Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - první kolo 13.10.15

Krajská soutěž východ se letos hraje ve dvou skupinách A a B, v jejichž prvním kole byly dosaženy následující výsledky:
Skupina A : Kunvald B - Kunvald C 3:2, Kunvald D - Letohrad B 2:3, Červená Voda - Mistrovice B 4:1, Jablonné n/O. - Žamberk B 5:0
Skupina B : Horní Čermná A - Němčice 1,5:3,5, Lanškroun C - Městečko Trnávka 3:2, Svitavy C - Ústí n/O. D 1:, Polička E - Horní Čermná B 3,5:1,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
ŠO K a.s. Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald C ŠO K a.s. Kunvald D – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí: Tobiška Jaroslav Rozhodčí: Dvořák Eduard
1. Tobiška J. 1692 1:0 Krčmář S. 1644 1. Dvořák E. 1706 0:1 Maceška B. 1748
2. Michalička V. 1485 1/2 Štěpán S. 1677 2. Šlesingr V. 1639 1/2 Lorenc J. V 1764
3. Krupica Z. 1504 1:0 Řehák J. 1474 3. Hejkrlík P. 1000 1/2 Hejl P. 1590
4. Pácha L. 1402 1/2 Mlynář M. 1577 4. Valenta R. 1000 0:1 Janeček O. 1435
5. Křehký R. 1170 0:1 Řehák J. 1122 5. Bém T. 1116 1:0 Lorencová J. 1552
3 : 2 2 : 3
SPV Červená Voda – Sokol Mistrovice B TJ Jablonné nad Orlicí – SK + Sokol Žamberk B
Rozhodčí: Matoulek Václav Rozhodčí: Vaníček Jan
1. Černohous M. 1654 1/2 Sysr P. H 1528 1. Filip L. 1885 1:0 Mazura J. 1612
2. Ludvik F. 1609 1/2 Bouchal L. V 1456 2. Černohous J. 1762 1:0 Janeček M. 1532
3. Malý E. 1529 1:0 Baláš V. 1066 3. Vaníček J. 1729 1:0 Uřičář P. 1395
4. Matoulek V. 1629 1:0 Bouchal T. 1000 4. Kubíček V. 1651 1:0 Hurdes E. 1447
5. Bednarz R. 1000 1:0 Langr P. 1474 5. Filip D. 1049 1:0 Mazura O. 1345
4 : 1 5 : 0
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 3 5 : 0 5
2. SPV Červená Voda 1 1 0 0 3 4 : 1 3
3. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1 1 0 0 3 3 : 2 2
3. TJ Spartak OEZ Letohrad B 1 1 0 0 3 3 : 2 2
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1 0 0 1 0 2 : 3 1
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1 0 0 1 0 2 : 3 1
7. Sokol Mistrovice B 1 0 0 1 0 1 : 4 0
8. SK + Sokol Žamberk B 1 0 0 1 0 0 : 5 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 11. 10. 2015
TJ Sokol Horní Čermná A – TJ Sokol Němčice TJ Lanškroun C – Sokol Městečko Trnávka
Rozhodčí: Cimprich Miroslav Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1. Dušek J. 1531 1/2 Pěkník M. 1848 1. Palla S. V 1704 1/2 Navrátil M. 1719
2. Kalousek M. 1875 1/2 Pail M. 1836 2. Kupsa M. 1622 0:1 Šmíd F. 1660
3. Cimprich M. 1793 1/2 Myška F. 1579 3. Doleček M. 1509 1/2 Izák M. 1642
4. Motl J. 1688 0:1 Petrželka K. H 1890 4. Křivohlávek J. 1466 1:0 Lattenberg F. 1604
5. Šilar J. 1560 0:1 Jasanský K. H 1715 5. Pilný J. 1353 1:0 Balajka R. 1000
1.5 : 3.5 3 : 2
ŠK Svitavy C – ŠK Ústí nad Orlicí D TJ Štefanydes Polička E – TJ Sokol Horní Čermná B
Rozhodčí: Krušina Adolf Rozhodčí: Schaffer David
1. Vodička M. V 1472 0:1 Smola J. V 1837 1. Buchta M. 1685 0:1 Betlach J. 1584
2. Jedlička E. 1653 0:1 Kylar P. V 1810 2. Kopecký V. 1635 1/2 Vacek M. 1514
3. Krušina A. 1551 1/2 Holásek V. 1498 3. Bartoš K. 1684 1:0 Šilar K. 1312
4. Vodička S. 1406 0:1 Holásek V. 1463 4. Brokl D. 1489 1:0 Havel D. 1350
5. Ďuriančík M. H 1182 1/2 Píše J. 1392 5. Ryšavá M. 1431 1:0 Balcar V. 1250
1 : 4 3.5 : 1.5
TABULKA PO 1. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Ústí nad Orlicí D 1 1 0 0 3 4 : 1 3
2. TJ Štefanydes Polička E 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 3
3. TJ Sokol Němčice 1 1 0 0 3 3.5 : 1.5 2
4. TJ Lanškroun C 1 1 0 0 3 3 : 2 2
5. Sokol Městečko Trnávka 1 0 0 1 0 2 : 3 1
6. TJ Sokol Horní Čermná B 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 1
7. TJ Sokol Horní Čermná A 1 0 0 1 0 1.5 : 3.5 0
8. ŠK Svitavy C 1 0 0 1 0 1 : 4 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.