Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
KP mládeže 2015/16 - finale 22.05.16

Ve dnech 21.-22.května se v Poličce uskutečnily finalové boje Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 10-16, kterých se ve čtyřech uzavřených turnajích zúčastnilo po osmi nejúspěšnějích hráčích z předchozích kvalifikací.
Vítězem nejmladší kategorie H/D 10 se stal Martin Jakub Pešek z Hlinska před Jakubem Váňou z Polabin a Jakubem Nešpůrkem ze Železných hor, v kategorii H/D 12 zvítězil Michal Jareš ze Železných hor před Adamem Josefem Retem a Ondřejem Půlpánem (oba Polabiny), v kategorii H/D 14 kraloval Rudolf Jun s plným bodovým ziskem a značným odstupem před trojicí Lukáš Pavlíček z Poličky, Ondřej Novotný z Hlinska a Daniel Zeman z Poličky se stejným počtem bodů i pomocným hodnocením, a v nejstarší kategorii H/D 16 byl první Matěj Kupsa z Lanškrouna před Petrem Klabenešem z Chotěboře a Janem Jirouškem z Polabin.
Kromě výše uvedených medailistů postupují na Mistrovství Čech z každé kategorie ještě další 1-2 hráči (podle postupového klíče).



Finále KP mládeže PDŠS 2015/16 
Organizátor : TJ Štefanydes Polička
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. David Schaffer
Hlavní rozhodčí : Mgr. David Schaffer
Rozhodčí : Adam Sodomka
Bedenkzeit : 2 x  40 minut + 30s/tah
Místo : Sokolovna v Poličce
Datum : 2016/05/21
Kategorie do 10 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 Pešek Martin Jakub  1039 ŠO Hlinsko 6 20 0
2 8 Váňa Jakub  1100 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5 16,25 0
3 6 Nešpůrek Jakub  1085 Šachový spolek Železné hory 4 12,25 0
4 5 Kobr Matěj  1071 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 10,5 0
5 4 Málek Filip  1060 TJ Lanškroun 3 8 0
6 7 Klapka Matyáš  1000 ŠO Hlinsko 2 7 0
7 3 Nejedlý Lukáš  1101 TJ CHS Chotěboř 2 6 0
8 1 Šlosar Jan  1000 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2 5,5 0
Kategorie do 12 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 5 Jareš Michal  1634 Šachový spolek Železné hory 6 17,25 0
2 1 Ret Adam Josef  1342 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 16,5 0
3 8 Půlpán Ondřej  1351 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 10,5 0
4 3 Brožka Karel  1234 TJ Sokol Zaječice 4 9,75 0
5 2 Švanda Adam  1601 TJ Štefanydes Polička 3 8,75 0
6 7 Moravec Jakub  1149 ŠK Svitavy 3 7,25 0
7 6 Šulcová Tereza  1051 2222 ŠK Polabiny, z.s. 1,5 5 0
8 4 Zelenka Adam  1159 ŠO Hlinsko 1 1,5 0
Kategorie do 14 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 Jun Rudolf  1592 TJ CHS Chotěboř 7 21 0
2 3 Pavlíček Lukáš  1596 TJ Štefanydes Polička 4,5 10,5 1
  4 Novotný Ondřej  1682 ŠO Hlinsko 4,5 10,5 1
  6 Zeman Daniel  1638 TJ Štefanydes Polička 4,5 10,5 1
5 7 Žejdlík Erik  1510 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 8 0
6 5 Ročňák Michal  1625 ŠO Hlinsko 3 4,5 0
7 8 Brokl Daniel  1333 TJ Štefanydes Polička 1 0,5 0
8 1 Ďuriančík Michal  1310 TJ Štefanydes Polička 0,5 1,5 0
Kategorie do 16 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 6 Kupsa Matěj  1700 TJ Lanškroun 5,5 17 0
2 4 Klabeneš Petr  1358 TJ CHS Chotěboř 5 15,75 0
3 2 Jiroušek Jan  1631 2222 ŠK Polabiny, z.s. 4 11,5 0
4 5 Holásek Vojtěch  1664 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 10,25 0
5 3 Cach Ondřej  1645 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3 10,5 0
6 8 Píše Jiří  1596 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 8,75 0
7 7 Nešpůrek Jan  1649 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2,5 6,75 0
8 1 Šmajzrová Veronika  1417 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 5,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.