Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 3.turnaj 13.02.16

Třetí turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 13.února 2016 v Pardubicích a zúčastnilo se ho celkem 96 hráčů ze 16 oddílů celého kraje.
V kategorii H/D 14 bezpečně zvítězil Lukáš Pavlíček před Danielem Zemanem (oba Polička) a Ondřejem Půlpánem z Polabin, mezi dívkami byla nejlepší Barbora Málková z Lanškrouna. Turnaje se zúčastnilo i několik mladších hráčů a těm starším pořádně 'šlapali na paty' !
V kategorii H/D 16 zvítězil Vojtěch Říha z Hlinska před Matějem Kupsou z Lanškrouna a Ondřejem Cachem z Polabin, z dívek byla nejlepší Veronika Šmajzrová z Ústí n/O.
Ohlasy z turnaje možná naleznete na webových stránkách Hlinska, http://chotebor.chesspce.cz/view.php?nazevclanku=krajsky-prebor-mladeze-hd-1416-3-turnaj&cisloclanku=2016020004Chotěboře, Mistrovic, Polabin, Poličky, Rapidu, Ústí n/O. a Železných hor, průběžné pořadí po třech turnajích naleznete zde.


KP mládeže PDŠS 2015/16, třetí turnaj
Organizátor : 2222  ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Michal Novotný
Hlavní rozhodčí : Michal Novotný
Rozhodčí : Milan Hošek
Hrací doba : 2x20 min + 5 sec
Místo : Pardubice, Gymnazium Mozartova
Datum : 2016/02/13
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Pavlíček Lukáš  1478 TJ Štefanydes Polička 6,5 25 35 6
2 1 Zeman Daniel  1553 TJ Štefanydes Polička 6 23 32,5 5
3 8 Půlpán Ondřej  1449 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 20,5 29 6
4 12 Stoček Martin  1308 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 22 31 4
5 6 Ret Adam Josef  1476 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 24 34 4
6 2 Žejdlík Erik  1553 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 23,5 34 4
7 10 Ďuriančík Michal  1378 TJ Štefanydes Polička 5 23 32 5
8 9 Brožka Karel  1418 TJ Sokol Zaječice 5 22 29,5 4
9 11 Píše Michal  1333 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21 29 5
10 20 Rožek Jan  1260 Šachový spolek Železné hory 5 19,5 27,5 5
11 24 Kobr Matěj  1191 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 19 26,5 5
12 19 Váňa Vojtěch  1270 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 19 25 5
13 16 Martínek Michal  1277 TJ Štefanydes Polička 5 18 25 5
14 23 Moravec Jakub  1221 ŠK Svitavy 5 17 24,5 5
15 7 Brokl Daniel  1468 TJ Štefanydes Polička 4 24 31,5 3
16 4 Ročňák Michal  1485 ŠO Hlinsko 4 22 32 3
17 17 Málková Barbora  1276 TJ Lanškroun 4 22 31 4
18 13 Zelenka Adam  1286 ŠO Hlinsko 4 21 30 4
19 3 Brázda Vít  1541 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 20,5 29 3
20 14 Holásková Veronika  1278 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19,5 29 4
21 25 Jun Robert  1172 TJ CHS Chotěboř 4 19,5 27,5 4
22 37 Dušek Ondřej  1071 Sokol Mistrovice 4 17 25 4
  60 Pejřimovská Viola Ruby  1000 TJ CHS Chotěboř 4 17 25 4
24 26 Málek Filip  1169 TJ Lanškroun 4 17 24 4
25 27 Šafář Václav  1159 TJ Štefanydes Polička 4 17 23,5 4
26 34 Svoboda David  1077 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 17 23 4
27 30 Váňa Jakub  1117 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 16,5 23,5 4
28 44 Horák Vojtěch  1020 TJ Lanškroun 4 16 22,5 4
29 21 Leksová Soňa  1252 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 16 22 4
30 31 Hutař Šimon  1114 TJ CHS Chotěboř 4 15,5 23 4
31 36 Haas Matouš  1073 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 15 20 4
32 15 Liška Kryštof  1277 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 19 26,5 3
33 28 Langrová Ilona  1148 TJ Štefanydes Polička 3,5 17 22,5 3
34 38 Třasáková Adéla  1070 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 14 20 3
35 55 Kýr Michal  1000 ŠK Svitavy 3 20,5 27 3
36 54 Krátký Adam  1000 ŠK Svitavy 3 20 27,5 3
37 18 Pešek Martin Jakub  1271 ŠO Hlinsko 3 20 26 3
38 42 Hlína Adam  1021 Šachový spolek Železné hory 3 17,5 24 3
39 62 Tran Truan Anh Adam  1000 ŠK Ústí nad Orlicí 3 17 24 3
40 43 Kössler Ondřej  1021 ŠK Svitavy 3 17 23,5 3
41 35 Zlatník Jiří  1077 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 16,5 22,5 3
  45 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1009 TJ CHS Chotěboř 3 16,5 22,5 3
43 33 Huang Pavel  1100 ŠK Svitavy 3 16 24 3
44 64 Černil Michal  1000 Šachový spolek Železné hory 3 16 23 3
45 49 Havran Lukáš  1000 Litomyšl 3 16 21,5 3
46 32 Minář Milan  1108 TJ Lanškroun 3 15,5 22,5 3
47 46 Kotizová Lucie  1007 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 15,5 21,5 3
48 29 Hutař Vojtěch  1128 TJ CHS Chotěboř 3 14 20,5 3
49 57 Motl Ondřej  1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2,5 14,5 20 2
50 56 Kůrka Adam  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 12,5 19 2
51 22 Holásková Markéta  1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 12 16 2
52 39 Bureš Tomáš  1045 TJ Lanškroun 2 18 25,5 2
53 63 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 2 17,5 23,5 2
54 48 Dušek Bohuslav  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 16,5 24 2
55 41 Nikolinko Tomáš  1040 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 16,5 23 2
56 40 Holásek Tomáš  1043 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 15,5 23,5 2
57 50 Horáček Pavel  1000 Litomyšl 2 12,5 18 2
58 58 Neckář Václav  1000 Železné hory 2 12 17 2
59 52 Kolářová Monika  1000 Rapid Pardubice 1,5 13 19 1
60 59 Nevečeřal Jakub  1000 Rapid Pardubice 1,5 12 17,5 1
61 47 Březina Dalibor  1000 Rapid Pardubice 1,5 11 15,5 1
62 61 Smetana Ondřej  1000 2222 ŠK Polabiny 1,5 9 13 1
63 51 Kabeláč Jan  1000 Rapid Pardubice 1 13,5 20 1
64 53 Krátká Barbora  1000 ŠK Svitavy 1 13 18,5 0
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Říha Vojtěch  1703 ŠO Hlinsko 6 23,5 32 5
2 6 Kupsa Matěj  1616 TJ Lanškroun 5,5 20,5 29,5 4
3 3 Cach Ondřej  1715 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 24 33,5 4
4 2 Ludvík Tomáš  1851 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 22,5 31 5
5 20 Šmajzrová Veronika  1372 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21 30 4
6 5 Jun Rudolf  1699 TJ CHS Chotěboř 5 19,5 27,5 5
7 19 Kalousová Julie  1389 TJ Lanškroun 5 18 25 5
8 8 Nešpůrek Jan  1612 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4,5 21 30 4
9 1 Novotný Ondřej  2082 ŠO Hlinsko 4,5 19,5 27,5 4
10 9 Vašková Marie  1582 ŠO Hlinsko 4 19 28 4
11 12 Píše Jiří  1493 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18,5 26 4
12 16 Bém Tadeáš  1428 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 18,5 25,5 4
13 10 Klabeneš Petr  1519 TJ CHS Chotěboř 4 18 25 3
14 14 Zelenka Petr  1452 ŠO Hlinsko 4 18 23 4
15 11 Simon Michal  1499 TJ Štefanydes Polička 4 16,5 23,5 4
16 7 Holásek Vojtěch  1614 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 22,5 30 3
17 24 Chvojka Jan  1225 TJ ŠO Chrudim 3 19,5 27,5 3
18 15 Macek Ondřej  1435 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 17,5 24 2
19 13 Bouchal Lukáš  1461 Sokol Mistrovice 3 16,5 25 2
20 17 Pešek Patrik  1408 ŠO Hlinsko 3 16,5 21,5 3
21 28 Kotrč Jiří  1145 TJ Lanškroun 3 16 22 3
22 21 Bílek Marek  1324 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 16 21 3
23 22 Štekl Filip  1263 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3 15,5 22 3
24 29 Plíva Petr  1120 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 14,5 20,5 3
25 25 Bulva František  1209 ŠK Svitavy 3 14 18,5 3
26 18 Fiala Jan  1395 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 2,5 17 24 2
27 23 Králová Gabriela  1260 TJ Sokol Zaječice 2,5 13,5 18 2
28 26 Obermajerová Gabriela  1202 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 16 22,5 2
29 27 Mikmek Jonáš  1151 Sokol Mistrovice 2 14,5 20,5 2
30 32 Zedník Dominik  1000 TJ ŠO Chrudim 2 11,5 15,5 2
31 31 Mráz Václav  1000 ŠK Svitavy 1 13 16 1
32 30 Bohuňovská Tereza  1000 ŠK Svitavy 0 13,5 18,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.