Marie Vašková z Hlinska.
Postřehy z turnaje můžete nalézt na webových stánkách Hlinska, Mistrovic, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice, Ústí n/O., Vysokého Mýta a Železných hor.


1. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS 2015/2016
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka, Ondřej Schaffer
Bedenkzeit : 2 x 20 muni+5s/tah
Místo : jídelna ZŠ Na Lukách Polička
Datum : 2015/11/14
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 8 Novotný Ondřej  1412 ŠO Hlinsko 7 24 33 33
2 4 Švanda Adam  1540 TJ Štefanydes Polička 6 23,5 33,5 26,5
3 1 Zeman Daniel  1599 TJ Štefanydes Polička 5,5 21 30,5 21
4 12 Půlpán Ondřej  1335 2222 ŠK Polabiny 5,5 18,5 26 19,75
5 9 Ret Adam Josef  1398 2222 ŠK Polabiny 5 24 34 21
6 3 Žejdlík Erik  1562 2222 ŠK Polabiny 5 23 31 20
7 18 Martínek Michal  1254 TJ Štefanydes Polička 5 22 29 19
8 11 Píše Michal  1337 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 20 29 18
9 6 Brokl Daniel  1454 TJ Štefanydes Polička 5 19,5 28,5 18
10 26 Kobr Matěj  1117 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 16,5 23,5 14
11 5 Ročňák Michal  1467 ŠO Hlinsko 4,5 24 35 20,25
12 2 Pavlíček Lukáš  1571 TJ Štefanydes Polička 4,5 23 32,5 19,25
13 7 Brázda Vít  1412 2222 ŠK Polabiny 4,5 20 28 15,5
14 24 Moravec Jakub  1158 ŠK Svitavy 4,5 20 27,5 14,75
15 15 Dudlová Kateřina  1306 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 18,5 24 12,25
16 10 Váňa Vojtěch  1374 2222 ŠK Polabiny 4 21,5 29,5 14,5
17 36 Baláš Vojtěch  1066 Sokol Mistrovice 4 19,5 29,5 14
18 14 Pilná Jitka  1316 2222 ŠK Polabiny 4 19,5 25,5 11
19 20 Liška Kryštof  1218 2222 ŠK Polabiny 4 18,5 25,5 12
20 34 Zlatník Jiří  1075 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 18 24 10
21 51 Serbouti Youness  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 17 23,5 12,5
22 41 Grubhoffer Stanislav  1000 TJ Štefanydes Polička 4 17 23,5 10,5
23 17 Rožek Jan  1278 Šachový spolek Železné hory 4 16,5 25 12
24 30 Leksová Soňa  1096 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 16,5 21,5 9,5
25 25 Nikolinko Tomáš  1123 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 16 23 10
26 33 Huang Pavel  1076 ŠK Svitavy 4 13 19 8,5
27 13 Málková Barbora  1316 TJ Lanškroun 3,5 24 32,5 14,75
28 16 Holásková Veronika  1290 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 20 27,5 11,25
29 38 Bureš Tomáš  1034 TJ Lanškroun 3,5 18,5 26 10,25
30 44 Kalous Zdeněk  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 15,5 21,5 9,25
31 21 Horák Vojtěch  1196 TJ Lanškroun 3,5 14 20 7,75
32 32 Svoboda David  1083 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 19 27 9
33 39 Šafář Václav  1034 TJ Štefanydes Polička 3 19 26 8,5
34 40 Balcar Michal  1027 TJ Sokol Horní Čermná 3 18,5 26 8
35 23 Pešek Martin Jakub  1174 ŠO Hlinsko 3 18 28 10
36 22 Seibert Nataniel  1177 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 18 24 7
37 37 Bartoš Andrej  1060 TJ Štefanydes Polička 3 17,5 24,5 7,5
38 47 Kössler Ondřej  1000 ŠK Svitavy 3 16,5 22,5 7
39 27 Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 15,5 23 7
40 28 Marešová Kristýna  1100 TJ Lanškroun 3 14,5 20,5 5,5
41 45 Krátký Adam  1000 ŠK Svitavy 3 14 19,5 5,5
42 55 Šmajzrová Dominika  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 13,5 18,5 5
43 35 Dušek Ondřej  1072 Sokol Mistrovice 2,5 16,5 23,5 6,25
44 29 Haas Matouš  1099 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 15,5 22 4,75
45 53 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 2 16,5 21 2,5
46 19 Holásková Markéta  1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 16 22 3,5
47 46 Kulhavý Martin  1000 TJ Sokol Horní Čermná 2 16 22 3
48 48 Kýr Michal  1000 Opatov 2 15,5 21 5,5
49 54 Šlingr Michal  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 14 19,5 1,5
50 50 Mládková Zdeňka  1000 Bystré 2 12,5 16,5 3
51 52 Večeře Radek  1000 Bystre 2 12 17 2,5
52 31 Pytlík Adam  1095 ŠK Svitavy 2 11,5 17,5 3
53 56 Švanda Jan  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1,5 13 17,5 1,25
54 42 Gálík Jan  1000 Opatov 1 12,5 18,5 2
55 49 Kůrka Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 1 11 15,5 0,5
56 43 Janoušek Martin  1000 ŠO Hlinsko 0,5 11,5 17 0,75
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Půlpán Matěj  2029 2222 ŠK Polabiny 6 28,5 21 24,5
2 4 Cach Ondřej  1701 2222 ŠK Polabiny 5,5 30 21,5 21,75
3 2 Švanda Ondřej  1870 TJ Štefanydes Polička 5 33 23 22,25
4 7 Simon Michal  1604 TJ Štefanydes Polička 5 30 21,5 20
5 9 Nešpůrek Jan  1536 2222 ŠK Polabiny 5 28,5 21 18
6 3 Říha Vojtěch  1718 ŠO Hlinsko 5 24,5 17,5 17,75
7 5 Holásek Vojtěch  1662 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 30,5 22 18
8 12 Vašková Marie  1466 ŠO Hlinsko 4,5 27,5 19 14,25
9 11 Píše Jiří  1505 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 25,5 18 14,5
10 6 Kupsa Matěj  1632 TJ Lanškroun 4 29 22 15
11 16 Macek Ondřej  1371 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 27 20,5 12,5
12 18 Fiala Jan  1346 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 26,5 19 10,5
13 17 Bém Tadeáš  1353 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 25,5 18 11
14 13 Zelenka Petr  1445 ŠO Hlinsko 4 24,5 17 11
15 22 Chládek Josef  1216 TJ Lanškroun 4 22,5 16 9
16 15 Šmajzrová Veronika  1372 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 21 15,5 10,5
17 10 Jiroušek Jan  1510 2222 ŠK Polabiny 3,5 30 21,5 13,5
18 14 Kalousová Julie  1409 TJ Lanškroun 3 27 20 8,5
19 20 Pešek Patrik  1306 ŠO Hlinsko 3 25,5 18 9
20 8 Bouchal Lukáš  1568 Sokol Mistrovice 3 23 17 5
21 28 Bulva František  1098 ŠK Svitavy 3 20 15 5
22 29 Obermajerová Gabriela  1075 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 20 14 7
23 26 Plíva Petr  1114 2222 ŠK Polabiny 3 19,5 13,5 5,5
24 27 Pittner Martin  1106 ŠK Svitavy 3 18,5 12,5 6
25 25 Mikmek Jonáš  1129 Sokol Mistrovice 3 16 12 4,5
26 19 Bílek Marek  1339 2222 ŠK Polabiny 2,5 28,5 20,5 8
27 24 Hendrych Daniel  1133 ŠK Vysoké Mýto 2 24,5 18 3
28 21 Balcar Vojtěch  1235 TJ Sokol Horní Čermná 2 20,5 15 4
29 30 Mráz Václav  1000 Opatov 2 18,5 13 3
30 23 Kaplan Dominik  1144 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 15 10,5 2
31 31 Večeře Tomáš  1000 Bystré 1 19 13,5 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.