Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.03.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - třetí kolo 15.11.15

Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Kunvald D - Kunvald C 1,5:3,5, Červená Voda - Kunvald B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Letohrad B 4:1, Žamberk B - Mistrovice B 3,5:1,5
skupina B : Lanškroun C - Němčice 2,5:2,5, Svitavy C - Horní Čermná A 2,5:2,5, Polička E - Městečko Trnávka 1,5:3,5, Horní Čermná B - Ústí n/O. D 2,5:2,5


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 15. 11. 2015
ŠO K a.s. Kunvald D – ŠO K a.s. Kunvald C SPV Červená Voda – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Matoulek Václav
1. Dvořák E. 1706 1/2 Hodek R. V 1701 1. Černohous M. 1654 1:0 Tobiška J. 1692
2. Bém T. 1377 0:1 Štěpán S. 1677 2. Ludvik F. 1609 1/2 Rusz G. 1661
3. Hejkrlík P. 1000 0:1 Řehák J. 1474 3. Malý E. 1529 1:0 Michalička V. 1485
4. Valenta R. 1000 0:1 Mlynář M. 1577 4. Brychta A. 1620 1/2 Krupica Z. 1504
5. Bém T. 1116 1:0 Řehák J. 1122 5. Matoulek V. 1629 1/2 Pácha L. 1402
1.5 : 3.5 3.5 : 1.5
TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Spartak OEZ Letohrad B SK + Sokol Žamberk B – Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Vaníček Jan Rozhodčí: Hurdes Emil
1. Filip L. 1885 1/2 Maceška B. 1748 1. Zámečník B. V 1761 1/2 Bouchal L. V 1456
2. Černohous J. 1762 1/2 Hejl P. 1590 2. Brdíček D. V 1775 1:0 Baláš V. 1066
3. Vaníček J. 1729 1:0 Janeček O. 1435 3. Jeništa J. 1781 1:0 Mikmek J. 1074
4. Kubíček V. 1651 1:0 Maceška V. 1611 4. Šulc J. 1608 1:0 Bouchal T. 1000
5. Vorlíček P. 1577 1:0 Lorencová J. 1552 5. Charvát V. 1376 0:1 Valenta R. V 1512
4 : 1 3.5 : 1.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Jablonné nad Orlicí 3 3 0 0 9 13 : 2 12
2. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 3 2 0 1 6 9.5 : 5.5 7
3. SPV Červená Voda 3 2 0 1 6 8.5 : 6.5 5
4. TJ Spartak OEZ Letohrad B 3 2 0 1 6 8 : 7 5
5. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 3 1 0 2 3 6.5 : 8.5 4
6. ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 3 1 0 2 3 6.5 : 8.5 3
7. SK + Sokol Žamberk B 3 1 0 2 3 4.5 : 10.5 3
8. Sokol Mistrovice B 3 0 0 3 0 3.5 : 11.5 2
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 15. 11. 2015
TJ Lanškroun C – TJ Sokol Němčice ŠK Svitavy C – TJ Sokol Horní Čermná A
Rozhodčí: Pilný Jaroslav Rozhodčí: Krušina Adolf
1. Palla S. V 1704 1/2 Pail M. 1836 1. Vodička M. V 1472 1:0 Dušek J. 1531
2. Kupsa M. 1622 1/2 Racek J. 1685 2. Svatoš Z. 1725 0:1 Glöckner J. H 1869
3. Křivohlávek J. 1466 1/2 Petrželka K. H 1890 3. Jedlička E. 1653 1/2 Motl J. 1688
4. Pilný J. 1353 1/2 Jasanský K. H 1715 4. Krušina A. 1551 0:1 Ježek J. H 1621
5. Lapáček L. 1551 1/2 Dubišar J. 1000 5. Čuma J. 1584 1:0 Šilar J. 1670
2.5 : 2.5 2.5 : 2.5
TJ Štefanydes Polička E – Sokol Městečko Trnávka TJ Sokol Horní Čermná B – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Kylar Pavel
1. Buchta M. 1685 0:1 Burian M. 1734 1. Betlach J. 1584 1/2 Kylar P. V 1810
2. Kopecký V. 1635 0:1 Navrátil M. 1719 2. Vacek M. 1514 1/2 Holásek V. 1498
3. Bartoš K. 1684 1/2 Šmíd F. 1660 3. Šilar K. 1312 1:0 Holásek V. 1463
4. Brokl D. 1489 1:0 Lattenberg F. 1604 4. Havel D. 1350 1/2 Mastný T. V 1651
5. Ryšavá M. 1431 0:1 Pavlů P. 1571 5. Balcar V. 1250 0:1 Píše J. 1392
1.5 : 3.5 2.5 : 2.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Sokol Němčice 3 2 1 0 7 9.5 : 5.5 4
2. TJ Štefanydes Polička E 3 2 0 1 6 8 : 7 7
3. ŠK Ústí nad Orlicí D 3 1 1 1 4 8.5 : 6.5 6
4. TJ Sokol Horní Čermná A 3 1 1 1 4 8 : 7 5
4. Sokol Městečko Trnávka 3 1 1 1 4 8 : 7 5
6. TJ Lanškroun C 3 1 1 1 4 6.5 : 8.5 2
7. ŠK Svitavy C 3 0 2 1 2 6 : 9 3
8. TJ Sokol Horní Čermná B 3 0 1 2 1 5.5 : 9.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.