Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 2.turnaj 19.12.15

Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 uspořádal v sobotu 19.prosince 2015 ŠK Ústí n/O. v prostorách jídelny Rieter v Ústí n/O. a zúčastnilo se ho celkem 78 hráčů.
V kategorii H/D 14 se vítězem stal Rudolf Jun z Chotěboře před Vítem Brázdou z Polabin a Danielem Zemanem z Poličky, nejlepší z dívek byla Barbora Málková z Lanškrouna.
V kategorii H/D 16 zvítězil Jan Jiroušek před Ondřejem Cachem (oba Polabiny) a Petrem Klabenešem z Chotěboře, nejlepší z dívek byla Marie Vašková z Hlinska.
Průběžné pořadí po dvou turnajích naleznete zde.


Krajský přebor PDŠS 2015/16 kategorie H/D 14-16, 2. turnaj 
Organizátor : Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : David Kameník
Bedenkzeit : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo : Jídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Datum : 2015/12/19
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Jun Rudolf  1560 TJ CHS Chotěboř 6 30,5 34 28
2 8 Brázda Vít  1412 2222 ŠK Polabiny 6 28 31 26
3 2 Zeman Daniel  1599 TJ Štefanydes Polička 5,5 26,5 29 20,75
4 1 Jareš Michal  1743 Šachový spolek Železné hory 5 29 34 23,25
5 4 Žejdlík Erik  1562 2222 ŠK Polabiny 5 28,5 31 21,5
6 3 Pavlíček Lukáš  1571 TJ Štefanydes Polička 5 26,5 30,5 20
7 21 Pešek Martin Jakub  1174 ŠO Hlinsko 5 25,5 28,5 19
8 11 Málková Barbora  1316 TJ Lanškroun 5 23 25 17,5
9 14 Holásková Veronika  1290 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21,5 23,5 13
10 6 Ročňák Michal  1467 ŠO Hlinsko 4,5 28,5 33 19,5
11 7 Brokl Daniel  1454 TJ Štefanydes Polička 4,5 28,5 33 19,5
12 19 Liška Kryštof  1218 2222 ŠK Polabiny 4,5 24,5 28,5 16,5
13 13 Dudlová Kateřina  1306 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 24 26 13,75
14 15 Rožek Jan  1278 Šachový spolek Železné hory 4,5 23,5 25 13,5
15 16 Ďuriančík Michal  1273 TJ Štefanydes Polička 4,5 23 26,5 15,25
16 22 Moravec Jakub  1158 ŠK Svitavy 4,5 23 25,5 12,25
17 10 Píše Michal  1337 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 26,5 31 17
18 12 Pilná Jitka  1316 2222 ŠK Polabiny 4 26,5 29,5 15
19 29 Hutař Šimon  1113 TJ CHS Chotěboř 4 24 28 13
20 9 Váňa Vojtěch  1374 2222 ŠK Polabiny 4 23 24,5 12,75
21 24 Hlína Adam  1132 Šachový spolek Železné hory 4 23 24,5 11,75
22 25 Langrová Ilona  1132 TJ Štefanydes Polička 4 22 25,5 12,25
23 27 Málek Filip  1121 TJ Lanškroun 4 21 25 10
24 20 Horák Vojtěch  1196 TJ Lanškroun 4 18,5 20,5 9
25 52 Poláček Luděk  1000 Panda Rychnov n. Kn. 4 18 19 9
26 33 Leksová Soňa  1096 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 24,5 28 10,5
27 28 Kobr Matěj  1117 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 22,5 26,5 12
28 26 Nikolinko Tomáš  1123 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 22 26 10,5
29 38 Jun Robert  1022 TJ CHS Chotěboř 3,5 22 25 10,75
30 17 Martínek Michal  1254 TJ Štefanydes Polička 3,5 20,5 24,5 9,25
31 23 Hutař Vojtěch  1140 TJ CHS Chotěboř 3,5 19,5 24 9,25
32 56 Valenta Adam  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 19,5 21,5 8
33 49 Michalička Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 17,5 21 8,75
34 44 Grubhoffer Stanislav  1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 16 18 6,25
35 34 Zelenka Adam  1089 ŠO Hlinsko 3 23,5 28,5 10,5
36 37 Šafář Václav  1034 TJ Štefanydes Polička 3 23,5 27,5 9
37 39 Bakrlík Adam  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 21,5 25,5 9,5
38 36 Dostálová Hana  1069 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 21 26 7,5
39 48 Kössler Ondřej  1000 ŠK Svitavy 3 20,5 24 7,5
40 35 Huang Pavel  1076 ŠK Svitavy 3 19 21,5 7
41 47 Kulhavý Martin  1000 TJ Sokol Horní Čermná 3 18 21 6
42 54 Šmajzrová Dominika  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 17,5 19,5 6
43 31 Křivský Lukáš  1100 TJ CHS Chotěboř 3 17 20 5
44 32 Marešová Kristýna  1100 TJ Lanškroun 2,5 18,5 22,5 6,25
45 51 Neckář Václav  1000 Železné Hory 2,5 18,5 21,5 6,75
46 42 Dušek Bohuslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 18 22 2,5
47 45 Hudec Matěj  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 17,5 21,5 4
48 40 Bíško Martin  1000 Hlinsko 2 16,5 20 3
49 53 Šlingr Michal  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2 14,5 17,5 2
  55 Tran Truan Anh Adam  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 14,5 17,5 2
51 30 Holásek Tomáš  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 11 15,5 2
52 18 Holásková Markéta  1236 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 14 17 3,75
53 46 Krátký Adam  1000 ŠK Svitavy 1 16 21,5 1,5
54 43 Eliáš Vojtěch  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 15 19,5 2
55 50 Motl Ondřej  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 1 14,5 19 1
56 41 Černý  Matyáš  1000 Rapid Pardubice 1 13 17,5 1
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 Jiroušek Jan  1510 2222 ŠK Polabiny 5,5 26 28 20,5
2 1 Cach Ondřej  1701 2222 ŠK Polabiny 5 27 30,5 21
3 5 Klabeneš Petr  1541 TJ CHS Chotěboř 5 27 30 20,5
4 2 Holásek Vojtěch  1662 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 25 27 18,5
5 6 Nešpůrek Jan  1536 2222 ŠK Polabiny 4,5 27,5 31,5 18,75
6 9 Vašková Marie  1466 ŠO Hlinsko 4,5 27,5 30 17
7 3 Kupsa Matěj  1632 TJ Lanškroun 4,5 24,5 27,5 16,25
8 8 Píše Jiří  1505 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 24 28 13,5
9 10 Zelenka Petr  1445 ŠO Hlinsko 4 24 27 13
10 15 Pešek Patrik  1306 ŠO Hlinsko 4 22,5 26 12
11 4 Simon Michal  1604 TJ Štefanydes Polička 4 21,5 24 12
12 13 Bém Tadeáš  1353 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 22 25 9,75
13 11 Šmajzrová Veronika  1372 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 22 23,5 8,75
14 12 Macek Ondřej  1371 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 20,5 24 6,5
15 17 Chládek Josef  1216 TJ Lanškroun 3 20 21,5 5
16 19 Plíva Petr  1114 2222 ŠK Polabiny 3 17 18 4,5
17 16 Kotrč Jiří  1286 TJ Lanškroun 2,5 20,5 25 4,75
18 18 Veselý Milan  1172 ŠK Svitavy 2,5 17,5 20,5 3,75
19 14 Štekl Filip  1317 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2,5 14,5 16,5 2,75
20 21 Obermajerová Gabriela  1075 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 17 19 2,5
21 20 Bulva František  1098 ŠK Svitavy 1,5 15,5 18,5 1,25
22 22 Jirásek Matouš  1000 Horní Čermná 0 13 18 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.