Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.turnaj 30.01.16

V sobotu 30.dubna 2016 se v Hlinsku uskutečnil závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16, kterého se zúčastnilo 56 hráčů.
V kategorii H/D 14 zvítězil Daniel Brokl z Poličky před Michalem Ročňákem z Hlinska a Michalem Ďuriančíkem z Poličky, nejlepší dívkou byla Soňa Leksová z České Třebové.
V kategorii H/D 16 byl nejlepší Vojtěch Říha z Hlinska před Šimonem Londinem z Prostějova a Jiřím Píše, z dívek se nejvíce dařilo Veronice Šmajzrové (oba Ústí n/O.).
Celkové pořadí obou kategorií naleznete zde


4. kvalifikace H/D 14-16, 30.4.2016, Hlinsko 
Organizátor : ŠO Hlinsko a DDM Hlinsko
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Miroslava Pšornová
Hlavní rozhodčí : Jana Londinová
Datum : 2016/04/30
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Brokl Daniel  1372 TJ Štefanydes Polička 6,5 21 29,5 26,75
2 1 Ročňák Michal  1445 ŠO Hlinsko 5,5 24,5 33 24,25
3 2 Ďuriančík Michal  1436 TJ Štefanydes Polička 5,5 19,5 27,5 21,25
4 6 Londin Lukáš Vojtěch  1327 KVASACO Vacenovice 5 19 27,5 18
5 18 Jun Robert  1117 TJ CHS Chotěboř 5 15,5 23 15
6 5 Píše Michal  1351 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 22 31,5 17,75
7 12 Leksová Soňa  1238 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 21 28,5 16
8 3 Rožek Jan  1388 Šachový spolek Železné hory 4,5 19,5 27 16,25
9 8 Málková Barbora  1285 TJ Lanškroun 4,5 19 28 15,25
10 20 Hlína Adam  1100 Šachový spolek Železné hory 4,5 17 24,5 13,25
11 17 Pejřimovská Viola Ruby  1130 TJ CHS Chotěboř 4 23,5 32 16
12 9 Londin Martin  1281 OŠ ŠK Prostějov 4 19 27,5 11,5
13 21 Hutař Šimon  1100 TJ CHS Chotěboř 4 16 24,5 10
14 13 Málek Filip  1213 TJ Lanškroun 4 15,5 23 11,5
15 16 Hruban Oliver  1153 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 15,5 22,5 11,5
16 11 Martínek Michal  1274 TJ Štefanydes Polička 3,5 20,5 28,5 11,75
17 14 Langrová Ilona  1192 TJ Štefanydes Polička 3,5 18,5 24,5 8,75
18 19 Hutař Vojtěch  1104 TJ CHS Chotěboř 3,5 17,5 25 10
19 33 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 17,5 24,5 11,25
20 7 Zelenka Adam  1314 ŠO Hlinsko 3,5 15,5 22,5 10,5
21 15 Šafář Václav  1166 TJ Štefanydes Polička 3 19 27,5 7,5
22 27 Londin Michal Karol  1032 KVASACO Vacenovice 3 18 25,5 11,5
23 35 Tran Tuan Anh  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 17 24 7,75
24 28 Halamková Karolína  1000 ŠO Hlinsko 3 16,5 22,5 7,5
25 22 Šmajzrová Dominika  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 16 21 5,5
26 24 Haas Matouš  1067 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 15,5 22 8
27 23 Kotizová Lucie  1081 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 15,5 21 5
28 32 Kýr Michal  1000 ŠK Svitavy 3 15 21 7,75
29 25 Zlatník Jiří  1056 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 15,5 22 5,5
30 30 Jindřišková Charlotte  1000 Chrudim 2,5 13 19 6
31 34 Schmidt Jakub  1000 ŠO Hlinsko 2,5 11,5 16 3,75
32 29 Jindřišek Luboš  1000 Chrudim 2 16 21,5 2,5
33 10 Horák Vojtěch  1275 TJ Lanškroun 2 14,5 22,5 5,25
34 26 Křivský Lukáš  1055 TJ CHS Chotěboř 2 14,5 19 3
35 31 Krátká Barbora  1000 ŠK Svitavy 1 12 17 0,5
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 Říha Vojtěch  1873 ŠO Hlinsko 5,5 23 31 23,75
2 4 Londin Šimon  1643 OŠ ŠK Prostějov 5 21,5 30 19,75
3 6 Píše Jiří  1504 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21 29 19,75
4 5 Holásek Vojtěch  1562 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 19,5 25,5 16
5 3 Jun Rudolf  1655 TJ CHS Chotěboř 4,5 21 29,5 17,75
6 7 Šmajzrová Veronika  1485 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 19 26 15
7 1 Novotný Ondřej  1933 ŠO Hlinsko 4 21,5 30 15,5
8 8 Klabeneš Petr  1479 TJ CHS Chotěboř 4 20 26,5 12,5
9 10 Kalousová Julie  1441 TJ Lanškroun 4 19 26,5 12,5
10 13 Vašková Marie  1400 ŠO Hlinsko 4 19 25,5 12
11 17 Veselý Milan  1154 ŠK Svitavy 4 13 19 10
12 12 Pešek Patrik  1404 ŠO Hlinsko 3,5 17,5 25,5 10,75
13 15 Králová Gabriela  1250 TJ Sokol Zaječice 3,5 17,5 24 10,25
14 9 Simon Michal  1455 TJ Štefanydes Polička 3,5 17 22,5 7,25
15 11 Zelenka Petr  1438 ŠO Hlinsko 3 18,5 25 7,5
16 14 Chládek Josef  1252 TJ Lanškroun 3 17 22,5 5,5
17 20 Zedník Dominik  1000 DDŠ Chrudim 3 14,5 19 5,5
18 16 Obermajerová Gabriela  1177 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 12 18,5 5,5
19 18 Bohuňovská Tereza  1000 ŠK Svitavy 2 15 19,5 2
20 19 Mráz Václav  1000 ŠK Svitavy 2 14,5 19,5 2
21 21 Žigmund Jaroslav  1000 DDŠ Chrudim 1 13,5 20 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.