Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - druhé kolo 02.11.15

V Krajské soutěži východ byly ve druhém kole dosaženy následující výsledky :
Skupina A : Kunvald C - Žamberk B 4:1, Mistrovice B - Jablonné n/O. 1:4, Letohrad B - Červená Voda 4:1, Kunvald B - Kunvald D 2:3
Skupina B : Němčice - Horní Čermná B 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Polička E 2:3, Městečko Trnávka - Svitavy C 2,5:2,5, Horní Čermná A - Lanškroun C 4:1


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C – SK + Sokol Žamberk B Sokol Mistrovice B – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí: Řehák Josef Rozhodčí: Janota Jiří
1. Hodek R. V 1701 1/2 Šulc J. 1608 1. Janota J. 1417 0:1 Filip L. 1885
2. Štěpán S. 1677 1:0 Janeček M. 1532 2. Sysr P. H 1528 1:0 Černohous J. 1762
3. Řehák J. 1474 1:0 Kubalík M. 1442 3. Baláš V. 1066 0:1 Vaníček J. 1729
4. Mlynář M. 1577 1/2 Charvát V. 1376 4. Dušek O. 1127 0:1 Kubíček V. 1651
5. Řehák J. 1122 1:0 Hurdes E. 1447 5. Špinler B. V 1425 0:1 Vorlíček P. 1577
4 : 1 1 : 4
Spartak OEZ Letohrad B – SPV Červená Voda ŠO K a.s. Kunvald B – ŠO K a.s. Kunvald D
Rozhodčí: Lorenc Josef Rozhodčí: Tobiška Jaroslav
1. Maceška B. 1748 1/2 Černohous M. 1654 1. Tobiška J. 1692 0:1 Dvořák E. 1706
2. Lorenc J. V 1764 1:0 Ludvik F. 1609 2. Rusz G. 1661 1/2 Šlesingr V. 1639
3. Papáček M. V 1706 1:0 Brychta A. 1620 3. Michalička V. 1485 1:0 Bém T. 1377
4. Hejl P. 1590 1/2 Matoulek V. 1629 4. Krupica Z. 1504 1/2 Hejkrlík P. 1000
5. Lorenc J. 1551 1:0 Budař J. 1000 5. Kaplan D. 1100 0:1 Bém T. 1116
4 : 1 2 : 3
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 2 2 0 0 6 9 : 1 9
2. TJ Spartak OEZ Letohrad B 2 2 0 0 6 7 : 3 5
3. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 2 1 0 1 3 6 : 4 4
4. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 2 1 0 1 3 5 : 5 3
4. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 2 1 0 1 3 5 : 5 3
4. SPV Červená Voda 2 1 0 1 3 5 : 5 3
7. Sokol Mistrovice B 2 0 0 2 0 2 : 8 1
8. SK + Sokol Žamberk B 2 0 0 2 0 1 : 9 0
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 3 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 01. 11. 2015
TJ Sokol Němčice – TJ Sokol Horní Čermná B ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Štefanydes Polička E
Rozhodčí: Racek Josef Rozhodčí: Kylar Pavel
1. Pěkník M. 1848 1/2 Betlach J. 1584 1. Smola J. V 1837 0:1 Buchta M. 1685
2. Pail M. 1836 1/2 Vacek M. 1514 2. Kylar P. V 1810 1:0 Kopecký V. 1635
3. Racek J. 1685 1/2 Havel D. 1350 3. Driemer J. 1526 1:0 Brokl D. 1489
4. Petrželka K. H 1890 1:0 Dušek A. 1251 4. Píše J. 1392 0:1 Ryšavá M. 1431
5. Jasanský K. H 1715 1:0 Balcar V. 1250 5. Doleček P. 1428 0:1 Stodola J. 1388
3.5 : 1.5 2 : 3
Sokol Městečko Trnávka – ŠK Svitavy C TJ Sokol Horní Čermná A – TJ Lanškroun C
Rozhodčí: Jedlička Eduard Rozhodčí: Dušek Josef
1. Burian M. 1734 1/2 Svatoš Z. 1725 1. Dušek J. 1531 1/2 Palla S. V 1704
2. Navrátil M. 1719 1:0 Jedlička E. 1653 2. Kalousek M. 1875 1:0 Kupsa M. 1622
3. Šmíd F. 1660 0:1 Velešík M. 1519 3. Glöckner J. H 1869 1:0 Křivohlávek J. 1466
4. Izák M. 1642 1/2 Čuma J. 1584 4. Motl J. 1688 1/2 Kolomý A. 1602
5. Pavlů P. 1571 1/2 Vrabec L. 1250 5. Šilar J. 1670 1:0 Lapáček L. 1551
2.5 : 2.5 4 : 1
TABULKA PO 2. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 2 2 0 0 6 7 : 3 4
2. TJ Štefanydes Polička E 2 2 0 0 6 6.5 : 3.5 6
3. ŠK Ústí nad Orlicí D 2 1 0 1 3 6 : 4 5
4. TJ Sokol Horní Čermná A 2 1 0 1 3 5.5 : 4.5 3
5. TJ Lanškroun C 2 1 0 1 3 4 : 6 2
6. Sokol Městečko Trnávka 2 0 1 1 1 4.5 : 5.5 2
7. ŠK Svitavy C 2 0 1 1 1 3.5 : 6.5 1
8. TJ Sokol Horní Čermná B 2 0 0 2 0 3 : 7 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.